Zator Noclegi

>>Zator Noclegi
Zator Noclegi 2017-09-13T10:02:58+00:00

Opis realizacji

Strona Zator Noclegi to nowy projekt, który powstał z myślą o stworzeniu lokalnej bazy noclegowej. Nowoczesny i w pełni responsywny serwis jest możliwością interaktywnej prezentacji punktów noclegowych i obiektów, do stworzenia której wykorzystaliśmy kreatora map Google.

Żeby nadać stronie charakteru i atrakcyjności, zdecydowaliśmy się na jeden z ciekawszych motywów w web designie – video parallax. Zasada działania jest taka sama, jak w przypadku efektu parallax, który uzyskuje się z obrazami statycznymi podczas ich scrollowania. Tym razem głębi stronie nadaje odpowiednia animacja, która jest jednocześnie ciekawą prezentacją okolicy.

Funkcjonalność strony Zator Noclegi to kilka zaawansowanych modułów i unikalne rozwiązania, dzięki którym użytkownik w praktyczny i szybki sposób dokona wyboru noclegu, rezerwacji i płatności. Na stronie zaimplementowaliśmy wyszukiwarkę dynamiczną oraz z opcją wyszukiwania zaawansowanego, a integracja z Google Street View doskonale prezentuje dokonywane za jej pośrednictwem wybory lokali i miejsc.

Dzięki formularzom kontaktowym, jakie zintegrowaliśmy z każdą z ofert, użytkownik może wysłać zapytanie do recepcji i np. zarejestrować w serwisie, aby dzięki subskrypcji być na bieżąco z cały czas aktualizowaną ofertą.

Oprócz tradycyjnych form płatności, coraz więcej serwisów integruje swoje strony z wybranym systemem płatności internetowych, dlatego nie mieliśmy wątpliwości, że dla strony Zator Noclegi, wybrany przez nas moduł to doskonała opcja.

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.