Complex

Oświęcim to wyjątkowe miejsce na mapie realizacji Proadax, ponieważ dla firm z tamtego terenu wykonaliśmy kilka ciekawych projektów.

Tym razem naszym partnerem biznesowym okazała się Firma Handlowo Usługowa „Complex” z branży spawalniczej, która zwróciła się do nas z prośbą o budowę nowego serwisu internetowego, sklepu online oraz opracowanie profesjonalnego wizerunku w Sieci. Co więcej, firma posiada nowoczesną i okazałą siedzibę, która aż prosiła się o filmowanie dronem czy montaż spotu reklamowego.

Z racji tego, że nasz klient działa w wymagającej branży, zastosowaliśmy zaawansowane technologie z zakresu programowania i web designu, by strona internetowa Oświęcim wyróżniała się wyjątkową płynnością i szybkością działania. Ponadto, jej głównym atutem jest logiczne, a zarazem intuicyjne uporządkowanie contentu oraz wysoka przejrzystość i kompozycja kolorystyczna. Dzięki temu serwis posiada wysokie walory estetyczne i funkcjonalne, które doceni każdy użytkownik. Warto dodać, że opracowana witryna wzorowo oddaje ideę zasad dobrego UI/UX. Co ciekawe, wdrożyliśmy integrację z Google Maps oraz łatwy w obsłudze formularz kontaktowy.

Sklep internetowy Oświęcim to bardzo przemyślany serwis, który dzięki dodaniu intuicyjnego katalogu kategorii i zakładek sellingowych (np. promocje, nowości) umożliwia błyskawiczne odnalezienie żądanego produktu. Duża w tym zasługa takich technologii jak wyszukiwanie dynamiczne AJAX, szybkie filtrowanie „real time” czy kategoryzacja z użyciem ikon. Całość została wykonana w przyjaznym standardzie RWD (ang. Responsive Web Design), więc przeglądanie oferty będzie dostępne nie tylko na PC, ale na każdym urządzeniu mobilnym. Natomiast szybszą nawigację zapewniają „back to the top button” i „pływające” menu.

Wykonaliśmy też prace marketingowo-reklamowe, które polegały m.in. na: stworzeniu logo Oświęcim, przeprowadzeniu sesji foto, filmowaniu obiektu dronem oraz montażu efektownego spotu reklamowego. Oprócz tego przygotowaliśmy materiały reklamowe.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.