Biznes w Medycynie

Działamy i tworzymy dla firm z bardzo wielu specjalizacji. Tym razem wykonaliśmy stronę internetową dla naszego klienta z branży medycznej.

Biznes w Medycynie ma w swojej ofercie usługi skierowane głównie dla podmiotów medycznych.

Jednym z najważniejszych działań było zaprojektowanie atrakcyjnego i funkcjonalnego layoutu strony głównej. Stworzyliśmy projekt graficzny, który odzwierciedla profesjonalizm i nowoczesność usług oferowanych przez firmę, a jednocześnie zapada w pamięć. Wyróżniającym się elementem strony głównej jest pływające menu, wraz z back to the top button’em, które pozwalają na wygodne przemieszczanie się po stronie, oraz sama jej kolorystyka.

 

Kolejnym ważnym etapem było zaprojektowanie landing page jednej z usług oferowanych przez firmę. Zwróciliśmy szczególną uwagę na to, aby jej prezentacja była atrakcyjna dla użytkowników, a jednocześnie jasna i czytelna. Nie zapomnieliśmy o interaktywnych danych adresowych, aby kontakt z firmą był możliwie, jak najłatwiejszy i najszybszy.

Dla wygody zintegrowaliśmy stronę z social mediami, co daje szersze pole do popisu w dotarciu do nowych, potencjalnych klientów. Wdrożony przez nas system aktualności, pozwala z kolei na bieżąco informować o nowościach i ważnych wydarzeniach związanych z działalnością firmy. Jest to nie tylko wygodne dla klientów, ale również pozwala na zwiększenie ich zaangażowania i zainteresowania ofertą. Ponadto korzystnie wpływa na SEO i pozycjonowanie strony w wynikach wyszukiwania.

Referencje

Bardzo polecam współpracę z Poradax. Miałem przyjemność zrobić wspólnie kilka projektów stron www i każdy z nich oceniam bardzo dobrze- zarówno pod kątem wykonania, jak i samej obsługi.

Jakub Stępnowski

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.