Tworzenie stron www dla Domu i ogródu

Realizacje

Nasze realizacje dla Domu i ogródu

DOMENĘ opłacimy ją na min. 1 rok

DARMOWY HOSTING opłacimy go na min. 1 rok

POCZTĘ E-MAIL założymy nieograniczoną ilość kont

Certyfikat SSL opłacimy go na min. 1 rok

Jak wygląda proces tworzenia stron www?

Zobacz 5 kroków naszej współpracy.

Brief + analiza

Projekt graficzny
strony głównej

Kodowanie, testy
i umieszczenie
materiałów.

Strona internetowa
GOTOWA!

Opinie naszych Klientów

Mati Bal
Mati Bal
19:03 03 Apr 24
Polecamy współpracę z tą firmą. Wykonywali dla nas sklep internetowy w branży drzewnej. Wszystko wykonane zgodnie z wytycznymi, pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Myślę, że niebawem odezwiemy się znowu, w celu wykonania sklepu na rynek zagraniczny. Serdecznie polecam i pozdrawiam!
Kantor Glob 24 w Oświęcimiu
Kantor Glob 24 w Oświęcimiu
15:06 12 Feb 24
Miła obsługa. Wszystko tak jak trzeba.
Mamma Mia Aneta Dyrlik
Mamma Mia Aneta Dyrlik
07:55 12 Feb 24
Polecam,pełny profesjonalizm
Mariusz
Mariusz
08:12 10 Jan 24
Rafał Grabka
Rafał Grabka
06:51 30 Sep 23
Polecam współpracę z tą firmą przy tworzeniu stron internetowych :) Bardzo dobry kontakt i zaangażowanie w prowadzony projekt.
Przedszkole Mały Bystrzak
Przedszkole Mały Bystrzak
13:16 19 Sep 23
Jesteśmy zadowoleni z pracy Proadaxu. Wykonali dla nas nową stronę internetową, która spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Ich zespół był profesjonalny, kreatywny i zawsze dostępny, aby odpowiadać na nasze pytania i rozwiązywać wszelkie problemy. Efektywna komunikacja i terminowa dostawa projektu sprawiły, że współpraca była przyjemnością. Polecamy Proadax wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej strony internetowej.
js_loader

Stwórz stronę internetową dla Domu i ogródu

Tu zaczyna się Twoja przygoda ze stroną www
Zostaw swój kontakt, a odezwiemy się do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Nasi partnerzy

  Agencja interaktywna Proadax — strony www, sklepy internetowe

  plantacja-truskawek-zator-strona-internetowa

  Tworzenie stron www dla domu i ogrodu

  Jeżeli posiadasz sklep stacjonarny, który oferuje produkty przeznaczone do wyposażenia domu i ogrodu, i chcesz wejść na wyższy poziom, to ten wpis jest dla Ciebie. Aktualne trendy rynkowe pokazują, że tradycyjna sprzedaż przenosi się do Internetu i zaczyna przeważać w wielu branżach. Polacy pokochali zakupy online, zwłaszcza za pomocą telefonu. Co więcej, porównują ceny i wybierają najkorzystniejszą ofertę z dostawą do domu. Czy w takich realiach strona www będzie rozwiązaniem?

  Wszystko wskazuje, że tak! Chodzi o to, że dzisiaj praktycznie każda firma powinna być w Internecie, w wyszukiwarkach, social mediach oraz porównywarkach cenowych, aby móc przyciągnąć większą liczbę klientów. Stąd wynika tak duże zainteresowanie usługami internetowymi wśród polskich firm. Internet to mnóstwo możliwości biznesowych, zwłaszcza dla marek oferujących produkty do domu i ogrodu. Kwiaty, nasiona, doniczki, kwietniki, ziemia ogrodowa, huśtawki, nawozy i odzywki to podstawa oferty. A jeśli dołożyć do tego pojemniki, meble, uchwyty, dozowniki, stoły, krzesła, moskitiery i inne akcesoria, które znajdą zastosowanie w domu i ogrodzie to e-sklep home & garden zachęci klientów.

  Kompleksowa obsługa Twojego sklepu online z artykułami dla domu i ogrodu

  Właściciele ogródków coraz częściej przeglądają Internet nie tylko w poszukiwaniu inspiracji, ale także z myślą o zakupie sadzonek kwiatów czy akcesoriów ogrodowych w korzystnych cenach. Dlatego też tak dużą popularnością cieszą się sklepy online z artykułami dla domu i ogrodu.

  design-loznice-e-sklepDlatego proponujemy rozwój biznesu poprzez zaprojektowanie strony internetowej, założenia sklepu internetowego oraz zadbanie o uczestnictwo firmy w social mediach, aby dotrzeć do klientów. Ważne jest stworzenie marki, która przyciągnie ruch i wzbudzi zainteresowanie. To klucz do sukcesu w branży e-commerce. W związku z tym warto zdecydować się na pomoc naszej agencji interaktywnej. Chętnie zajmiemy się strategią marketingową marki oraz opracujemy pakiet rozwiązań będących silnym impulsem rozwojowym, zwłaszcza w przestrzeni internetowej. Mowa tutaj także o reklamie online i stosowaniu przemyślanych kampanii i marketingu internetowym, dzięki czemu firma stanie się rozpoznawalna przez użytkowników.

  Zaprojektujemy stronę internetową dla Twojej firmy home & garden

  Decydując się na współpracę z agencją interaktywną Proadax, zyskujesz: kontakt, który zaczyna się od briefingu, gdzie określamy wszystkie potrzeby klienta. Następnie ustalamy wizję rozwoju i promocji oraz proponujemy najlepsze rozwiązania. Jednym z podstawowych zadań jest też projektowanie stron internetowych z branży dom i ogród bazujących na systemie WordPress i standardzie RWD (responsywne projektowanie stron internetowych). Dlaczego? To najprostsza droga, aby zainteresować klientów swoją ofertą. Następnie budujemy lub odświeżamy sklep internetowy z wykorzystaniem technologii WooCommerce oraz wdrażamy poszczególne elementy z zakresu strategii marketingowej i e-marketingu.

  Do kluczowych zadań oferowanych przez naszą agencję interaktywną zalicza się:

  • rejestrację domeny i zakup wydajnego hostingu;
  • założenie wizytówki Google Moja Firma (Profil Google);
  • konfigurację witryny i szkolenie online;
  • prowadzenie bloga firmowego;
  • pozycjonowanie SEO;
  • założenie profili w social mediach (np. Facebook, Instagram, TikTok);
  • przygotowanie newslettera w ramach e-mail marketingu;
  • przeprowadzenie kampanii reklamowych online (Google Ads, Facebook Ads);
  • stworzenie indywidualnego projektu graficznego;
  • opracowanie identyfikacji wizualnej wraz z logo;
  • dostarczenie materiałów reklamowych;
  • wykonanie sesji foto-wideo;
  • nagranie spotu reklamowego;
  • założenie kanału poradnikowego na YouTube.

  i wiele innych.

  Systematyczna aktualizacja witryny www

  Gomarco-materace-strona-internetowa

  Niezależnie od tego, czy prowadzona strona jest typu onepage, czy wizytówkowa, warto ją zabezpieczyć przed cyberprzestępcami. Jak to zrobić? To proste – wystarczy wybrać pakiet opieki nad serwisem, który obejmuje szeroki zakres usług bezpieczeństwa. Mowa przede wszystkim o regularnej aktualizacji witryny i/lub e-sklepu pod kątem tworzenia kopii bezpieczeństwa, neutralizacji wirusów czy usuwania błędów i awarii.

  Ponadto pakiet to większa ochrona przed wyciekiem danych klientów oraz dostęp do profesjonalnego wsparcia technicznego. Dostęp do supportu jest nieoceniony w sytuacjach kryzysowych, kiedy liczy się każda sekunda, aby jak najszybciej przywrócić funkcjonowanie strony czy sklepu online dom i ogród dla klientów.

  Jesteśmy teraz dostępni Dostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.