Alwernia

Tworzenie stron www Alwernia

Każdy, kto choć raz zetknął się z tematyką prowadzenia własnej firmy, czyli najczęściej jednoosobowej działalności gospodarczej, ten wie, jak wiele spraw należy dopilnować, by móc cieszyć się z bycia swoim szefem. Umiejętność hierarchizacji zadań, pamiętanie o kluczowych działaniach oraz wyczulenie na zmiany i nowe trendy – dzięki temu przedsiębiorca może powiedzieć, że jest w stanie zarządzać swoim biznesem. Jednak w dzisiejszych czasach to nie wszystko, bo oprócz głównej działalności należy zatroszczyć się o wizerunek firmy w Sieci, na którą składa się tworzenie strony www Alwernia. Jeżeli chcemy, aby wszystko działało właściwie, to powinniśmy postarać się o budowę sklepu online, który przyniesie nam dodatkowe dochody oraz sprawi, iż firma zacznie rozwijać się w pełnym tego słowa znaczeniu. Współczesność rządzi się swoimi prawami, do których zaliczamy digitalizację praktycznie każdej dziedziny życia, natomiast firmy uznaje się tutaj za przodowników innowacji i optymalizacji kosztów.

Stworzymy stronę internetową dla Twojej firmy

Jak wspomniano wyżej obecność firmy w Sieci to obecnie „must have”, zwłaszcza dla nowo powstałych biznesów, które dopiero raczkują i zaczynają budować wizerunek oraz szeroko pojętą markę. Posiadanie nawet prostej strony wizytówkowej czy onepage może być na wagę złota, ponieważ przy niewielkim nakładzie daje nam możliwość zaprezentowania swojej oferty bardzo szerokiemu gronu potencjalnych klientów – nie tylko w Polsce, ale też w Europie i na świecie dzięki modułowi wielojęzyczności. Faktem jest, że zdecydowana większość firm posiada swoją witrynę, jednak część z nich nie wykorzystuje potencjału jaki drzemie w tej technologii. Można tutaj wspomnieć o kanale e-commerce czy inwestycji w marketing internetowy, który zwiększy zasięgi naszej oferty.

Deleguj projektowanie strony www agencji interaktywnej

Dzisiejsza rzeczywistość każe nam ciąć koszty tam, gzie jest to niezbędne oraz przekazywać zadania, których nie jesteśmy w stanie wykonać. Idealnym przykładem tego typu działania jest tworzenie strony wg standardu Responsive Web Design. Pomijając firmy IT, wiele biznesów jest skazanych na delegowanie czynności technicznych, szczególnie w obszarze web designu. Projektowanie strony to praca wymagająca bogatego doświadczenia oraz kreatywności – idealnym podmiotem, który posiada te cechy jest agencja interaktywna Alwernia. To właśnie tam pracują specjaliści, którzy zjedli zęby na tworzeniu inspirujących i funkcjonalnych witryn oraz sklepów internetowych, przynoszących krociowe zyski dla zleceniodawców. Poprawi się tez widoczność w Internecie, a to przełoży się na wyższe, topowe miejsca w Google.

Spójny przekaz treści Twojej witryny biznesowej

W ferworze outsourcingowych działań nie zapomnijmy o wypełnieniu strony naprawdę dobrą treścią, czyli contentem. Usługa projektowania strony www obejmuje nie tylko aspekty techniczne, ale również dbałość o spójny przekaz witryny i wszelkich innych działań. Są to przede wszystkim:
 • profesjonalna identyfikacja wizualna;
 • nowoczesne projekty graficzne;
 • reklama w Sieci Alwernia;
 • założenie profili w social media (Facebook, Instagram, Twitter);
 • utworzenie i prowadzenie kanału na YouTube;
 • prowadzenie firmowego bloga;
 • wykonanie sesji foto i video;
 • zadbanie o e-mail marketing z atrakcyjnym newsletterem;
 • opracowanie kampanii reklamowej w mediach społecznościowych (Facebook Ads) i wyszukiwarkach (Google Ads).
Dzięki temu treść będzie spójna i przejrzysta, a to wpłynie korzystnie na wysoką pozycję w wyszukiwarce i konwersję.

Pamiętaj, iż odświeżanie strony internetowej to klucz do sukcesu

Jeżeli zainwestowaliśmy w budowę serwisu sprzedażowego czy platformę WooCommerce oraz tworzenie strony, to miejmy na uwadze, że musimy stale dbać o te narzędzia. Najprostszym sposobem jest systematyczne odświeżanie witryny Alwernia, czyli aktualizacja treści. Projektowanie strony obejmujące usługę ciągłego ulepszania (w tm odświeżania) będzie idealną opcją dla młodych biznesmenów, którzy są zapracowani i nie mają czasu, by stale doglądać witrynyagencja interaktywna chętnie zadba o każdą podstronę.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).