Trix–nieruchomości

Serce aglomeracji górnośląsko-zagłębiowskiej to Katowice, gdzie mieszczą się siedziby tysięcy firm, nierzadko bardzo nowoczesnych, a do tego działających w przeróżnych branżach.

Tak się złożyło, że naszym zleceniodawcą była spółka ALTAIS P.S.A. (trix-nieruchomości.pl), która prowadzi swoją działalność na styku nieruchomości i IT, oferując swoim klientom możliwość publikacji ogłoszeń kupna/sprzedaży lub wynajmu działki budowlanej, mieszkania czy domu. To możliwe dzięki zaprojektowaniu i wdrożeniu innowacyjnego serwisu internetowego Katowice.

Realizacja polegała na stworzeniu systemu ogłoszeń nieruchomości dostępnego zarówno dla klientów prywatnych, jak i deweloperów. Strona główna wita nas slajderem ze zdjęciami nieruchomości i ich wnętrz, natomiast niezmienny pozostaje kompaktowy formularz służący do szybkiego przeglądania ogłoszeń. Podobnie jak w innych tego typu zleceniach, wybraliśmy prostotę, która zapewnia należytą przejrzystość interfejsu, podniesienie walorów UX i wysokiego komfortu dla użytkowników.

Ponadto, w serwisie znajdziemy strefy z ofertami sprzedaży, wynajmu i kupna oraz specjalne strefy zarezerwowane dla partnerów serwisu i część poradnikową, czyli firmowy blog Katowice. Jasne tło, logiczne rozplanowanie sekcji, duże fotografie i kontrastowe przyciski ułatwiają nawigację oraz percepcję contentu. Do tego zastosowaliśmy standard RWD, w tym „pływające menu” i „back to the top button”. Efekt? Komfortowe korzystanie z portalu na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Sam serwis internetowy Katowice działa w oparciu o łatwy w obsłudze system dodawania ogłoszeń. Na uwagę zasługuje dynamiczna wyszukiwarka ofert, w której zastosowano technologię AJAX. Dzięki niej znalezienie interesującej oferty jest szybkie, ponieważ już po wpisaniu kilku znaków wyniki pojawiają się na bieżąco wraz z miniaturką. Co więcej, użytkownicy mogą korzystać z łatwego w obsłudze filtrowania ogłoszeń wg funkcjonalnych kryteriów (typ, region, cena) oraz opcji sortowania ofert (popularność, najnowsze, losowe). Klikając w dane ogłoszenie, użytkownik może obejrzeć galerię zdjęć (fullscreen + zoom), poznać parametry nieruchomości, zerknąć na poglądową mapkę, a także wysłać zapytanie czy dodać ofertę do ulubionych.

Za komunikację w trybie online odpowiada klasyczny formularz kontaktowy oraz przyjazna w obsłudze aplikacja Tidio (LiveChat). W celu łatwiejszej lokalizacji nieruchomości, użytkownicy otrzymują do dyspozycji moduł z interaktywną mapą, gdzie zaznaczono wszystkie oferty. Natomiast pobieranie należności za korzystanie z usług serwisu odbywa się przez system automatycznych i bezpiecznych płatności tpay.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.