Comfort Apartments

Z dumą prezentujemy realizację strony www dla Comfort Apartments. Nasza praca opierała się na stworzeniu kompleksowego rozwiązania dla obiektu noclegowego.

Jednym z kluczowych elementów naszej realizacji jest wdrożenie modułu wielojęzyczności, dzięki któremu Klienci mogą korzystać ze strony w języku angielskim. To rozwiązanie sprawia, że oferta noclegowa staje się bardziej dostępna dla międzynarodowych odbiorców, a komunikacja z zagranicznymi klientami stała się łatwiejsza i bardziej efektywna. Przywiązując wagę do detali, oraz w celu zapewnienia jeszcze większej przejrzystości i dostępności informacji, wydrukowaliśmy regulamin Comfort Apartments w formie naklejek, które umieszczono na drzwiach apartamentów. To praktyczne rozwiązanie zapewnia gościom pełną jasność i zrozumienie zasad pobytu, co z kolei przyczynia się do satysfakcji z wybranego noclegu. Wdrożyliśmy także system rezerwacyjny BedBooking, który umożliwia szybkie i wygodne dokonywanie rezerwacji online. Zarządzanie apartamentami stało się jeszcze prostsze, a proces rezerwacji – bardziej efektywny. Z myślą o ułatwieniu Klientom odnalezienia Comfort Apartments na mapie Oświęcimia, zintegrowaliśmy stronę z Google Maps. Teraz każdy może skorzystać z wygodnych wskazówek dojazdu.

Aby ułatwić proces płatności, zintegrowaliśmy stronę www z popularnymi systemami płatności – Przelewy24 oraz Paypal. Klienci mogą dokonywać płatności w sposób szybki, bezpieczny i wygodny. Dodatkowo, interaktywne dane adresowe sprawiają, że kontakt stał się jeszcze prostszy i bardziej intuicyjny. Formularz kontaktowy umożliwia szybki i prosty sposób kontaktu z obiektem noclegowym w razie pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji. Na koniec warto wspomnieć także o wprowadzonym przez nas module bloga. Każdy artykuł to garść wiedzy o najpopularniejszych atrakcjach turystycznych miasta i regionu.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.