Opis realizacji

Kuchnia to centrum każdego domu i mieszkania. To także wyjątkowa i klimatyczna przestrzeń, gdzie rodzina spotyka się, aby zjeść wspólny posiłek oraz pielęgnować relacje. Z kolei firma JP Kuchnie z Przeciszowa nie tylko docenia te wartości, ale także od wielu lat pomaga klientom urządzać domowe przestrzenie wg aktualnych trendów. Do tego zespół Proadax otrzymał zadanie opracowania nowej i lekkiej witryny www Przeciszów dla JP Kuchnie.

Wykonana realizacja na pierwszy rzut oka wydaje się prosta, jednak to tylko pozory, ponieważ głównym zamysłem było wyeksponowanie tylko wybranych atutów firmy, które od razu przykują uwagę potencjalnych klientów. Dopiero przeglądając kolejne sekcje, można dostrzec moc modułów galerii i nie tylko. W celu lepszej percepcji oraz wdrożenia standardów UI/UX, stronę internetową wykonaliśmy na szablonie wizytówkowym – na systemie WordPress. Dzięki temu witryna jest łatwa w obsłudze i administracji oraz wyróżnia się funkcjonalnością i możliwościami dodania rozmaitych wtyczek w przyszłości. Strona została wyposażona w technologię RWD, a ta zapewnia bezproblemowe dostosowanie contentu do ekranu dowolnego urządzenia mobilnego przy zachowaniu jednego adresu URL oraz CMS, co znacznie przyspiesza czynności administracyjne. Do tego płynne działanie i usprawnienia nawigacyjne w postaci „pływającego menu” i „back to the top button”. Oczywiście nie zabrakło też integracji FB/Insta, co przekłada się na lepszą interakcję ze społecznością klientów oraz wzrost popularności marki. Z kolei integracja z GoogleMaps pozwala na szybką lokalizację firmy oraz wyznaczenie trasy dojazdu.

Przechodząc do szaty graficznej, uwagę przykuwa niezwykła lekkość i prostota, przez co strona internetowa jest czytelna, przejrzysta oraz bardzo przyjemna w odbiorze. Na homepage’u znajdziemy slajder z trzema wybranymi realizacjami kuchni i minimalistyczne menu. W kolejnych sekcjach natkniemy się na ofertę opatrzoną odnośnikami do modułów galerii, które zawierają wykonane realizacje. Następnie dodano opis firmy ze zdjęciem właścicielki – to celowy zabieg wpływający korzystnie na wizerunek i wiarygodność marki. Na samym dole znalazł się slajder z logo partnerów, a także czarny bar z interaktywnymi danymi kontaktowymi – jedno kliknięcie i już można pisać maila, zadzwonić lub przejść do GoogleMaps. Layout to królestwo barw – czerni, bieli, szarości i kontrastujących akcentów złota i czerwieni. Nadają one witrynie spokoju i elegancji. Wracając do modułów galerii, należy podkreślić, że są to klasyczne rozwiązania z ręcznym slajderem oraz opcją pełnego ekranu. Galerie zostały podzielone wg kategorii realizacji (np. kuchnia, sypialnia, łazienka etc.), gdzie fotografie ułożono w formie estetycznych kafelków z podpisami.

Tworzenie stron www Przeciszów dla takich firma jak JP Kuchnie to prawdziwa przyjemność.