Tworzenie stron internetowych dla Placówek Medycznych

Projektowanie stron www dla Placówek Medycznych

Biznes w medycynie strona www

Każda branża posiada swoje unikalne cechy, a branża medyczna jest jedną z najbardziej fascynujących. To samo dotyczy projektowania witryn internetowych dla tego sektora. Tutaj kluczowe znaczenie ma pełen profesjonalizm oraz zdolność do zrozumienia potrzeb klientów. Dzięki platformie internetowej każdy może zapoznać się z zakresem świadczonych usług, znaleźć interesującą go informację bez czekania w kolejkach. Współczesne technologie cyfrowe pozwalają zrealizować wizję telemedycyny oraz pomagać pacjentom przy użyciu Sieci. A to pozwala zaoszczędzić czas.

Wizerunek w Sieci dla branży medycznej

Nasza agencja interaktywna oferuje kompleksowe rozwiązania, dostosowane do unikalnych potrzeb Twojego ośrodka zdrowia. Z pełnym profesjonalizmem i wyczuciem specyfiki branży medycznej, projektujemy witryny internetowe, które skutecznie przyciągają pacjentów. Niezależnie od tego, czy prowadzisz przychodnię, prywatny gabinet, laboratorium czy wyspecjalizowaną klinikę lub szpital, dbałość o obecność w Internecie jest kluczowa dla rozwoju Twojej działalności. Nasze strony www dla lekarzy są zoptymalizowane pod kątem SEO, co pozwala na lepszą widoczność w wyszukiwarkach internetowych i przyciąganie nowych pacjentów. Doświadczeni graficy i programiści tworzą responsywne, atrakcyjne wizualnie i łatwe w nawigacji strony, które dostosowują się do różnych urządzeń mobilnych. Nasze narzędzia umożliwiają pacjentom szybkie znalezienie potrzebnych informacji, takich jak godziny pracy, usługi medyczne, lekarze specjaliści i kontakt. Implementujemy moduł kalendarza czy panel rezerwacji wizyt. Dążymy do stworzenia stron internetowych, które nie tylko reprezentują profesjonalizm Twojego ośrodka medycznego, ale także budują zaufanie pacjentów. Rozwiązania są oparte na najnowszych standardach projektowania UX (User Experience), zapewniając intuicyjne i przyjazne dla użytkownika doświadczenia. Zaufaj nam, abyśmy wspólnie zapewnili skuteczną komunikację z pacjentami i osiągnęli sukces w konkurencyjnym świecie medycznym.

Tworzymy strony internetowe dla lekarzy

Dodatkowo nasza agencja interaktywna Proadax może zająć się też:
 • prowadzeniem profili w social media,
 • wdrożeniem standardu WCAG 2.1 na poziomie AA,
 • założeniem wizytówki Google Moja Firma (Profil Google),
 • konfiguracją modułu opinii Google i opinii Facebook,
 • prowadzeniem bloga i pozycjonowanie SEO,
 • opracowaniem strategii marketingowej,
 • stworzeniem identyfikacji wizualnej i projektów graficznych,
 • wykonaniem sesji foto-wideo,
 • prowadzeniem kampanii reklamowych online,
 • dostarczeniem materiałów i gadżetów reklamowych.

prodolore-warszawa-strona-internetowa

To nie wszystko, ponieważ zakres usług może być większy w zależności od potrzeb danej placówki.

Bezpieczeństwo i aktualizacja witryny www gabinetów medycznych

Nie da się ukryć, że dbałość o bezpieczeństwo strony internetowej placówki medycznej to absolutny priorytet w obecnych czasach. Pandemia pokazała, że ataki hakerskie mogą być bardzo dotkliwe, a problem wycieku danych pacjentów może zdarzyć się wszędzie. Dlatego proponujemy skorzystanie z pakietu opieki nad serwisem www, który obejmuje regularną aktualizację witryny wraz z usuwaniem błędów, wirusów oraz lepszą ochronę danych. Do tego dochodzi wsparcie techniczne, czyli szybka i skuteczna interwencja specjalistów w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów. Ponadto oferta obejmuje też tworzenie kopii zapasowych serwisu, co pozwoli zabezpieczyć dane i treści w razie awarii. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i rozwiązaniach dostosowanych do Twoich potrzeb.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).