Katowice

Tworzenie stron www Katowice

„Nie ma Cię w Internecie, nie istniejesz”. To hasło, które obowiązuje dotrix-nieruchomości-katowice-strona-wwwbrze od ponad dekady i należy do oczywistości, które doskonale rozumieją osoby prowadzące biznes z branży e-commerce. Cyfryzacja tradycyjnego biznesu postępuje z każdym kwartałem. Dość powiedzieć, że około połowy zakupów robimy w Sieci. Efektem tego trendu jest masowe przenoszenie działalności do Internetu, który daje bardzo duże możliwości sprzedaży i to przeróżnymi kanałami. Jak zatem wprowadzić swoją firmę do cyfrowego świata?

Kompleksowa obsługa Twojej firmy w Internecie

W związku z powyższym zlecenie projektowania strony internetowej jest dziś absolutnym „must have” dla każdego biznesu, który pragnie zdobywać klientów na konkurencyjnym rynku. Obecność w Internecie to olbrzymia szansa dla początkujących przedsiębiorstw, które nie dysponują dużymi środkami, a zależy im na maksymalnej efektywności działań. Do witryny internetowej należy dodać także interakcję z klientami poprzez media społecznościowe oraz szereg innych zabiegów jak opracowanie identyfikacji wizualnej czy wykupienie reklamy internetowej Katowice, aby pozyskać zaistnieć w świadomości klientów, oferując im na przykład atrakcyjne promocje i rabaty..

Zaprojektujemy stronę internetową dla Twojej marki

Jeśli sądzisz, że samodzielnie wykonasz profesjonalną stronę internetową, która jest responsywna, miła dla oka oraz zoptymalizowana pod kątem SEO, to jesteś w błędzie. Takie działania wymagają umiejętności korzystania z zaawansowanych technologii programowania, obsługi narzędzi internetowych, a co najważniejsze – liczy się doświadczenie i znajomość mechanizmów wpływających na generowanie ruchu dla nowo powstałej witryny. Na Górnym Śląsku i w Zagłębiu Dąbrowskim działa mnóstwo firm specjalizujących się w dostarczaniu rozwiązań IT, jednak to agencje interaktywne mogą zapewnić kompleksową obsługę Twojego biznesu. Niezależnie od tego, czy będzie to pisanie bloga, prowadzenie kanału w social mediach, czy może opracowanie strategii marketingowej i realizacja kampanii reklamowej. Budowa wizerunku marki rozpoczyna się od projektu strony internetowej Katowice oraz przełożenia wizji i misji firmy na konkretne działania, które powinny być spójne.

Reklama online i digital marketing

Wprowadzenie nowej marki na konkurencyjny śląski rynek to nie lada wyzwanie dla niejednej agencji reklamowej. Jednak pamiętaj, że to niuanse mogą przeważyć szalę zwycięstwa. Działania w Internecie opierają się w dużej mierze na optymalizacji witryny pod wyszukiwarki internetowe (ang. Search Engine Optimization) oraz prowadzenie efektywnych, wspomnianych wcześniej, kampanii reklamowych za pośrednictwem Google Ads czy Facebook Ads. To podstawy do wzbudzenia zainteresowania Twoją marką oraz zwiększenie zasięgów, a w konsekwencji ruchu na Twojej stronie wizytówkowej, landing page’u czy w sklepie internetowym Katowice. Pamiętaj, liczy się konwersja oraz zrównoważone działania z zakresu digital marketingu.

Sprawdzona agencja interaktywna do tworzenia stron www

Powierzając misję budowy biznesu w Sieci, musisz zdawać sobie sprawę, że nie jest to zadanie na jeden weekend. Taka współpraca zwykle trwa miesiące, ponieważ rozwinięcie kluczowych obszarów obecności w Internecie wymaga zaangażowania oraz wiedzy i dokładnego researchu. W ramach usługi otrzymasz wsparcie dopasowane do Twoich potrzeb, a wśród nich szereg działań z zakresu marketingu internetowego, czyli:
 • prowadzenie kampanii na Facebook Ads i Google Ads Katowice;
 • utworzenie, aktywacja oraz prowadzenie profilu (fanpage’a) w kluczowych social mediach jak Facebook, Instagram, Twitter, TikTok, YouTube czy LinkedIn;
 • tworzenie treści na stronę i podstrony oraz pisanie bloga firmowego Katowice;
 • zamówienie i aktywacja wizytówki Google Moja Firma;
 • nagrywanie profesjonalnych filmów i materiałów videonaYouTube;
 • projektowanie grafik do social mediów;
 • spójna i oryginalna identyfikacja wizualna;
 • komunikacja z klientami przez mailing, posty czy livechat;
 • współpraca przy działaniach pozycjonowania (SEO).
Warto dodać, że również usługi copywriterskie są tutaj bardzo ważne, ponieważ jak mawiał, już blisko 30 lat temu, Bill Gates: „Content is king”. Dlatego dostarczanie wysokiej jakości treści na stronę czy e-sklep to podstawa. Co więcej, nie bez znaczenia jest również wygodny i funkcjonalny CMS (ang. Content Management Sytem), który pozwoli na szybkie dodawanie treści oraz zarządzanie nimi. Przykład? WordPress dla prowadzenia strony internetowej oraz wtyczka WooCommerce dla działalności w e-commerce.

Systematyczna aktualizacja witryny

Stała opieka nad stroną internetową ma niebagatelne znaczenie, jeśli bierzemy pod uwagę długą perspektywę czasową, a więc i realizację założonej strategii. Kierowanie oferty do grupy docelowej oraz zapewnienie użytkownikom atrakcyjnych treści i akcji promocyjnych nie może być czynnością spontaniczną. Wymaga to specjalistycznej wiedzy oraz analizy ruchu i jego kreowania. Dlatego też aktualizacja stron internetowych Katowice wiąże się z:
 • usuwaniem błędów;
 • zapobieganiem atakom hakerskim;
 • wykupem pojemnego, bezpiecznego i szybkiego hostingu;
 • przedłużaniem ważności domeny.
Oczywiście to tylko kilka najważniejszych działań, które mają istotny wpływ na działanie i postrzeganie w oczach klientów.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

11

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.