Łódź

Tworzenie stron www Łódź dla małej firmyagencja-interaktywna-łódź-strony-online

Nowoczesne rozwiązania cyfrowe na dobre zagościły nie tylko w dużych i małych firmach, ale również w domu zwykłego Kowalskiego – słowem, IT przebojem trafiło pod strzechy. Tworzenie strony www Łódź będzie dla mikrofirmy strzałem w dziesiątkę. Nie ulega wątpliwości, że taka inwestycja bardzo się opłaci, zważając na względnie niskie koszty inwestycyjne oraz dość wysoką stopę zwrotu. Wszystko to sprawia, że uruchomienie nowoczesnej witryny oraz integracji ze sklepem internetowym Łódź może przynieść wiele korzyści. Obecnie właściciele nawet niewielkich przedsiębiorstw decydują się na budowanie wizerunku marki w Internecie, ponieważ już zdążyli się przekonać, że jest to doskonałe narzędzie, służące do zwiększenia sprzedaży oraz nawiązania relacji handlowych z partnerami oraz klientami, którzy z niecierpliwością oczekują kolejnych nowości w ofercie. Wynika z tego fakt, iż niejedna agencja interaktywna Łódź ma obecnie pełne ręce roboty, gdyż walka o klienta trwa przez 365 dni w roku.

Jak projektowanie strony www wpływa na wizerunek biznesu?

Jeśli można odpowiedzieć jednym słowem to: korzystnie! Troska o wizerunek firmy od zawsze była kluczowym elementem działań marketingowo-reklamowych każdego biznesu. Tworzenie strony pozwala znacznie poszerzyć pole działania, ponieważ umożliwia implementację różnych wtyczek, które wzbogacają firmową witrynę o naprawdę przydatne funkcjonalności. A to z kolei przekłada się na coraz lepszą reputację. Jeżeli chcemy, aby nasze przedsiębiorstwo było postrzegane jako idące z duchem czasu, to obowiązkowo powinniśmy zdecydować się na takie kroki jak:
 • założenie profili w mediach społecznościowych (tzw. fanpage);
 • inwestycja w reklamy typu Facebook Ads lub Google Ads;
 • prowadzenie firmowego bloga;
 • dbanie o wartościowy contetnt witryny;
 • uruchomienie platformy sprzedażowej z integracją płatności elektronicznych, dostaw i systemem fakturowania;
 • opracowanie e-learningowych szkoleń produktowych;
 • uruchomienie firmowego kanału na YouTube z poradami i prezentacjami.
Jak widać usługa projektowania stron wykonana przez agencję interaktywną to coś, co może pomóc naszemu biznesowi niezależnie od koniunktury, bowiem Internet jest dziś najlepszym medium, które dostarcza natychmiastowej informacji o wszystkim i o wszystkich.

Czy ważny jest spójny przekaz?

Gdybyśmy zapytali o to specjalistę, choćby od Social Media, to odpowiedziałby nam, że to pytanie retoryczne. Otóż spójny przekaz jest rzeczą oczywistą – czy chcielibyśmy czytać motoryzacyjnego bloga, który zawierałby treści o urządzaniu wnętrz? No właśnie. Interesujące jest to, że istotą projektowania strony www nie jest zawarcie dowolnego contentu, ale jego zgranie i dopracowanie w każdym detalu, aby stanowił naprawdę atrakcyjny „kąsek” dla naszego klienta (konsumenta treści i oferty). Warto tutaj wymienić takie działania jak:
 • profesjonalna identyfikacja wizualna Łódź,
 • projekty graficzne,
 • szybko działający sklep online z bogatą ofertą,
 • dbałość o wysokie wyniki w wyszukiwarkach internetowych,
 • pisanie przez copywritera angażujących treści,
 • nagrywanie spacerów wideo,
 • zapewnienie oprawy graficznej, filmowanie dronem, zdjęcia 360°, ogólnie sesje foto i video;
 • wysyłka newslettera, który jest spersonalizowany i zawiera kody rabatowe czy informacje o zbliżających się akcjach promocyjnych;
 • moduły wielojęzyczności dla klientów nieznających polskiego;
 • publikacja gościnnych wpisów oraz artykułów sponsorowanych.
Dzięki nim strona naszej marki zacznie żyć oraz przyciągać więcej klientów, a to oznacza ni mniej, ni więcej jak tylko wysoki wskaźnik konwersji. Dlatego tak ważne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań z dziedziny e-marketingu oraz troska o spójny i jednolity content strony wizytówkowej czy onepage.

Zadbaj o odświeżanie stron internetowych Łódź

Nawet jeśli mamy stronę www wg standardu Responsive Web Design (RWD), to na nic zda się tworzenie strony, skoro nie będziemy odświeżać witryny i dbać o jej bieżące ulepszanie. To bardzo ważna kwestia, o której należy pamiętać tak samo jak w przypadku projektowania strony i jej pozycjonowaniu, by zajmowała topowe miejsca w Google.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

11

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.