Midwoud

Tworzenie stron www Midwoud a moja firmaontdekpolen.eu-tworzenie-zagranicznych-stron

Budowanie firmy od podstaw to trudne zadanie, zwłaszcza dla młodych przedsiębiorców, którzy nie do końca jeszcze rozumieją zasady rynkowej gry oraz nie zdają sobie sprawy ze wszystkich pułapek podatkowych czy zagrywek konkurencji. Jednak części z nich udaje się przejść chrzest biznesowy i dzięki temu stają się rasowymi biznesmenami, którzy odważnie kroczą ku przyszłości, wykorzystując przy tym najnowocześniejsze technologie czy to w produkcji, czy w Internecie. W tym kontekście niezwykle ważną częścią każdej firmy jest tworzenie strony www, która pozwoli na jeszcze szybszy rozwój. Obecnie nie wystarczy już zachęcać klientów atrakcyjną ofertą produktów lub usług, ale trzeba zrobić coś więcej – coś, co sprawi, że klienci sami zaczną odwiedzać naszą witrynę w Internecie, by dowiedzieć się czegoś nowego z firmowego bloga, no i zrobić zakupy na przykład za pomocą naszego sklepu online. Co ciekawe nawyki konsumentów zmieniają się z każdym rokiem i coraz trudniej jest walczyć o nich przestarzałymi, tradycyjnymi metodami, szczególnie w przypadku ludzi młodych. Zobaczmy zatem, co może dać naszej firmie agencja interaktywna Midwoud, Medemblik, Noord-Holland.

Projektowanie strony www

Nie ważne czy rozpoczynasz swój biznes, czy może wkraczasz w następną fazę rozwoju – tworzenie strony firmowej pozwoli Ci na zwiększenie możliwości zarówno pod kątem eleganckiej prezentacji oferty, jak i dotarcia do szerszego rynku zbytu. Nie od dziś wiadomo, że Internet to klucz do dużych rynków nie tylko krajowych, ale i europejskich. W związku z powyższym projektowanie stron internetowych powinno odbywać się z spokojnej atmosferze przy udziale najlepszych specjalistów z branży lub we współpracy z agencją interaktywną, której zespół zaproponuje Ci mnóstwo ciekawych pomysłów na Twoją witrynę. Jednym z ważniejszych etapów jest opracowanie spójnej i długofalowej strategii komunikacji z klientem połączonej z szeregiem kampanii marketingowych i reklamowych, które sprawią, że o Twojej firmie zrobi się głośno… wśród grupy docelowej. Co więcej, dobrze przeprowadzone promowanie firmy Midwoud może w efekcie przynieść niespotykany dotąd wysyp zleceń czy zamówień. Warto integrować swoją stronę www z wieloma kanałami sprzedaży, które wspólnie dadzą korzystny rezultat synergii.

Spójność przekazu

Nie ważne czy działasz w branży turystycznej, motoryzacyjnej czy budowlanej – w każdej z nich liczy się umiejętność dotarcia z ofertą do odbiorcy oraz stworzenie spójnego i jednolitego przekazu contentu. Można wydawać miliony na reklamę internetową Midwoud, ale kiedy będzie pozbawiona grupy targetowej, to nic nie przyniesie poza wyrwą w budżecie. Dlatego też tak ważne jest spotkanie się z fachowcami i ustalenie priorytetów oraz stworzenie zarysu strategii, która realizowana krok po kroku, przyniesie naszemu biznesowi same korzyści. Niewątpliwie duża w tym zasługa wzorowej komunikacji za pomocą:
 • projektowania strony www w standardzie responsywnym, czyli Responsive Web Design (RWD);
 • czytelnej i dobrze kojarzącej się identyfikacji wizualnej;
 • przyjemnego designu na bazie dopasowanych projektów graficznych;
 • integracji strony www z Social Media;
 • prowadzenia profesjonalnego kanału na YouTube;
 • nagraniem spotu reklamowego lub filmu promującego firmę;
 • tworzenie wysokiej jakości treści (content) na podstrony i bloga;
 • budowania SEO oraz wysokiej pozycji w wyszukiwarkach;
 • sesji foto i wideo;
 • materiałów reklamowych w postaci wizytówek, ulotek, katalogów, folderów, teczek czy bannerów;
 • spersonalizowanej reklamy internetowej w Google i mediach społecznościowych (np. Facebook);
 • sklepu internetowego Midwoud.
Dzięki powyższym działaniom nawet prosta strona wizytówkowa czy onepage będzie generowała znacznie wyższą konwersję, czyli zyski dla firmy.

Odświeżanie stron internetowych

Mnogość podejmowanych czynności ma zbawienny wpływ na obecność i wizerunek firmy w Sieci, ale równie ważne jest cykliczne odświeżanie witryny, ponieważ pędzący świat cyfrowych nowości zmienia się błyskawicznie. Dlatego zlećmy opiekę nad stroną www znanej z profesjonalizmu agencji interaktywnej.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).