Tworzenie stron www dla Branży meblarskiej

DOMENĘ opłacimy ją na min. 1 rok

DARMOWY HOSTING opłacimy go na min. 1 rok

POCZTĘ E-MAIL założymy nieograniczoną ilość kont

Certyfikat SSL opłacimy go na min. 1 rok

Jak wygląda proces tworzenia stron www?

Zobacz 5 kroków naszej współpracy.

Brief + analiza

Projekt graficzny
strony głównej

Kodowanie, testy
i umieszczenie
materiałów.

Strona internetowa
GOTOWA!

Opinie naszych Klientów

Mati Bal
Mati Bal
19:03 03 Apr 24
Polecamy współpracę z tą firmą. Wykonywali dla nas sklep internetowy w branży drzewnej. Wszystko wykonane zgodnie z wytycznymi, pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Myślę, że niebawem odezwiemy się znowu, w celu wykonania sklepu na rynek zagraniczny. Serdecznie polecam i pozdrawiam!
Kantor Glob 24 w Oświęcimiu
Kantor Glob 24 w Oświęcimiu
15:06 12 Feb 24
Miła obsługa. Wszystko tak jak trzeba.
Mamma Mia Aneta Dyrlik
Mamma Mia Aneta Dyrlik
07:55 12 Feb 24
Polecam,pełny profesjonalizm
Mariusz
Mariusz
08:12 10 Jan 24
Rafał Grabka
Rafał Grabka
06:51 30 Sep 23
Polecam współpracę z tą firmą przy tworzeniu stron internetowych :) Bardzo dobry kontakt i zaangażowanie w prowadzony projekt.
Przedszkole Mały Bystrzak
Przedszkole Mały Bystrzak
13:16 19 Sep 23
Jesteśmy zadowoleni z pracy Proadaxu. Wykonali dla nas nową stronę internetową, która spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Ich zespół był profesjonalny, kreatywny i zawsze dostępny, aby odpowiadać na nasze pytania i rozwiązywać wszelkie problemy. Efektywna komunikacja i terminowa dostawa projektu sprawiły, że współpraca była przyjemnością. Polecamy Proadax wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej strony internetowej.
js_loader

Stwórz stronę internetową dla Branży meblarskiej

Tu zaczyna się Twoja przygoda ze stroną www
Zostaw swój kontakt, a odezwiemy się do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Nasi partnerzy

  Agencja interaktywna Proadax — strony www, sklepy internetowe

  Kozbi-producent-mebli-strona-internetowa

  Budowa stron internetowych w branży meblarskiej

  Biznes w dzisiejszych czasach obejmuje zarówno przedsiębiorstwa funkcjonujące w rzeczywistości, jak i te działające w świecie wirtualnym. Dlatego firmy z branży meblarskiej starają się być obecne zarówno w tradycyjnym środowisku, posiadając swoje salony meblowe, jak i online, tworząc swoją stronę internetową lub sklep e-commerce. Dlaczego jest to tak ważne?

  Obecnie prawie każda firma przenosi swoją działalność do Internetu. Posiadanie widoczności online jest już koniecznością. Warto zatem zadbać zarówno o profesjonalną stronę internetową, jak i o skuteczną kampanię reklamową czy promocyjną. Jeśli chodzi o sprzedaż produktów, marketing jest niezbędny, aby zwiększyć zyski. Dlatego współpraca z agencją interaktywną staje się kluczowa, aby skutecznie promować zarówno zakład meblarski, jak i salon meblowy.

  Agencja interaktywna i promocja salonu meblowego w Internecie

  Posiadanie eleganckiego salonu meblowego to marzenie każdego producenta wyrobów z drewna, który pragnie budować swoją markę w oparciu o pozytywne doświadczenia klientów. To bardzo dobry kierunek rozwoju biznesu, jednak sam salon nie wystarczy, ponieważ liczą się też skoordynowane i spójne działania reklamowo-promocyjne. Innymi słowy, potrzebna jest strategia rozwoju marki oraz jej konsekwentna realizacja.

  Ciekawym rozwiązaniem może być ofensywa w Internecie dzięki stworzeniu profesjonalnej strony www salonu meblowego oraz założeniu profili w mediach społecznościowych. Dobrym pomysłem będzie też inwestycja w płatne kampanie internetowe zarówno w wyszukiwarce, jak i w social media. Ogromny wpływ będą też miały działania z zakresu pozycjonowania, czyli SEO. Dzięki unikalnym i wartościowym treściom (contentowi), biznes zacznie być widoczny w Internecie. A to z kolei przyciągnie klientów. Nie bez znaczenia jest też możliwość sprzedaży online dzięki budowie sklepu internetowego.

  Zaprojektujemy stronę internetową i sklep online dla branży meblarskiej

  Nie ulega wątpliwości, że posiadanie nowoczesnej witryny www to klucz do sukcesu. W dobie niebywałego rozwoju technologii cyfrowych obecność w Internecie jest niezbędna, aby zwiększyć zyski. Tradycyjne działania są już dalece niewystarczające, zwłaszcza kiedy weźmiemy pod uwagę preferencje zakupowe młodego pokolenia.

  Dlatego z chęcią nasza agencja interaktywna, która nie tylko stworzy stronę internetową, ale również zapewni pełną obsługę i rozwój marki. Mowa tu o takich działaniach jak:

  • założenie sklepu internetowego dla branży meblarskiej,
  • prowadzenie profili w social mediach,
  • nagrywanie spotów reklamowych,
  • wykonanie sesji foto-wideo,
  • pozycjonowanie SEO,
  • tworzenie angażujących treści,
  • prowadzenie bloga firmowego,
  • kampanie online,
  • budowa landing page,
  • rejestracja domeny i wykup hostingu,
  • założenie wizytówki Google Moja Firma (Profil Google),
  • opracowanie projektu identyfikacji wizualnej,
  • stworzenie logo,
  • tworzenie dedykowanych projektów graficznych,
  • dostarczenie materiałów reklamowych i bannerów.

  To oczywiście nie wszystkie działania, z których może skorzystać firma z branży meblarskiej. Wszystko zależy od potrzeb i specyfiki  przedsiębiorstwa oraz celów strategicznych. Dlatego każde działanie jest omawiane na indywidualnych konsultacjach.
  akant-meble-sklep-online-gierałtowiczki

  Aktualizacja strony www dla salonu meblowego

  Responsywe projektowanie stron internetowych (czyli dopasowywanie strony pod każdy ekran) to nie wszystko. Jest to dziś bardzo pożądany standard, jednak na sukces w Internecie składa się też kilka innych czynników. Jednym z nich jest zadbanie o systematyczną aktualizację systemu zarządzania treścią (CMS), co w przypadku platformy WordPress jest absolutnie niezbędne. Dlaczego? Strony i sklepy www padają ofiarami ataków hakerskich, dlatego warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia technicznego ze strony agencji interaktywnej.

  Jesteśmy teraz dostępni Dostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.