Opis realizacji

To była kompleksowa obsługa. Zaczęliśmy od identyfikacji wizualnej firmy i jej pierwszego najważniejszego elementu, czyli logo. Nawiązując graficznie do nazwy domków postawiliśmy na grafikę słońca oraz wzgórz przypominających kształtem domy. Kolejnym krokiem była produkcja wizytówek dla obiektu, które zapewnią rozpoznawalność marki oraz posłużą naszemu klientowi jako użyteczne narzędzie promocji.

Wreszcie przyszedł i czas na stworzenie strony internetowej. Aby zainteresować  użytkownika już od pierwszych chwil przebywania na stronie noclegizator.eu, wyprodukowaliśmy film pokazujący zalety obiektu „Domki Słoneczne Wzgórze”. Dzięki niemu potencjalny klient ma możliwość dokładnego zapoznania się z wnętrzem domów, jak i aranżacją przestrzeni wokół całego obiektu. W naszej realizacji nie zabrakło także istotnej dla wynajmujących noclegi galerii zdjęć pokoi, a także cennika wynajmu.

Całość dopełnia zakładka „Atrakcje”, w której zapoznać się można z miejscami polecanymi przez właścicieli domków wraz z mapą dotarcia do nich oraz przybliżoną odległością od obiektu noclegowego.

Strona jest responsywna, co gwarantuje wygodne przeglądanie zawartości serwisu ze wszystkich urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu.

Otrzymane referencje

Konrad Biela

By Konrad Biela, noclegizator.eu -