Domki Słoneczne Wzgórze

To była kompleksowa obsługa. Zaczęliśmy od identyfikacji wizualnej firmy i jej pierwszego najważniejszego elementu, czyli logo.

Nawiązując graficznie do nazwy domków postawiliśmy na grafikę słońca oraz wzgórz przypominających kształtem domy. Kolejnym krokiem była produkcja wizytówek dla obiektu, które zapewnią rozpoznawalność marki oraz posłużą naszemu klientowi jako użyteczne narzędzie promocji.

Wreszcie przyszedł i czas na stworzenie strony internetowej. Aby zainteresować  użytkownika już od pierwszych chwil przebywania na stronie noclegizator.eu, wyprodukowaliśmy film pokazujący zalety obiektu „Domki Słoneczne Wzgórze”. Dzięki niemu potencjalny klient ma możliwość dokładnego zapoznania się z wnętrzem domów, jak i aranżacją przestrzeni wokół całego obiektu. W naszej realizacji nie zabrakło także istotnej dla wynajmujących noclegi galerii zdjęć pokoi, a także cennika wynajmu.

 

Całość dopełnia zakładka „Atrakcje”, w której zapoznać się można z miejscami polecanymi przez właścicieli domków wraz z mapą dotarcia do nich oraz przybliżoną odległością od obiektu noclegowego.

Strona jest responsywna, co gwarantuje wygodne przeglądanie zawartości serwisu ze wszystkich urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.