MBRK Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów

Przy współpracy z Mazowieckim Biurem Rozliczeń Kontaktowych wykazaliśmy się kreatywnością nie tylko przy tworzeniu strony internetowej, ale również całej identyfikacji wizualnej. Jesteśmy zadowoleni z końcowego efektu logotypu, który został odświeżony przez naszego grafika.

Chcąc streścić ideę strony internetowej MBRK, trzeba by przywołać próbę zrównoważenia nowoczesności wraz z utrzymaniem oficjalnego charakteru witryny. Elementem najbardziej rzucającym się w oczy jest ruchomy, animowany slider. Moduł ten od razu przyciąga uwagę użytkownika i przyczynia się do zmniejszenia współczynnika odrzuceń. Jest to szczególnie istotne, gdyż w kolejnym etapie odwiedzający musi zmierzyć się z dość obszerną prezentacją tekstową firmy. Na końcu ponownie czeka go ciekawa odmiana, jaką są świeże aktualności z firmowego bloga i animowana karuzela opinii od dotychczasowych klientów. Na uwagę zasługuje również świetna prezentacja historii firmy w formie chronologicznego drzewa.

 

 

Choć na pierwszy rzut oka strona MBRK wygląda na one-page, to w rzeczywistości posiada kilka podstron. Zastosowaliśmy ten zabieg by uniknąć bałaganu i nagromadzenia zbyt dużej ilości treści. Nie musimy już dodawać, że kod strony zgodny jest z wytycznymi W3C, a witryna dopasowuje się do smartfonów i tabletów.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.