Tworzenie stron www Dom i ogród

plantacja-truskawek-zator-strona-internetowaTworzenie stron www dla domu i ogrodu

Jeżeli posiadasz sklep stacjonarny, który oferuje produkty przeznaczone do wyposażenia domu i ogrodu, i chcesz wejść na wyższy poziom, to ten wpis jest dla Ciebie. Aktualne trendy rynkowe pokazują, że tradycyjna sprzedaż przenosi się do Internetu i zaczyna przeważać w wielu branżach. Polacy pokochali zakupy online, zwłaszcza za pomocą telefonu. Co więcej, porównują ceny i wybierają najkorzystniejszą ofertę z dostawą do domu. Czy w takich realiach strona www będzie rozwiązaniem? Wszystko wskazuje, że tak! Chodzi o to, że dzisiaj praktycznie każda firma powinna być w Internecie, w wyszukiwarkach, social mediach oraz porównywarkach cenowych, aby móc przyciągnąć większą liczbę klientów. Stąd wynika tak duże zainteresowanie usługami internetowymi wśród polskich firm. Internet to mnóstwo możliwości biznesowych, zwłaszcza dla marek oferujących produkty do domu i ogrodu. Kwiaty, nasiona, doniczki, kwietniki, ziemia ogrodowa, huśtawki, nawozy i odzywki to podstawa oferty. A jeśli dołożyć do tego pojemniki, meble, uchwyty, dozowniki, stoły, krzesła, moskitiery i inne akcesoria, które znajdą zastosowanie w domu i ogrodzie to e-sklep home & garden zachęci klientów.

Kompleksowa obsługa Twojego sklepu online z artykułami dla domu i ogrodu

Właściciele ogródków coraz częściej przeglądają Internet nie tylko w poszukiwaniu inspiracji, ale także z myślą o zakupie sadzonek kwiatów czy akcesoriów ogrodowych w korzystnych cenach. Dlatego też tak dużą popularnością cieszą się sklepy online z artykułami dla domu i ogrodu. design-loznice-e-sklepDlatego proponujemy rozwój biznesu poprzez zaprojektowanie strony internetowej, założenia sklepu internetowego oraz zadbanie o uczestnictwo firmy w social mediach, aby dotrzeć do klientów. Ważne jest stworzenie marki, która przyciągnie ruch i wzbudzi zainteresowanie. To klucz do sukcesu w branży e-commerce. W związku z tym warto zdecydować się na pomoc naszej agencji interaktywnej. Chętnie zajmiemy się strategią marketingową marki oraz opracujemy pakiet rozwiązań będących silnym impulsem rozwojowym, zwłaszcza w przestrzeni internetowej. Mowa tutaj także o reklamie online i stosowaniu przemyślanych kampanii i marketingu internetowym, dzięki czemu firma stanie się rozpoznawalna przez użytkowników.

Zaprojektujemy stronę internetową dla Twojej firmy home & garden

Decydując się na współpracę z agencją interaktywną Proadax, zyskujesz: kontakt, który zaczyna się od briefingu, gdzie określamy wszystkie potrzeby klienta. Następnie ustalamy wizję rozwoju i promocji oraz proponujemy najlepsze rozwiązania. Jednym z podstawowych zadań jest też projektowanie stron internetowych z branży dom i ogród bazujących na systemie WordPress i standardzie RWD (responsywne projektowanie stron internetowych). Dlaczego? To najprostsza droga, aby zainteresować klientów swoją ofertą. Następnie budujemy lub odświeżamy sklep internetowy z wykorzystaniem technologii WooCommerce oraz wdrażamy poszczególne elementy z zakresu strategii marketingowej i e-marketingu. Do kluczowych zadań oferowanych przez naszą agencję interaktywną zalicza się:
 • rejestrację domeny i zakup wydajnego hostingu;
 • założenie wizytówki Google Moja Firma (Profil Google);
 • konfigurację witryny i szkolenie online;
 • prowadzenie bloga firmowego;
 • pozycjonowanie SEO;
 • założenie profili w social mediach (np. Facebook, Instagram, TikTok);
 • przygotowanie newslettera w ramach e-mail marketingu;
 • przeprowadzenie kampanii reklamowych online (Google Ads, Facebook Ads);
 • stworzenie indywidualnego projektu graficznego;
 • opracowanie identyfikacji wizualnej wraz z logo;
 • dostarczenie materiałów reklamowych;
 • wykonanie sesji foto-wideo;
 • nagranie spotu reklamowego;
 • założenie kanału poradnikowego na YouTube.
i wiele innych.

Systematyczna aktualizacja witryny www

Gomarco-materace-strona-internetowa Niezależnie od tego, czy prowadzona strona jest typu onepage, czy wizytówkowa, warto ją zabezpieczyć przed cyberprzestępcami. Jak to zrobić? To proste – wystarczy wybrać pakiet opieki nad serwisem, który obejmuje szeroki zakres usług bezpieczeństwa. Mowa przede wszystkim o regularnej aktualizacji witryny i/lub e-sklepu pod kątem tworzenia kopii bezpieczeństwa, neutralizacji wirusów czy usuwania błędów i awarii. Ponadto pakiet to większa ochrona przed wyciekiem danych klientów oraz dostęp do profesjonalnego wsparcia technicznego. Dostęp do supportu jest nieoceniony w sytuacjach kryzysowych, kiedy liczy się każda sekunda, aby jak najszybciej przywrócić funkcjonowanie strony czy sklepu online dom i ogród dla klientów.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).