Kozbi – producent nowoczesnych mebli

Kozbi.com.pl to dynamiczna i nowoczesna strona internetowa stworzona przez naszą agencję interaktywną Proadax.

Nasza praca obejmowała, wykonanie kilku sesji zdjęciowych dodając jej autentyczności i estetyki, które zostały wykorzystane w banerze reklamowym oraz na podstronach. Stworzyliśmy również projekty graficzne dla ośmiu podstron, w tym strony głównej. Wszystkie projekty zostały wykonane z dbałością o detale, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia dla użytkowników.

W ramach dalszych działań planujemy przetłumaczyć stronę na język angielski oraz stworzyć wideo promocyjne, które pozwoli na lepszą prezentację usług oferowanych przez firmę. Będziemy także przeprowadzać sesję w salonie, aby uchwycić atmosferę i wyjątkowość miejsca.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne, strona posiada trzy automatyczne slajdery na stronie głównej oraz karuzele zdjęć, co pozwala na dynamiczne i ciekawe prezentowanie treści. Integracja z Google Maps i social mediami umożliwia szybkie i łatwe odnalezienie firmy oraz jej profilu w sieci, z kolei livechat odpowiada za szybki kontakt. Pływające menu ułatwia nawigację po stronie.

Wszystkie te elementy razem tworzą spójną i atrakcyjną stronę internetową, która z pewnością przyciągnie uwagę klientów i pozwoli na lepszą prezentację firmy oraz jej usług.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.