Tworzenie stron www Branża meblarska

Budowa stron internetowych w branży meblarskiej

Biznes w dzisiejszych czasach obejmuje zarówno przedsiębiorstwa funkcjonujące w rzeczywistości, jak i te działające w świecie wirtualnym. Dlatego firmy z branży meblarskiej starają się być obecne zarówno w tradycyjnym środowisku, posiadając swoje salony meblowe, jak i online, tworząc swoją stronę internetową lub sklep e-commerce. Dlaczego jest to tak ważne?

Kozbi-producent-mebli-strona-internetowa

  Obecnie prawie każda firma przenosi swoją działalność do Internetu. Posiadanie widoczności online jest już koniecznością. Warto zatem zadbać zarówno o profesjonalną stronę internetową, jak i o skuteczną kampanię reklamową czy promocyjną. Jeśli chodzi o sprzedaż produktów, marketing jest niezbędny, aby zwiększyć zyski. Dlatego współpraca z agencją interaktywną staje się kluczowa, aby skutecznie promować zarówno zakład meblarski, jak i salon meblowy.

Agencja interaktywna i promocja salonu meblowego w Internecie

Posiadanie eleganckiego salonu meblowego to marzenie każdego producenta wyrobów z drewna, który pragnie budować swoją markę w oparciu o pozytywne doświadczenia klientów. To bardzo dobry kierunek rozwoju biznesu, jednak sam salon nie wystarczy, ponieważ liczą się też skoordynowane i spójne działania reklamowo-promocyjne. Innymi słowy, potrzebna jest strategia rozwoju marki oraz jej konsekwentna realizacja. Ciekawym rozwiązaniem może być ofensywa w Internecie dzięki stworzeniu profesjonalnej strony www salonu meblowego oraz założeniu profili w mediach społecznościowych. Dobrym pomysłem będzie też inwestycja w płatne kampanie internetowe zarówno w wyszukiwarce, jak i w social media. Ogromny wpływ będą też miały działania z zakresu pozycjonowania, czyli SEO. Dzięki unikalnym i wartościowym treściom (contentowi), biznes zacznie być widoczny w Internecie. A to z kolei przyciągnie klientów. Nie bez znaczenia jest też możliwość sprzedaży online dzięki budowie sklepu internetowego.

Zaprojektujemy stronę internetową i sklep online dla branży meblarskiej

Nie ulega wątpliwości, że posiadanie nowoczesnej witryny www to klucz do sukcesu. W dobie niebywałego rozwoju technologii cyfrowych obecność w Internecie jest niezbędna, aby zwiększyć zyski. Tradycyjne działania są już dalece niewystarczające, zwłaszcza kiedy weźmiemy pod uwagę preferencje zakupowe młodego pokolenia. Dlatego z chęcią nasza agencja interaktywna, która nie tylko stworzy stronę internetową, ale również zapewni pełną obsługę i rozwój marki. Mowa tu o takich działaniach jak:
 • założenie sklepu internetowego dla branży meblarskiej,
 • prowadzenie profili w social mediach,
 • nagrywanie spotów reklamowych,
 • wykonanie sesji foto-wideo,
 • pozycjonowanie SEO,
 • tworzenie angażujących treści,
 • prowadzenie bloga firmowego,
 • kampanie online,akant-meble-sklep-online-gierałtowiczki
 • budowa landing page,
 • rejestracja domeny i wykup hostingu,
 • założenie wizytówki Google Moja Firma (Profil Google),
 • opracowanie projektu identyfikacji wizualnej,
 • stworzenie logo,
 • tworzenie dedykowanych projektów graficznych,
 • dostarczenie materiałów reklamowych i bannerów.
To oczywiście nie wszystkie działania, z których może skorzystać firma z branży meblarskiej. Wszystko zależy od potrzeb i specyfiki  przedsiębiorstwa oraz celów strategicznych. Dlatego każde działanie jest omawiane na indywidualnych konsultacjach.

Aktualizacja strony www dla salonu meblowego

Responsywe projektowanie stron internetowych (czyli dopasowywanie strony pod każdy ekran) to nie wszystko. Jest to dziś bardzo pożądany standard, jednak na sukces w Internecie składa się też kilka innych czynników. Jednym z nich jest zadbanie o systematyczną aktualizację systemu zarządzania treścią (CMS), co w przypadku platformy WordPress jest absolutnie niezbędne. Dlaczego? Strony i sklepy www padają ofiarami ataków hakerskich, dlatego warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia technicznego ze strony agencji interaktywnej.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).