Bulowice

Jak tworzenie stron www Bulowice może wpłynąć na Twój biznes?strony-internetowe-bulowice-1.jpg

Nie ulega wątpliwości, że ciekawie zaprojektowana witryna internetowa to klucz do sukcesu dla większości firm na polskim rynku. Wszystkie badania marketingowe wskazują, że Sieć to dziś w zasadzie jedyne medium, które zapewnia tak kompleksową i ogromną siłę oddziaływania na klienta, szczególnie na tego zasobnego i aktywnego. W związku z tym współczesny przedsiębiorca, który poważnie myśli o rozwoju swojego biznesu powinien zainteresować się zleceniem stworzenia nowoczesnej strony www Bulowice, ponieważ będzie to nie tylko doskonała wizytówka firmy, ale także narzędzie do pozyskiwania nowych klientów, np. za pomocą sklepu online lub prowadzenia bloga z poradami. Co więcej, Internet to potężna machina reklamowa i marketingowa, o której sile mógł się przekonać każdy, kto choć przez kilka miesięcy działał w branży e-commerce. Dlatego też tworzenie stron www to bardzo dobry pomysł, więc warto zaplanować w firmowym budżecie taką inwestycję, zwłaszcza na początku biznesowej drogi, gdyż konkurencja dwoi się i troi, by zyskać nad nami przewagę.

Czy projektowanie strony www to tylko praca web designera?

Jak widzimy dobra strona www jest optymalną opcją dla niemal każdego rodzaju działalności, ponieważ przy stosunkowo niewielkich nakładach może zdziałać cuda – po prostu przynieść wiele korzyści oraz wypromować naszą markę wśród szerszego grona potencjalnych klientów. Oczywiście to nie jest tak, że wystarczy uruchomić stronę internetową, uzbroić ją w przeciętną treść i od razu oczekiwać na zwrot inwestycji. Każda agencja interaktywna Bulowice potwierdzi, iż budowa serwisu to dopiero pierwszy krok na wirtualnej drodze do sukcesu. Przypomnijmy, że kompleksowy proces budowania wizerunku i obecności firmy w Internecie opiera się na takich aspektach jak:
 • opracowanie nowoczesnej i funkcjonalnej strony www;
 • stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej;
 • zaprojektowanie profesjonalnej oprawy graficznej;
 • inwestowanie w spersonalizowaną reklamę w Google;
 • działania z zakresu pozycjonowania;
 • uruchomienie kampanii marketingowych w różnych mediach;
 • dotarcie z wartościową treścią do potencjalnych klientów w formie bloga, poradnika czy nagrania filmów na kanał na YouTube;
 • nagranie oryginalnego spotu reklamowego;
 • przygotowanie unikalnych i darmowych gadżetów reklamowych dla klientów;
 • budowa sklepu internetowego Bulowice;
 • zatroszczenie się o małe rzeczy typu: wizytówki, katalogi, broszury czy teczki firmowe;
 • prowadzenie fanpage w mediach społecznościowych typu Facebook czy Instagram.
Oczywiście wymieniliśmy tylko najważniejsze elementy, które można zaimplementować lub połączyć ze stroną internetową.

Dlaczego spójność przekazu jest tak ważna?

Jeżeli naszym celem jest zdobycie klientów, którzy kupują, czyli wysoka konwersja, to musimy zdać sobie sprawę, że nawet najpiękniejsza i najbardziej dopieszczona pod względem UX/UI witryna nie zaowocuje rekordami sprzedaży, jeśli nie zadbamy o jej wysokie wyniki w wyszukiwarce Google. Rozwiązanie jest proste – wystarczy zlecić agencji interaktywnej czynności pozycjonowania pod ustalone frazy kluczowe. I właśnie od tego momentu, czyli ustalenia fraz należy rozpocząć działania promocyjne. Odpowiadające za spójny przekaz. Dzięki temu każda reklama czy wychodząca od nas informacja będzie zbliżona tematycznie, a przy tym polepszy naszą pozycję w wyszukiwarkach.

Nie zapomnij o odświeżaniu strony www!

Masz już świetną witrynę z fantastycznym projektem graficznym, ale pamiętaj o tym, że świat cyfrowy bardzo szybko się starzeje, a na dodatek nie lubi próżni. Wiedzą o tym zarówno programiści, graficy, jak i wszelkiego rodzaju marketingowcy internetowi. Projektowanie strony www powinno opierać się na popularnych i nowoczesnych narzędziach, ale także winno być regularnie odświeżane i aktualizowane, by zapewnić odbiorcom content najwyższej jakości i świeżości. Trendy szybko się zmieniają, więc zlećmy usługę aktualizacji specom z tej branży. Wiedza, doświadczenie oraz ciągłe śledzenie nowości to chleb powszedni dla wielu firm marketingowych, bowiem brak rozwoju oznacza regres i przejęcie inicjatywy przez konkurencję.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).