Gomarco

Jakiś czas temu zgłosiła się do nas spółka Dream Project z Warszawy, która zajmuje się dystrybucją ekskluzywnych materaców (i nie tylko) hiszpańskiej marki Gomarco.

W tym przypadku opracowaliśmy nowoczesną stronę internetową, która w oryginalny sposób prezentuje produkty hiszpańskiego producenta.

Tworzenie stron www Warszawa dla marek premium to wielkie wyróżnienie oraz bardzo wymagająca praca, ponieważ każdy detal wymaga specjalnego podejścia. I z tym zamierzeniem przystąpiliśmy do realizacji. Owocem jest serwis internetowy będący w pewnym sensie hiszpańskim odpowiednikiem, ale dostosowanym do charakteru i wymagań polskiego rynku i klientów. Stronę główną pokrywa dwuczęściowy slajder, który zawiera dedykowaną grafikę produktową oraz materiał wideo prezentujący hiszpańską fabrykę i zaplecze technologiczne. Przewijając witrynę, użytkownik zobaczy szczegółowe informacje o marce oraz slajdery z bestsellerami, galerię produktów oraz najnowsze zajawki wpisów blogowych. Zarówno homepage, jak i cały serwis internetowy stanowią spójną całość, utrzymaną w stonowanej kolorystyce dopasowanej do charakteru marki. W kolejnych zakładkach witryny www Warszawa znajdują się kolekcje produktowe, tj. materace, łóżka, poduszki i niezbędne akcesoria, które zostały opatrzone oryginalnymi materiałami graficznymi dostarczonymi przez producenta oraz prezentacja zastosowanych technologii.

CMS serwisu bazuje na silniku WordPress, co przekłada się na płynne działanie, łatwość konfiguracji i duże możliwości dobrania aktualnych wtyczek oraz łatwy w obsłudze panel administracyjny. Z kolei klient doceni dedykowany szablon, intuicyjną nawigację i uporządkowanie contentu. Co więcej, witrynę zaprojektowaliśmy z wykorzystaniem zasad UI/UX, jak również technologii RWD, co ułatwia wyświetlanie na ekranach urządzeń mobilnych. Z kolei „pływające menu”, wyszukiwarka produktów oraz „back to the top button” znacznie ułatwiają poruszanie się po serwisie. Witryna posiada też integracje social mediaFacebook, Instagram, Twitter, YouTube – co pozwala budować zasięgi, nawiązać komunikację z klientami oraz zadbać o wizerunek marki zgodny ze strategią marketingową. Ponadto, serwis zawiera zakładkę poświęconą salonom sprzedaży – dzięki wdrożonej integracji z GoogleMaps klienci mogą szybko i łatwo wyszukać salon sprzedaży na terenie Polski. Dodatkowo umieściliśmy funkcjonalny formularz kontaktowy.

W ramach tej realizacji tworzymy też profesjonalne treści blogowe Warszawa oraz prowadzimy kanał social media (FB i IG), dzięki czemu kreujemy pozytywne relacje między marką a konsumentami. A to z kolei owocuje lepszą pozycją w wyszukiwarkach i nie tylko.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.