Opis realizacji

Oświęcim to wyjątkowe miejsce na mapie realizacji Proadax, ponieważ dla firm z tamtego terenu wykonaliśmy kilka ciekawych projektów. Tym razem naszym partnerem biznesowym okazała się Firma Handlowo Usługowa „Complex” z branży spawalniczej, która zwróciła się do nas z prośbą o budowę nowego serwisu internetowego, sklepu online oraz opracowanie profesjonalnego wizerunku w Sieci. Co więcej, firma posiada nowoczesną i okazałą siedzibę, która aż prosiła się o filmowanie dronem czy montaż spotu reklamowego.

Z racji tego, że nasz klient działa w wymagającej branży, zastosowaliśmy zaawansowane technologie z zakresu programowania i web designu, by strona internetowa Oświęcim wyróżniała się wyjątkową płynnością i szybkością działania. Ponadto, jej głównym atutem jest logiczne, a zarazem intuicyjne uporządkowanie contentu oraz wysoka przejrzystość i kompozycja kolorystyczna. Dzięki temu serwis posiada wysokie walory estetyczne i funkcjonalne, które doceni każdy użytkownik. Warto dodać, że opracowana witryna wzorowo oddaje ideę zasad dobrego UI/UX. Co ciekawe, wdrożyliśmy integrację z Google Maps oraz łatwy w obsłudze formularz kontaktowy.

Sklep internetowy Oświęcim to bardzo przemyślany serwis, który dzięki dodaniu intuicyjnego katalogu kategorii i zakładek sellingowych (np. promocje, nowości) umożliwia błyskawiczne odnalezienie żądanego produktu. Duża w tym zasługa takich technologii jak wyszukiwanie dynamiczne AJAX, szybkie filtrowanie „real time” czy kategoryzacja z użyciem ikon. Całość została wykonana w przyjaznym standardzie RWD (ang. Responsive Web Design), więc przeglądanie oferty będzie dostępne nie tylko na PC, ale na każdym urządzeniu mobilnym. Natomiast szybszą nawigację zapewniają „back to the top button” i „pływające” menu.

Wykonaliśmy też prace marketingowo-reklamowe, które polegały m.in. na: stworzeniu logo Oświęcim, przeprowadzeniu sesji foto, filmowaniu obiektu dronem oraz montażu efektownego spotu reklamowego. Oprócz tego przygotowaliśmy materiały reklamowe.

Otrzymane referencje