Tworzenie stron www dla usług

DOMENĘ opłacimy ją na min. 1 rok

DARMOWY HOSTING opłacimy go na min. 1 rok

POCZTĘ E-MAIL założymy nieograniczoną ilość kont

Certyfikat SSL opłacimy go na min. 1 rok

Jak wygląda proces tworzenia stron www?

Zobacz 5 kroków naszej współpracy.

Brief + analiza

Projekt graficzny
strony głównej

Kodowanie, testy
i umieszczenie
materiałów.

Strona internetowa
GOTOWA!

Opinie naszych Klientów

WIERCENIE STUDNI GŁĘBINOWYCH Z INSTALACJĄ NA GOTOWO
WIERCENIE STUDNI GŁĘBINOWYCH Z INSTALACJĄ NA GOTOWO
09:54 18 Jul 24
Wielkie podziękowania dla Adama i całego zespołu za serducho i za pracę na medal. Dziękujemy i polecamy 🙂🤝
Marek M
Marek M
10:33 11 Jul 24
Bardzo dobra współpraca zakończona sukcesem, polecam.
Tomasz Wieliczko
Tomasz Wieliczko
05:22 14 Jun 24
Chciałbym serdecznie podziękować Adamowi oraz wszystkim pracownikom Agencji Proadax za profesjonalne wsparcie i przygotowanie kampanii podczas wyborów samorządowych 2024. Ich zespół to prawdziwi profesjonaliści, świetni fachowcy, którzy doskonale rozumieją potrzeby klienta i potrafią dostosować się do dynamicznych warunków kampanii wyborczej. Jakość dostarczonych materiałów była perfekcyjna, co bez wątpienia przyczyniło się do sukcesu naszego komitetu wyborczego Przyszłość-Razem dla Gminy Zator (tomaszwieliczko.pl), na który oddano najwięcej głosów.Agencja Proadax to firma z najwyższej półki, wg mojej opinii to zdecydowanie Top 10! Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Ich zaangażowanie, kreatywność i dbałość o szczegóły wyróżniają ich na tle konkurencji. Serdecznie polecam ich usługi każdemu, kto szuka niezawodnych partnerów do realizacji przedsięwzięć i wyzwań marketingowych. Dodatkowo, oferują bardzo konkurencyjne ceny, co czyni ich ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.Z pewnością warto z nimi współpracować!Serdecznie polecam Agencję Proadax!
Michał Kawa
Michał Kawa
17:06 01 Jun 24
Serdecznie polecam agencję Proadax. Bardzo fajna współpraca na każdym etapie realizacji projektu. Wykonali dla nas sklep internetowy, która spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Z racji branży personalizowanej biżuterii potrzebowaliśmy kilka nietypowych rozwiązań i firma Proadax spełniła wszystkie nasze wymagania, od początku realizacji do końca pomagając wybrać najlepsze rozwiązanie do naszych oczekiwań. Jeszcze raz dziękuję całemu zespołowi i Adamowi za wykonanie naszego sklepu.
Sylwia Pawlikowska
Sylwia Pawlikowska
05:51 13 May 24
Miałam przyjemność współpracować z Proadax również przy tworzeniu nowej strony (dlaczego również?....bo nasza współpraca przebiega właściwie w oparciu o każdą prezentowaną przez Proadax specjalność) tym samym... z wielką przyjemnością chcę się podzielić opinią - więcej niż pozytywną, zamkniętą w samych superlatywach - od zindywidualizowanego podejścia do klienta, przez zaangażowanie, wsparcie, kooperację, świetną komunikację, po pomysł i timing.Dziękuję! :)
Bartlomiej Lopata
Bartlomiej Lopata
10:10 12 May 24
Polecam Firmę. Szybko i sprawnie wykonali dla mnie stronę internetową. Zorganizowali również niestandardowe części strony oraz bardzo dobrego Fotografa.
js_loader

Stwórz stronę internetową dla usług

Tu zaczyna się Twoja przygoda ze stroną www
Zostaw swój kontakt, a odezwiemy się do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Nasi partnerzy

  Agencja interaktywna Proadax — strony www, sklepy internetowe

  Tworzenie stron internetowych dla branży usługowej

  Wypozyczalnia-alwernia-realizacja-strony-wwwW dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesowym, świadczenie wysokiej jakości usług jest kluczowym elementem sukcesu. Niezależnie od branży, w której działasz, obecność w Internecie i widoczność online są nieodłącznymi elementami budowy marki i przyciągania nowych klientów. Branża usług obejmuje szeroki zakres działań, od konsultacji biznesowych po naprawy domowe i wiele innych. Dlatego warto inwestować w tworzenie stron internetowych z usługami oraz strategie SEO, aby zwiększyć widoczność i pozyskać nowych klientów.

  Strony internetowe dla branży usługowej

  Posiadanie profesjonalnej strony internetowej jest niezbędne dla każdej firmy świadczącej usługi. Twoja strona internetowa to wizytówka twojego biznesu i często pierwszy punkt kontaktu klienta z twoją ofertą. Dlatego warto zadbać o jej estetyczny wygląd, łatwość nawigacji i zoptymalizowanie pod kątem SEO, aby potencjalni klienci mogli łatwo znaleźć twoje usługi w wynikach wyszukiwania.

  Wsparcie agencji interaktywnej

  Współpraca z agencją interaktywną może okazać się kluczowa w budowaniu skutecznej strategii marketingowej online dla twojej firmy usługowej. Profesjonalna agencja może pomóc w tworzeniu kampanii reklamowych online, zarządzaniu mediami społecznościowymi, optymalizacji SEO oraz tworzeniu spersonalizowanych kampanii reklamowych online, które przyciągną uwagę nowych klientów.

  Projektowanie stron internetowych i usługi dodatkowe

  Nasza agencja interaktywna Proadax specjalizuje się w projektowaniu stron internetowych dla branży usługowej. Oferujemy również szereg innych usług, które mogą pomóc w promocji twojego biznesu, takie jak:

  • prowadzeniem profili w social media,
  • wdrożeniem standardu WCAG 2.1 na poziomie AA,
  • założeniem wizytówki Google Moja Firma (Profil Google),
  • konfiguracją modułu opinii Google i opinii Facebook,
  • prowadzeniem bloga i pozycjonowanie SEO,
  • opracowaniem strategii marketingowej,
  • stworzeniem identyfikacji wizualnej i projektów graficznych,
  • wykonaniem sesji foto-wideo,
  • prowadzeniem kampanii reklamowych online,
  • dostarczeniem materiałów i gadżetów reklamowych

  KIBHP-realizacja-strony-internetowej-zaborzeBezpieczeństwo i aktualizacje

  W dzisiejszych czasach cyberbezpieczeństwo to kluczowa sprawa. Dlatego oferujemy usługi z zakresu ochrony twojej strony internetowej. Systematyczne aktualizacje, tworzenie kopii zapasowych oraz ochrona przed atakami hakerskimi to elementy naszego pakietu opieki nad stroną internetową, które pomogą utrzymać twoją stronę bezpieczną i funkcjonalną.

  W branży usług obecność online jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu. . Razem opracujemy strategię dostosowaną do twoich potrzeb i celów, przyciągając nowych klientów i zwiększając zyski.

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.