Myślenice

Projektowanie stron internetowych Myślenicesilk-plm-strona-www-myślenice

Transformacja cyfrowa to ogólnoświatowy trend, który systematycznie obejmuje kolejne dziedziny aktywności biznesowej. Międzynarodowe korporacje, czyli giganci, zrobiły to już dawno i nie zwalniają tempa. Sektor małych i średnich firm również coraz śmielej wykrawa swój kawałek tortu. Natomiast mikrofirmy wciąż są na rozstaju dróg i wciąż wahają się, czy zainwestować w rozszerzenie działalności o kanał online, czy może przenieść cały biznes do sieci i zyskać przewagę konkurencyjną. To duży dylemat, jednak na rynku są partnerzy, którzy chętnie pomogą we wprowadzeniu mikrofirmy na cyfrowe tory, projektując witrynę www Myślenice czy tworząc profesjonalny sklep online Małopolska. Na początek wystarczy nawet skromna strona w oparta na CMS WordPress, jednak następnym krokiem powinien być skok na głęboką wodę, tj. w kierunku pełnego e-commerce, aby nadrobić dystans do konkurencji. Jak to zrobić z głową?

Obsługa biznesu działającego online

Na początku działalności trudno o wielki budżet oraz pracowników, którzy zapewnią bardzo wysoką konwersję, jednak warto zlecić to doświadczonym agencjom interaktywnym funkcjonującym w okolicach Krakowa. Dzięki nim, pełna obsługa Twojej firmy jest możliwa w rozsądnej cenie. I nie chodzi tylko o zaprojektowanie strony internetowej Myślenice, ale także o szeroko pojętą promocję marki, budowę jej wizerunku oraz uruchomienie i optymalizację narzędzi Google. Przy niewielkim budżecie można sporo zrobić, aby po pierwsze, pozycjonować lokalną firmę, a po drugie zwiększyć jej zasięgi i skutecznie pozyskać klientów z grupy docelowej. Co więcej, nie bez znaczenia jest też opracowanie zrównoważonej strategii działań marketingowych i reklamowych, które zainteresują potencjalnych klientów oraz pokażą im, że Twoja firma może zaoferować produkty lub usługi, których szukają i potrzebują. W dodatku kanały reklamy online Myślenice są znacznie bardziej efektywne niż te tradycyjne w postaci telewizji, radia czy prasy. Szczególnie w zakresie relacji zaangażowanego budżetu, poświęconego czasu i pracy do osiąganych wyników.

Wykonamy stronę www Twojej marki

Tak samo jak kluczową rzeczą dla tradycyjnego sklepu jest jego witryna, tak dla e-sklepu Myślenice podstawą jest strona internetowa, która pozwoli na prezentację produktów i/lub usług Twojej firmy. Zapewne jesteś też właścicielem marki lub marek, a te, jak dobrze wiesz, potrzebują promocji i kampanii reklamowych, aby zainteresować osoby lub firmy z grupy targetowej. Nie warto pozostawiać tej kwestii amatorom, lecz postawić na specjalistów, którzy zrobią to na najwyższym poziomie, a co najważniejsze wg dobrych wzorców i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii jak Responsive Web Design (RWD) czy AJAX. Jak już wiesz, dziś, w trzeciej dekadzie XXI wieku, jeśli jakiejś firmy nie można znaleźć w Internecie, to zapewne ona nie istnieje, i to mimo faktu, że posiada swoją fizyczną siedzibę. Dzisiejszy klient szuka informacji przede wszystkim w wyszukiwarce Google w swoim smartfonie. A jak się tam pojawić? Najlepiej poprzez wykonanie responsywnej strony internetowej. To najprostszy sposób, aby zaistnieć w świadomości potencjalnych konsumentów. Oczywiście aktywacja samej witryny www dla firm Myślenice to nie wszystko, bowiem trzeba jej zapewnić wartościowe treści, zadbać o pozycjonowanie oraz prowadzić profile w mediach społecznościowych (fanpage social media).

Dobra agencja interaktywna Myślenice do kampanii online i tworzenia stron www

Samodzielne próby budowy serwisu internetowego zwykle kończą się fiaskiem i zniechęceniem,. Dlatego nie warto tracić czasu i energii, tylko umówić się na briefing, podczas którego przydzielony opiekun klienta z agencji interaktywnej dokona diagnozy potrzeb Twojej firmy w zakresie kanałów online. A następnie wspólnie z Tobą dopasuje idealny plan działania oraz pakiet, który pozwoli na dalszy rozwój firmy. Praca takiej agencji polega przede wszystkim na:
  • zaprojektowaniu strony internetowej oraz podjęciu działań SEO, czyli pozycjonowaniu Twojej firmy w Google;
  • e-marketingu, tj. prowadzeniu kampanii online przy użyciu Google Ads i Facebook Ads w celu dotarcia do osób skłonnych kupić Twoje produkty lub usługi;
  • pełnej obsłudze profili w social mediach (Facebook, Instagram, TikTok, Twitter, LinkedIn i innych);
  • tworzeniu wartościowego contentu na stronę i bloga firmowego dzięki wsparciu copywritera;
  • nagrywaniu klipów, filmów i innych materiałówreklamowychwideo, które posłużą do publikacji na YouTube lub na stronie www;
  • przygotowaniu profesjonalnej identyfikacji wizualnej oraz grafik i autorskich projektów graficznychMyślenice niezbędnych w kampaniachreklamowych czy e-sklepie;
  • aktywacji narzędzi analitycznych Google Analytics oraz popularnej wizytówki Google Moja Firma;
  • zwiększeniu integracji i komunikacji z klientem dzięki wdrożeniu modułu livechat (FB Mesenger lub Tidio);
  • stworzeniu bazy mailingowej oraz jej wykorzystaniu w celu prezentacji oferty potencjalnym klientom;
  • budowie sklepu online na platformie WooCommerce.
Na pierwszy rzut oka wygląda to skomplikowanie, ale pamiętaj, że za sprawą profesjonalistów zyskasz swobodę działania oraz odpowiednie narzędzia i szkolenie.

Profesjonalna aktualizacja serwisu online

Cotygodniowy backup czy czyszczenie kodu lub wykrywanie złośliwych skryptów jest dziś absolutnym „must have” przy prowadzeniu biznesu online. To podstawa bezpieczeństwa danych oraz gwarancja prawidłowego działania serwisu. Do tego dochodzi systematyczna aktualizacja CMS-u oraz przydatnych wtyczek. Dzięki tym pracom, zarówno strona www, jak i e-sklep będą działać jak należy.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

11

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.