Tworzenie stron internetowych dla
obiektów Noclegowych

Realizacje

Nasze realizacje dla obiektów Noclegowych

DOMENĘ opłacimy ją na min. 1 rok

DARMOWY HOSTING opłacimy go na min. 1 rok

POCZTĘ E-MAIL założymy nieograniczoną ilość kont

Certyfikat SSL opłacimy go na min. 1 rok

Jak wygląda proces tworzenia stron www?

Zobacz 5 kroków naszej współpracy.

Brief + analiza

Projekt graficzny
strony głównej

Kodowanie, testy
i umieszczenie
materiałów.

Strona internetowa
GOTOWA!

Opinie naszych Klientów

Sylwia Pawlikowska
Sylwia Pawlikowska
05:51 13 May 24
Miałam przyjemność współpracować z Proadax również przy tworzeniu nowej strony (dlaczego również?....bo nasza współpraca przebiega właściwie w oparciu o każdą prezentowaną przez Proadax specjalność) tym samym... z wielką przyjemnością chcę się podzielić opinią - więcej niż pozytywną, zamkniętą w samych superlatywach - od zindywidualizowanego podejścia do klienta, przez zaangażowanie, wsparcie, kooperację, świetną komunikację, po pomysł i timing.Dziękuję! :)
Bartlomiej Lopata
Bartlomiej Lopata
10:10 12 May 24
Polecam Firmę. Szybko i sprawnie wykonali dla mnie stronę internetową. Zorganizowali również niestandardowe części strony oraz bardzo dobrego Fotografa.
Tomasz Sychowski
Tomasz Sychowski
17:51 09 May 24
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Fachowa i miła obsługa na najwyższym poziomie. Wszystko bardzo rzetelnie i w ustalonym terminie. Gorąco POLECAM !!!
Marcin Ostromecki
Marcin Ostromecki
09:39 01 May 24
Bez problemowy, szybki i sprawny kontakt.Wysoka jakość produktów, które tworzą - polecam.
Måriøøsh
Måriøøsh
02:34 30 Apr 24
Nie mogę wystarczająco polecić firmy Proadax! Ich profesjonalizm, elastyczność i wrażliwość na potrzeby klienta są po prostu niezrównane. Zleciliśmy im stworzenie naszego sklepu internetowego, a doświadczenie było fantastyczne od początku do końca. Zespół Proadax nie tylko dostarczył nam produkt o najwyższej jakości, ale także był bardzo otwarty na nasze pomysły i sugestie, dbając o to, abyśmy byli w pełni zadowoleni z rezultatu. To co nas ujęło najbardziej to zespół ludzi pracujący w tej firmie - zawsze pomocni, pełni cierpliwości wobec czasami trudnych i wygórowanych oczekiwań klienta. Współpraca z nimi była czystą przyjemnością, a efekt końcowy przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy Proadax za doskonałą pracę!
Arctom s.c
Arctom s.c
06:31 24 Apr 24
Jest mi niezmiernie miło polecić firmę Proadax jako partnera w tworzeniu stron internetowych. Współpraca z nimi była niezwykle owocna i satysfakcjonująca.Proadax wykazała się nie tylko doskonałą znajomością najnowszych technologii internetowych, ale również głębokim zrozumieniem naszych potrzeb biznesowych. Ich podejście do projektu było profesjonalne i elastyczne, zawsze starając się zaspokoić nasze wymagania oraz dostosować się do zmieniających się okoliczności.Niezwykle cenimy ich kreatywność i umiejętność przeniesienia naszej wizji na funkcjonalną i atrakcyjną stronę internetową. Komunikacja z zespołem Proadax była klarowna i efektywna, co przyspieszyło proces projektowania i dostarczenia finalnego produktu.Efektem ich pracy jest strona internetowa, która spełnia nasze oczekiwania pod względem estetyki, funkcjonalności i wydajności. Dzięki Proadax mamy teraz nowoczesne narzędzie promocji naszej firmy, które przyciąga uwagę klientów i poprawia naszą obecność online.Z całego serca polecam Proadax wszystkim poszukującym partnera do tworzenia profesjonalnych stron internetowych. Ich zaangażowanie, kompetencje i zdolności twórcze są nie do przecenienia.
js_loader

Stwórz stronę internetową dla obiektów Noclegowych

Tu zaczyna się Twoja przygoda ze stroną www
Zostaw swój kontakt, a odezwiemy się do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Nasi partnerzy

  Agencja interaktywna Proadax — strony www, sklepy internetowe

  Wsparcie marketingowe dla branży noclegowej

  apart-hotel-strona-www

  Znaczna część sukcesu każdego wyjazdu zależy od tego, w którym miejscu się nocuje. Szukanie hotelu, apartamentu czy pokoju, to etap, od którego w dużej mierze zaczyna się planowanie wypoczynku. Jakie, więc kroki warto podjąć, żeby potencjalny klient mógł trafić właśnie na Twój obiekt w trakcie szukania noclegu?

  Kompleksowy zakres usług dla właścicieli obiektów noclegowych

  Przez stałe rośnięcie w siłę konkurencji, dbanie o marketing w dzisiejszych czasach to konieczność. To czynności z tego zakresu są głównym powodem sukcesu każdej działalności. Dlatego też świetnym pomysłem jest zainteresowanie się tematem marketingu i wdrożenie w życie rozwiązań, które świadczymy. Są to między innymi:

  • projektowanie strony internetowej,
  • kampanie reklamowe online,
  • stworzenie logo,
  • treści przygotowane przez copywriterów,
  • tworzenie projektów graficznych,
  • prowadzenie profili w social media,
  • hosting strony.

  Zastosowanie tych rozwiązań zdecydowanie podniesie widoczność Twojej działalności w Internecie oraz pomoże w zbudowaniu lub wzniesieniu jej tożsamości na wyższy poziom. W dobie internetu działania te są kluczowe w prowadzeniu sukcesywnego biznesu.

  Dlaczego warto posiadać stronę Internetową?

  Posiadanie firmowej witryny Internetowej to w aktualnych czasach konieczność. Właśnie za sprawą jej posiadania potencjalni klienci będą w stanie dowiedzieć się o Twojej działalności. To od założenia strony www można zacząć wprowadzać kolejne metody w zakresie marketingu. Między innymi są to:

  • budowa landing page,
  • prowadzenie firmowego bloga,
  • założenie sklepu internetowego,
  • zadbanie o pozycjonowanie (działania z zakresu SEO).

  Za sprawą wyżej wymienionych działań strona online zaczyna pojawiać się coraz wyżej w wynikach wyszukiwania. Im wyższa pozycja, tym większa szansa, że klient wejdzie na witrynę.  Jednakże zacząć należy od wysokiej jakości projektowania strony internetowej. To właśnie ten etap jest swojego rodzaju bazą, by następnie móc wdrażać kolejne etapy.

  Gwarancja stałego wnoszenia strony www na wyższy poziom

  lake-park-zator-strona-internetowaPoza samym projektowaniem strony Internetowej, na sukces posiadania jej składa się również stałe aktualizowanie. Warto zadbać o ten element, aby witryna mogła uniknąć różnego rodzaju ataków hakerskich i być ciągle dostępna dla swoich odbiorców. Z tego też powodu świetnym rozwiązaniem jest zasięgnięcie po profesjonalne wsparcie techniczne, które możesz uzyskać od naszej agencji interaktywnej — Proadax.

  Dodatkowe usługi dla branży noclegowej

  Poza wcześniej wymienionymi rozwiązaniami, świetnym pomysłem mogą być również takie usługi jak stworzenie spotu reklamowego czy zrealizowanie sesji wideo. Rozwiązania te, pomimo że nie są tak popularne jak wymienione wcześniej, zdecydowanie dają efekty.

  Spoty reklamowe i sesje wideo — pełna prezentacja obiektu

  Zdecydowana większość ludzi jest wzrokowcami, z tego też powodu warto zadbać o to, by móc pokazać klientowi coś, co szybko przykuje jego uwagę. Nagranie spotu reklamowego lub sesji wideo to szansa na pełne oraz profesjonalne przedstawienie Twojego obiektu. Za sprawą krótkiej, ale treściwej prezentacji pomożemy Ci, pokazać Twoim potencjalnym klientom to, co w Twojej działalności najlepsze. Dzięki tym metodom można w najszybszy, a zarazem najłatwiejszy w odbiorze sposób ukazać światu swój obiekt.

  Prowadzenie portalu dla turystów

  W aktualnych czasach warto postawić na to, aby Twoi potencjalni klienci mogli trafiać do Ciebie na różne sposoby. Fakt, że firma jest widoczna w wielu miejscach, nie tylko podnosi szansę na to, że klient trafi do Ciebie, ale też zwiększa jego zaufanie i podbudowuje tożsamość działalności. Duża część osób planujących wyjazdy, wspiera swoje poszukiwania za noclegiem portalami dla turystów. Dlatego też warto, żeby Twoja działalność również mogła się tam pojawiać. W tej kwestii także wychodzimy z pomocą za sprawą strony www, którą prowadzimy. Zator turystyka to miejsce, gdzie znajduje się kilkaset obiektów, które zdecydowały się na naszą pomoc. Ty też możesz do nich dołączyć i kontynuować budowanie Twojej prawdziwej marki!

  Nasi zadowoleni klienci

  Za sprawą wysokiego poziomu konkurencji warto pomóc swojemu biznesowi, żeby więcej osób mogło o nim usłyszeć. Z tego właśnie powodu bardzo istotnym aspektem w prowadzeniu działalnością jest marketing i wdrożenie w życie działań z jego zakresu. W historii naszej firmy zaufało nam już wiele obiektów z branży noclegowej. Należą do nich między innymi:

  lawendowy-domek-strona-internetowa-dla-noclegów

  Zobacz efekty naszej pracy i przekonaj się sam, że warto postawić na naszą pomoc!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.