Łowicz

Tworzenie stron www Łowicz a moja firmaVinci-play-tworzymy-place-zabaw

Jak wypromować swój biznes – to pytanie jest odmieniane niemal przez wszystkie przypadki podczas rozpoczynania działalności gospodarczej lub w sytuacji, gdy nastaje okres stagnacji, a nasze obroty nie są zadowalające. Nie da się ukryć, że to dość istotna kwestia, ponieważ dzięki niej firma może przynieść zysk i przyczynić się do dalszego rozwoju. Tworzenie strony www Łowicz daje możliwość zaistnienia w Internecie poprzez opracowanie choćby prostej witryny wizytówkowej, która może dotrzeć do tysięcy lub milionów użytkowników Sieci. Jeśli Twoja firma wciąż nie istnieje w Internecie, to wiedz, że coś się dzieje – bardzo niedobrego. W ten sposób tracisz mnóstwo okazji na pokazanie oferty potencjalnym klientom oraz prawdopodobnie nie nawiążesz relacji ze społecznością skupioną wokół Twojej marki czy marek, na które ciężko pracowałeś. W tej sytuacji warto skorzystać z pomocy sprawdzonej agencji interaktywnej, która „zdejmie miarę” i idealnie „skroi” pakiet usług internetowych do potrzeb Twojej firmy.

Projektowanie strony www

To proces nie tyle trudny, co wymagający spokoju, spostrzegawczości oraz świeżego podejścia – najlepiej zgodnego z aktualnymi trendami w web designie. Nie ulega wątpliwości, iż każda firma chciałaby, żeby tworzenie strony odbywało się na pstryknięcie kciukiem. Jednak to tak nie działa. Przy okazji warto pomyśleć i zmaterializować strategię marketingową, która w solidny sposób naszkicowałaby dalsze działania z zakresu promocji biznesu, by osiągnąć zamierzone cele sprzedażowe. Projektowanie stron internetowych to również wszelkiego rodzaju integracje, które mają na celu zwiększenie konwersji (zysku). Dobrym pomysłem jest posiłkowanie się rozwiązaniami typu open source jak na przykład WooCommerce. Pozwala to uruchomić sklep online Łowicz, który będzie znacznym ułatwieniem dla klientów z innych części Polski. Dodając do tego angażujący content i działania SEO, możemy spodziewać się ogromnego wzrostu ruchu na naszej witrynie lub landing page’u, a to z kolei zapewni nam stały dopływ klientów.

Spójność przekazu

Nieważne czy mamy do dyspozycji minimalistyczny onepage, czy może rozbudowany serwis sprzedażowy z dziesiątkami podstron i zakładek – liczy się zapewnienie spójnego przekazu swojemu odbiorcy, czyli klientowi z grupy docelowej (targetowej). Takie rozwiązanie zdecydowanie wzbudza zaufanie klienta oraz daje mu poczucie, że jest szanowany i rozpieszczany contentem na wszelkie możliwe sposoby. No dobrze, ale co będzie przydatne do realizacji koncepcji jednolitego przekazu? Z pewnością niezbędnymi kanałami będą:
  • możliwość projektowania strony wg zasad Responsive Web Design;
  • stworzenie skutecznej identyfikacji wizualnej;
  • zlecenie wykonania serii projektów graficznych;
  • założenie profili w mediach społecznościowych (Facebook, Instargam);
  • uruchomienie bloga poradnikowego z przydatnymi treściami, zdjęciami i filmami;
  • wykupienie reklamy internetowej;
  • widoczność witryny na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach;
  • opracowanie chwytliwych sekcji „call-to-action” oraz zapisu na newsletter i pomysłu na jego prowadzenie;
  • tradycyjne kanały marketingowo-reklamowe (ulotki, wizytówki, katalogi, bannery).
Dzięki zastosowaniu spójnego contentu oraz integracji pozostałych działań, nasz klient z pewnością zapozna się z ofertą oraz być może zostanie lojalnym nabywcą na wiele lat.

Odświeżanie stron internetowych Łowicz

Prowadzenie firmy to trudna praca, ale odpowiednie podejście do swoich obowiązków oraz otwarty na nowości umysł mogą zdziałać cuda. Pamiętajmy jednak o tak zwyczajnych czynnościach jak aktualizacja strony internetowej, czyli zadbanie o jej właściwe serwisowanie pod kątem błędów, wirusów i innych niebezpieczeństw. Zlecając to zadanie agencji interaktywnej, która posiada wieloletnie doświadczenie i kilkaset projektów za sobą, możemy być spokojni. Odświeżenia wymaga nie tylko witryna, ale także sklep internetowy czy pozostały content. Każdy użytkownik lubi konsumować wciąż nowe i nowe treści. W związku z tym trzymanie ręki na pulsie w tym aspekcie z pewnością opłaci się i przyniesie wiele korzyści zarówno nam, jak i klientom.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

11

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.