Czechy

Tworzenie stron www Czechydesign-loznice-e-sklep

Każda firma powinna przeprowadzić dokładną i szeroką analizę rynku, zanim rozpocznie inwestycje na większą skalę. Jest to uwarunkowane nie tylko bardzo liczną konkurencją, ale również zachodzącym procesem specjalizacji jaki dokonuje się zarówno w Polsce, jak i w krajach sąsiednich, takich jak Czechy czy Słowacja. Co ciekawe, strategia marketingowa jest dziś absolutnym minimum dla każdego biznesu, który myśli o poważnym rozwoju w perspektywie najbliższych kilku lat. Do tego należy dodać dedykowane strony internetowe Czechy (w tym landing page), które są dziś po prostu niezbędne, aby móc efektywnie rozwijać biznes w oparciu o nowoczesne kanały komunikacji z klientami i kontrahentami. Jak to może wyglądać w praktyce? Opisujemy poniżej.

Kompleksowa obsługa Twojej firmy w Internecie

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, podstawowym elementem aktywnej obecności w Sieci jest firmowa witryna internetowa. To szczególnie ważne dla tych, którzy planują dodać do tradycyjnego modelu biznesowego nowy kanał sprzedaży w postaci e-commerce Czechy, czyli sklepu internetowego. Taki rodzaj działań wymaga już zaangażowania programistów lub agencji interaktywnych, które zajmują się profesjonalnym prowadzeniem kampanii reklamowych w Internecie, jak również potrafią zaprojektować funkcjonalne sklepy online Czechy. W dodatku można też zlecić obsługę mediów społecznościowych czy wzmocnić działania SEO. Ma to niebagatelny wpływ na zwiększenie ruchu oraz wzrost konwersji. Dlatego też kompleksowa obsługa stron www może być bardzo dobrym pomysłem, jeśli planujesz prowadzić sprzedaż z wykorzystaniem e-commerce lub tylko chcesz zaprezentować swoją działalność w świecie wirtualnym, aby zyskać zasięgi.

Zaprojektujemy stronę internetową dla Twojej marki

Obecność w Internecie jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek czy należących do nich marek jest dziś pewnym minimum, swego rodzaju standardem, który stale rośnie. Dlatego niezbędnym elementem będzie firmowa strona internetowa, która pozwoli wprowadzić biznes do przestrzeni wirtualnej. Ponadto, posiadanie własnej witryny daje ogromne możliwości w dotarciu do grupy docelowej. A to już może przełożyć się na konkretne i wymierne korzyści dla firmy. Projektowanie stron www Czechy z pewnością warto zlecić profesjonalistom, którzy na co dzień zajmują się programowaniem i web designem. Nawet jeśli posiadasz starą witrynę, to powinieneś zainwestować w coś nowoczesnego, opartego na standardzie Responsive Web Design. Ta technologia pozwoli na bezproblemowe wyświetlanie zawartości strony praktycznie na dowolnym urządzeniu mobilnym (smartfon, tablet, laptop) oraz tradycyjnym komputerze typu PC. Marka, która posiada świeżą, funkcjonalną oraz prawidłowo zoptymalizowaną stronę internetową może z powodzeniem konkurować o nowych klientów.

Sprawdzona agencja interaktywna Czechy do tworzenia stron www

Aby to wszystko mogło się zadziać, należy nawiązać współpracę ze sprawdzoną agencją interaktywną, która ma przynajmniej 10 lat doświadczenia w pomaganiu podmiotom gospodarczym. I to nie tylko na krajowym podwórku, ale i za granicą. Taka firma posiada interdyscyplinarny zespół specjalistów, którzy mają kompetencje w zakresie programowania, grafiki, administrowania witrynami, copywritingu, pozycjonowania czy konfiguracji i obsługi social mediów. Poza tym, dobra agencja interaktywna Czechy powinna poradzić sobie z takimi zadaniami jak:
 • reklama w Internecie (Google Ads, Facebook Ads);
 • prowadzenie firmowego bloga;
 • tworzenie treści na strony internetowe;
 • prowadzenie social media (Facebook, Twitter, Instagram, TikTok, LinkedIn i in.);
 • projektowaniegrafikinastrony www;
 • identyfikacjawizualnadlafirm;
 • promowanie i tworzenie wizerunku marki w Sieci;
 • rejestracja domeny firmowej i wykup hostingu;
 • przeprowadzenie sesji foto i wideo;
 • nagrywanie spotów reklamowych i filmów na YouTube;
 • tworzenie grafik do social mediów;
 • budowa e-sklepów;
 • tworzenie i obsługa newslettera;
 • optymalizacja budżetu kampanii reklamowych online;
 • konfiguracja wizytówki Google Moja Firma w Mapach Google.
Do tego dochodzi też filmowanie dronem czy np. zadbanie o profesjonalny support techniczny. Ale to już zależy od wykupionego pakietu i potrzeb danej firmy.

Systematyczna aktualizacja witryny

Równie istotną sprawą jest zadbanie o profesjonalną opiekę nad stroną www. Chodzi o takie działania jak np. tworzenie kopii zapasowych, usuwanie wirusów czy sprawdzanie zabezpieczeń. Aktualizacja stron www Czechy pozwala nie tylko zwiększyć bezpieczeństwo, ale i komfort użytkowania. Co więcej, dbałość o CMS zmniejsza ryzyko awarii lub ataku hakerskiego, co w ostatnich czasach jest dużym problemem wielu firm. Ponadto, aktualizacja pozwala na wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań, które sprawią, że firmowa witryna nie będzie się starzeć, lecz podążać za trendami, przyciągając nowych klientów.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Jesteśmy teraz dostępniDostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).