ApartHotel Oświęcim

Przedstawiamy naszą najnowszą realizację - stronę internetową ApartHotel Oświęcim, poświęconą ofercie noclegowej w malowniczym miasteczku Oświęcim (woj. Małopolskie). Poniżej opisujemy proces tworzenia tej strony oraz główne jej funkcjonalności.

Strona www została starannie zaprojektowana, aby umożliwić użytkownikom intuicyjne poruszanie się po niej. Zadbaliśmy o czytelność i przejrzystość prezentowanych informacji, aby nasi goście mogli łatwo znaleźć to, czego szukają. Z myślą o zagranicznych gościach, dodaliśmy moduł wielojęzyczności umożliwiający korzystanie ze strony w języku angielskim i włoskim, co zwiększa dostępność i atrakcyjność oferty hotelu.

Strona internetowa została podzielona na przejrzyste sekcje, w których znajdują się na przykład opisy apartamentów, cennik, galeria zdjęć. To wszystko pozwala dokładnie zapoznać się z ofertą i podjąć decyzję o rezerwacji pobytu. W celu umożliwienia szybkiego kontaktu z obsługą hotelu stworzyliśmy prosty formularz kontaktowy z interaktywnymi danymi kontaktowymi. Pozwala on gościom na przesłanie zapytań lub próśb o dodatkowe informacje w intuicyjny sposób.

Aby umożliwić bezpieczne i wygodne płatności online, zintegrowaliśmy stronę z platformą płatności Przelewy24. Dzięki temu goście hotelowi mogą dokonywać płatności za rezerwacje w sposób prosty i bezpieczny, korzystając z różnych metod płatności. Oprócz tego wprowadziliśmy system rezerwacyjny BedBooking, który umożliwia sprawną obsługę rezerwacji apartamentów z poziomu strony internetowej. Dzięki niemu personel hotelu może efektywnie zarządzać dostępnymi terminami. Oczywiście nie zapomnieliśmy o przeszkoleniu personelu z obsługi wspomnianego systemu rezerwacyjnego.

Dzięki wykorzystaniu tych kluczowych elementów strona internetowa ApartHotel Oświęcim zapewnia wygodę, dostępność i bezpieczeństwo gości, a także ułatwia zarządzanie rezerwacjami i komunikację z obsługą hotelu. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia www.aparthotel-oswiecim.pl i skorzystania z oferty.

Referencje

Polecam, pełny profesjonalizm

Aneta Dyrlik

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.