Tworzenie stron www dla Biur Rachunkowych i Księgowości

Tworzenie stron www dla Biur Rachunkowych i KsięgowościFaber-strona-internetowa

Najnowsze trendy jasno wskazują, że cyfryzacja postępuje w zawrotnym tempie.  A to z kolei wpływa na coraz większą dynamikę we wdrażaniu nowoczesnych technologii do niemal każdej branży. Nie inaczej jest w przypadku biur rachunkowych i księgowości, gdzie wiele procesów można zautomatyzować za pomocą specjalistycznego oprogramowania bądź implementacji rozwiązań IT. Jednak pierwszym krokiem do wkroczenia do świata Internetu jest tworzenie stron www dla księgowości. Na czym to polega? Prostą receptą na modernizację biura rachunkowego będzie obecność w Sieci oraz podjęcie szeregu działań mających na celu reklamę i promocję skierowaną do ściśle określonej grupy docelowej. Będą to przede wszystkim lokalne jednoosobowe działalności gospodarcze oraz większe spółki z regionu, które potrzebują profesjonalnej obsługi księgowej. Dlatego dobrym pomysłem będzie zainwestowanie we własną witrynę internetową, która przyciągnie nowych klientów oraz zaprezentuje im pełną ofertę w zakresie księgowości i rachunkowości online.

Kompleksowa obsługa Twojego biura rachunkowego w Internecie

Zadaniem agencji interaktywnej jest przede wszystkim świadczenie usług i udzielanie pomocy w zakresie tworzenia stron internetowych, ale także prowadzenie kampanii reklamowych online czy uruchomienia social mediów. To podstawowe kroki do zadbania o wizerunek biura rachunkowego w Internecie. Warto wiedzieć, że najwyższą skuteczność osiąga się poprzez zintegrowane działania obejmujące wiele narzędzi i kanałów skierowanych do grupy targetowej. To klucz do uzyskania wysokiego wskaźnika konwersji. Mowa tu głównie o wykorzystaniu Internetu jako nośnika reklamowego i informacyjnego, który pozwoli dotrzeć do firm zainteresowanych usługami księgowymi. Cała kompleksowość działań polega na tym, że wszystkie czynności są podejmowane niemal jednocześnie w rożnych kanałach marketingowych. Warto tutaj wspomnieć o stronie www, budowie sklepu online czy prowadzeniu aktywnych profili na takich platformach społecznościowych jak: Facebook, Instagram czy LinkedIn.impuesto-warszawa-strona-internetowa

Zaprojektujemy stronę internetową dla księgowości i rachunkowości

Nasza agencja interaktywna Proadax pomaga firmom z branży finansowej w tworzeniu profesjonalnego wizerunku w Sieci, co przekłada się na wzrost zainteresowania ofertą oraz wyższe zyski. W realiach powszechnego dostępu do Internetu z poziomu telefonu, posiadanie strony internetowej wykonanej w technologii RWD (responsywne projektowanie stron internetowych) to priorytet. Nieważne, czy będzie to prosta strona wizytówkowa, onepage czy duży serwis www, każda z nich bazuje na systemie WordPress, który jest łatwy w obsłudze oraz posiada wiele możliwości konfiguracji. Oprócz budowy witryn www dla księgowości, nasza agencja interaktywna zajmuje się szerokim zakresem działań pozwalających na promocję biura rachunkowego i wzrost liczby klientów. Do tych usług zaliczają się:
 • kampanie reklamowe online (Google Ads, Facebook Ads);
 • prowadzenie bloga firmowego;
 • pozycjonowanie SEO;
 • budowa e-sklepu (WooCommerce);
 • wykonanie sesji foto-wideo;
 • nagrywanie spotów reklamowych;
 • tworzenie poradników wideo na YouTube (videoblogi, vlogi);
 • prowadzenie social media (Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn);
 • rejestracja domeny i zakup hostingu;
 • konfiguracja narzędzi internetowych;
 • szkolenia online;
 • stworzenie logo i identyfikacji wizualnej firmy;
 • zapewnienie gadżetów reklamowych;
 • marketing internetowy i monitoring efektów (Google Analytics);
 • wysyłka newslettera i e-mail marketing;
 • landing page;
 • aktywacja wizytówki Google Moja Firma (Profil Google);
 • wdrożenie czatu na stronie www (LiveChat Facebook Messenger, Tidio);
 • bannery reklamowe.
Oczywiście można też skorzystać z innych usług, które nie zostały wymienione – wszystko w zależności od potrzeb klienta i profilu działalności oraz przyjętej strategii biznesowej.

Systematyczna aktualizacja witryny www dla księgowych

Cyberbezpieczeństwo biznesu online to istotny temat. Coraz powszechniejsze stają się ataki przestępców internetowych. Dlatego dobrym pomysłem w tym przypadku będzie systematyczna aktualizacja stron www dla księgowości w ramach pakietu opieki nad serwisem. Taki zestaw usług zawiera m.in.:
 • generowanie kopii zapasowych,
 • aktualizację szablonu (wersji PHP),
 • aktualizację systemu CMS.
W efekcie serwis jest znacznie bardziej odporny na ataki hakerskie, wycieki danych klientów czy różnego rodzaju awarie. Dlatego też zainwestowanie w pakiet to dobry ruch po uruchomieniu witryny www dla księgowości i rachunkowości.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Jesteśmy teraz dostępniDostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).