Lawendowy Domek

Zachodnia część Doliny Karpia to niepozorny rejon, w którym znajdziemy mnóstwo pięknej przyrody (m.in. NATURA 2000, rezerwat „Przeciszów”), zabytki, które kryją bogactwo fascynujących historii, a także szeroką ofertę lokalnej bazy noclegowej. I to z powodu tego ostatniego elementu powstała niniejsza realizacja obejmująca projekt i wykonanie serwisu online dla Lawendowego Domku, Klienta z okolic Zatora/Oświęcimia.

Tradycyjnie postawiliśmy na witrynę wizytówkową opartą o łatwy w obsłudze i administracji szablon i CMS od WordPressa. Ponadto, dużym atutem tego rozwiązania jest lekkość i płynność działania oraz kompatybilność i dostęp do dedykowanych wtyczek, które można wykorzystać w przyszłości. Już na pierwszy rzut oka widać, że najprzyjemniejszym komponentem strony www Zator jest szata graficzna, która nie tylko wprawia odbiorcę w dobry nastrój, ale dobrze koresponduje z nazwą obiektu. Aby zachować balans kolorystyczny, dodaliśmy jasne tło, które nadaje witrynie przejrzystości i kontrastu. Natomiast lawendowe motywy wprawiają w stan miłego odprężenia, tak samo jak wiosenna fotografia na stronie głównej.

W menu znajdziemy 6 zakładek przydatnych potencjalnym gościom. Ich uwagę z pewnością zwróci prezentacja apartamentów i pokoi, które zostały opatrzone wyczerpującymi opisami oferowanego wyposażenia oraz wysokiej jakości fotografiami. Z kolei designerskie favikony podkreślają atuty Lawendowego Domku, przemawiając do wyobraźni potencjalnych lokatorów. Zdjęcia obiektu można oglądać w formie pokazu slajdów (+ ręczny Full Screen), zaglądając do modułu galerii.

Jeśli chodzi o kwestie techniczne, standardowo zastosowaliśmy technologię RWD wraz z „pływającym menu” oraz „back to the top buttonem” – bardzo ułatwiają nawigację oraz są kompatybilne z ekranami urządzeń mobilnych. Na szczególną uwagę zasługuje integracja z platformą BedBooking. Dzięki niej, turysta ma do dyspozycji kalendarz rezerwacji online, który łączy m.in. Booking.com, AirBnB i in. portale. Ponadto, strona posiada integrację z FB/Insta, co korzystnie wpływa na zasięgi, pozycjonowanie i budowę wizerunku marki.

Za bezpośrednią komunikację odpowiada integracja witryny z aplikacją Livechat FB Messengerem. Jeśli chodzi o standardowe kanały komunikacji i lokalizacji, dodaliśmy dedykowany noclegom formularz kontaktowy oraz integrację z GoogleMaps plus interaktywne dane teleadresowe.

W efekcie nasz Klient otrzymał profesjonalny i w pełni funkcjonalny serwis www Przeciszów, który przyciągnie kolejnych gości.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.