Tworzenie stron internetowych dla IT

save-soft-wadowice-strona-internetowaTworzenie stron www dla IT

Nowoczesne technologie informacyjne w ostatnich latach zdominowały świat. Dziś tradycyjny biznes jest w odwrocie, ponieważ coraz większe znaczenie zyskuje branża IT oraz firmy w niej działające. Dynamiczny rozwój sektora IT to także potrzeba posiadania profesjonalnej strony www, która byłaby wizytówką dla firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania czy dostarczaniem produktów i usług cyfrowych. Chętnie zajmiemy się tworzeniem stron www dla IT Nasza agencja interaktywna Proadax oferuje outsourcing działań e-marketingowych dla firm z sektora IT. W zakres tej obsługi wchodzi budowa stron online, uruchomienie sklepu internetowego czy prowadzenie profili w mediach społecznościowych, a także reklama online.

Kompleksowa obsługa Twojej firmy IT w Internecie

Właściciele podmiotów z branży informatycznej, programistycznej czy innych usług cyfrowych dla biznesu coraz częściej zlecają działania promocyjne do agencji interaktywnych i reklamowych. W związku z tym kompleksowa obsługa firmy IT w Internecie spoczywa na wyspecjalizowanych w reklamie i promocji podmiotach zewnętrznych. Doświadczenia agencji interaktywnych jednoznacznie wskazują, że zadbanie o wizerunek w Sieci jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na zaufanie i dobre skojarzenie firmy IT. Wystarczy posiadanie prostej, a zarazem funkcjonalnej strony internetowej oraz zwyczajna komunikacja w mediach społecznościowych, aby istotnie poprawić wizerunek w Internecie. Bardzo dobrym pomysłem będzie też opracowanie spójnej strategii marketingowej, która pozwoli w przyszłości zwiększyć konwersję oraz zyski

silk-plm-strona-www-myślenice

Zaprojektujemy stronę internetową dla IT

Rozpoczynając współpracę z naszą agencją interaktywną, każda firma informatyczna otrzyma profesjonalne wsparcie technologiczne w zakresie tworzenia strony www oraz marketingowe na etapie budowania marki i widoczności w Internecie. Witryny onepage czy wizytówkowe, jak również serwisy i portale bazują na technologii RWD (responsywne projektowanie stron internetowych), a do zarządzania treścią służy popularna platforma WordPress. Natomiast e-sklep dla IT to sprawdzony komponent WooCommerce. Ale to nie wszystko, ponieważ zakres usług może obejmować również:
 • sesję foto-wideo,
 • kampanie reklamowe online,
 • logo i identyfikację wizualną,
 • indywidualny projekt graficzny witryny,
 • prowadzenie firmowego bloga,
 • usługi z zakresu copywritingu,
 • marketing internetowy,
 • pozycjonowanie (SEO),
 • prowadzenie social media,
 • landing page,
 • rejestrację domeny i hosting,
 • aktywację wizytówki Google Moja Firma (Profil Google),
 • wdrożenie LiveChat Facebook Messengera lub ChatBota Tidio,
 • nagranie spotu reklamowego,
 • materiały i gadżety reklamowe,
 • szkolenia online
W ramach zlecenia jest też możliwość wdrożenia innych działań, zgodnie z potrzebami klienta. Systematyczna aktualizacja witryny www firmy IT W dobie coraz częstszych ataków hakerskich i cyberprzestępczości, zapewnienie dodatkowej ochrony jest rzeczą niezbędną. Dlatego też, aby odpowiednio chronić nową lub odświeżoną stronę www, warto skorzystać z pakietu opieki nad serwisem. Co obejmuje? Przede wszystkim:
 • regularne tworzenie kopii zapasowych,
 • systematyczną aktualizację wtyczek bezpieczeństwa,
 • zabezpieczenie przed atakiem hakerskim,
 • ochronę danych osobowych,
 • niezbędny support techniczny.
W efekcie witryna jest aktualizowana zgodnie z najnowszymi wytycznymi z zakresu cyberbezpieczeństwa, co pozwala zachować wysoką odporność na awarie i działania przestępców internetowych

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).