Econfloor Polska

W ostatnim czasie wykonaliśmy realizację strony internetowej dla Econfloor Polska. Sprawdź, co udało nam się stworzyć i odkryj świat podłóg, które podkreślą piękno Twojego domowego wnętrza!

Prace zaczęliśmy od opracowania projektu graficznego strony głównej, aby odzwierciedlał profesjonalizm firmy i wysoką jakość oferowanych produktów. Dodatkowo zgodnie z najnowszymi trendami, wdrożyliśmy standard RWD, co gwarantuje optymalne działanie strony na wszystkich urządzeniach, niezależnie od rozmiaru ekranu.

W ramach tego projektu przetłumaczyliśmy karty produktów oraz ich atrybuty, zapewniając tym samym wszechstronną dostępność informacji dla klientów z różnych krajów. Warto wspomnieć, że jesteśmy ponadto w trakcie wdrażania modułu wielojęzyczności i tym samym angielskiej wersji strony www, otwierając się w ten sposób jeszcze bardziej na zagranicznych odbiorców.

Kolejnym istotnym krokiem była migracja produktów z poprzedniej strony internetowej. Dzięki temu klienci mogą bezproblemowo znaleźć potrzebne informacje i swoje ulubione produkty. Zastosowane przez nas interaktywne dane adresowe i integracja z Google Maps sprawiają, że znalezienie lokalizacji hurtowni stało się proste i szybkie, co znacznie ułatwi klientom bezpośredni kontakt z firmą.

Jeśli zainteresowała Cię nasza ostatnia realizacja, zapraszamy do kontaktu.
Zadbamy o Twój wizerunek w sieci!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.