IT-BART

Rynek usług IT dynamicznie się zmienia. Znalezienie dobrego specjalisty jest obecnie bardzo trudne, dlatego warto korzystać z profesjonalnego wsparcia ekspertów. Firma IT-BART z Lublina świadczy dopasowane do indywidualnych potrzeb usługi IT, które uwzględniają dostarczanie szytych na miarę rozwiązań informatycznych, outsourcing specjalistów IT, leasing pracowników IT, a także rekrutację programistów.

Mieliśmy przyjemność stworzyć dla firmy IT-BART stronę internetową oraz firmowe logo Lublin. Postawiliśmy na minimalistyczną i jednocześnie przyjazną użytkownikom stronę wizytówkową Lublin typu landing page. Taka konstrukcja strony internetowej ma liczne zalety, wśród których warto wyróżnić przede wszystkim przejrzysty wygląd, wysoką funkcjonalność oraz łatwą prezentację oferty. Co więcej, landing page jest rozwiązaniem, które można dowolnie modyfikować, podążając za bieżącymi potrzebami Klienta oraz zmieniającymi się trendami na rynku.

Podczas realizacji tego projektu nie mogło zabraknąć kilku użytecznych elementów m.in. pływającego menu, ułatwiającego poruszanie się na stronie back to the top button oraz inteligentnych danych kontaktowych i adresowych, dzięki którym można odnaleźć siedzibę firmy na Mapach Google oraz szybko skontaktować się z jej przedstawicielem w celu poznania oferty.

Prosta, funkcjonalna i dostępna na każdym urządzeniu strona internetowa RWD jest skutecznym narzędziem marketingowym, które znacząco wpływa na wzrost poziomu konwersji. Całości dopełniają atrakcyjna, przejrzysta szata graficzna i  skuteczny, dopasowany do wytycznych SEO content. Warto zwrócić uwagę na cenne wskazówki dla Klientów, dzięki którym mogą oni wybrać odpowiadającą indywidualnym potrzebom usługę z oferty firmy IT-BART. Odnalezienie interesującej Klienta usługi ułatwia także widoczny podział strony www Lublin pod względem kolorystycznym.

Dla tego Klienta stworzyliśmy również firmowe logo. Jest ono spójne z oprawą graficzną strony i utrzymane w równie minimalistycznym stylu.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Jesteśmy teraz dostępni Dostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.