Spytkowice

Jak tworzenie stron www

 Spytkowice może wpłynąć na Twój biznes?ryszard-lisak-naprawa-samochodow-francuskich

Rozpoczynając własną działalność gospodarcza warto mieć już gotowy biznesplan oraz dobrze skonstruowaną strategię, która pozwoli działać zgodnie z ustalonym planem. Nie bez znaczenia jest tu pomoc bardziej doświadczonych osób, ponieważ wiedzą, jak radzić sobie z podstawowymi wyzwaniami w firmie bez stresu i dodatkowych nakładów finansowych. Doskonale zdają sobie sprawę również z tego, że tworzenie strony www Spytkowice to bardzo istotna kwestia już na samym początku działalności. Jest to kluczowa rzecz przy prezentowaniu oferty oraz świetna reklama, ponieważ pokazuje, że firma nie boi się korzystać z technologii cyfrowych oraz idzie z duchem czasu. Dobrze wykonana strona internetowa to także elegancka wizytówka każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od branży. W przypadku aktywności na płaszczyźnie e-commerce, własna witryna to rzecz obowiązkowa, gdyż to ona służy do generowania sprzedaży. Sprawdźmy zatem, czy Twoja firma naprawdę potrzebuje pomocy agencji interaktywnej!

Czy projektowanie strony www to praca tylko dla web designera?

We współczesnym świecie mówi się,że jeżeli czegoś nie ma w Internecie, to zwyczajnie nie istnieje. Słowa te dobitnie wyrażają, jak ogromną moc posiada globalna Sieć, a co za tym idzie – pokazuje, jak ludzkość jest uzależniona od wyszukiwania informacji w Internecie. W związku z tym posiadanie własnej strony wydaje się rzeczą oczywistą, szczególnie w kontekście firm, nie mówiąc już o handlu detalicznym. Obecnie panuje błędne przekonanie, że zwykły web designer jest w stanie przeprowadzić cały proces wirtualizacji przedsiębiorstwa. To mit, z którym należy walczyć, ponieważ wspomniana osoba to tylko jeden z członków rozbudowanego teamu. Tworzenie strony to spore wyzwanie, gdyż nie wiąże się wyłącznie z rejestracją domeny, wykupieniem hostingu i zaprogramowaniem witryny, ale także szeregiem działań, które mają na celu skierować na nią ruch i generować konwersję. Agencja interaktywna Spytkowice posiada wiedzę, zasoby ludzkie i doświadczenie, dzięki czemu będzie w stanie przeprowadzić cały proces od „A” do „Z”. Widzimy tutaj, że projektowanie stron to praca dla wielu zawodowców:
 • web designerów,
 • grafików,
 • programistów,
 • pozycjonerów,
 • copywriterów,
 • content managerów,
 • video makerów,
 • marketingowców,
 • speców od reklamy.
Natomiast rosnące wymagania klientów i rozwój konkurencji cały czas będzie to grono powiększał o kolejnych fachowców, np. od Big Data czy AI.

Dlaczego spójność przekazu jest tak ważna?

Skoro widzimy, że zaimplementowanie naszej firmy do cyfrowej wizytówki czy serwisu wymaga pracy sztabu ludzi, to przejdźmy do kwestii tego, co będziemy serwować naszym klientom, którzy zachęceni reklamą odwiedzą naszą stronę. Oczywiście chodzi o content, czyli całe wypełnienie witryny za pomocą różnego rodzaju treści. Na zawartość składają się takie elementy jak:
 • angażujący i ciekawy tekst;
 • przyciski „call to action” (CTA);
 • inspirujące materiały video;
 • wysokiej jakości fotografie;
 • estetyczna oprawa graficzna;
 • animacje, tabele, wykresy.
Wymienione elementy, muszą być spójne, a więc dostosowane do tematyki czy branży. Jest to ważne, ponieważ jeżeli dodamy do tego całą otoczkę marketingową w postaci reklamy internetowej, ogłoszeń, artykułów sponsorowanych czy innych form promowania firmy Spytkowice, to wszystkie te elementy muszą być jednolite zarówno pod względem treści, jak i formy. Docelowej grupie klientów powinniśmy serwować tylko te treści, które będą ją interesować. Sprzedajemy w naszym sklepie online Spytkowice części samochodowe? Super, ale nie piszmy na firmowym blogu o zabawkach. Wszystko musi się idealnie zazębiać. To właśnie na tym polega istota projektowania strony www.

Nie zapomnij o odświeżaniu witryny internetowej Spytkowice!

Brzmi jak banał, ale jeżeli chcesz, by Twoja firma zajmowała najwyższe miejsca w wyszukiwarce Google czy Bing, to zadbaj o systematyczną pracę nad stroną, ponieważ tylko dzięki temu możesz konkurować z lokalnymi lub krajowymi podmiotami. Wiedz, że oddanie tworzenia stron internetowych w ręce specjalistów przyniesie wymierne korzyści Twojemu biznesowi.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).