Opis realizacji

Przy współpracy z Mazowieckim Biurem Rozliczeń Kontaktowych wykazaliśmy się kreatywnością nie tylko przy tworzeniu strony internetowej, ale również całej identyfikacji wizualnej. Jesteśmy zadowoleni z końcowego efektu logotypu, który został odświeżony przez naszego grafika.

Chcąc streścić ideę strony internetowej MBRK, trzeba by przywołać próbę zrównoważenia nowoczesności wraz z utrzymaniem oficjalnego charakteru witryny. Elementem najbardziej rzucającym się w oczy jest ruchomy, animowany slider. Moduł ten od razu przyciąga uwagę użytkownika i przyczynia się do zmniejszenia współczynnika odrzuceń. Jest to szczególnie istotne, gdyż w kolejnym etapie odwiedzający musi zmierzyć się z dość obszerną prezentacją tekstową firmy. Na końcu ponownie czeka go ciekawa odmiana, jaką są świeże aktualności z firmowego bloga i animowana karuzela opinii od dotychczasowych klientów. Na uwagę zasługuje również świetna prezentacja historii firmy w formie chronologicznego drzewa.

Choć na pierwszy rzut oka strona MBRK wygląda na one-page, to w rzeczywistości posiada kilka podstron. Zastosowaliśmy ten zabieg by uniknąć bałaganu i nagromadzenia zbyt dużej ilości treści. Nie musimy już dodawać, że kod strony zgodny jest z wytycznymi W3C, a witryna dopasowuje się do smartfonów i tabletów.