Tatry

Tworzenie stron www Tatrytworzenie-stron-tatry

Tutaj nie ma się nad czym zastanawiać – brak solidnej strony internetowej dla Twojej firmy bądź obiektu noclegowego to duże zaniechanie. Być może jeszcze nie posiadasz działu marketingu, ale wiedz, że obecność firmy w Internecie jest dziś sprawą oczywistą. Ludzie na co dzień korzystają z wszelkich urządzeń mobilnych oraz Sieci w technologii LTE, a nawet 5G. A co to oznacza dla Twojego biznesu? Oczywiście być albo nie być jak mawiał klasyk. Nawet jeśli grupa targetowa to osoby majętne i starsze, to już teraz zawalcz o najbardziej dynamiczną grupę użytkowników, czyli pokolenia X, Y i Z. To oni stanowią coraz szerszą rzeszę klientów i to oni nie boją się technologicznych nowinek, bo korzystają z Internetu praktycznie codziennie. Jest on dla nich tym samym, czym dla starszych takie media, jak prasa, radio czy telewizja. Nie unikaj też obecności w branży e-commerce, gdyż to właśnie tutaj kryją się największe skarby – rynek wart miliardy dolarów stoi otworem dla elastycznych i kreatywnych firm, które szybko dostosowują się do nowych trendów. Sklepy online Tatry na platformie WooCommerce mogą być Twoim ważnym kanałem sprzedaży.

Wykonamy stronę internetową dla Twojej firmy

Podhale i południowa część Małopolski u podnóża Tatr to wspaniałe miejsce do prowadzenia biznesu noclegowego i ogólnie turystyki. Dlaczego nie wykorzystać nowoczesnych narzędzi do większej promocji domku, sklepu online Tatry, firmy produkcyjnej czy usługowej? Strona internetowa Tatry to dziś pewien standard, który nie tylko przynosi zysk, ale pozwala na promocję firmy w Internecie, której celem jest długoterminowy rozwój. Musisz pamiętać, że sama witryna www nie wystarczy, gdyż potrzebny jest szerszy kontekst, aby zaistnieć w Sieci. Chodzi między innymi o:
 • integrację strony z profilami w social media,
 • prowadzenie bloga dla lepszego pozycjonowania w wyszukiwarkach,
 • spójną identyfikację wizualną,
 • nagrywanie poradników na swoim kanale na YouTube,
 • integrację ze znanymi portalami rezerwacyjnymi oraz firmami logistycznymi i księgowymi,
 • kampanie reklamowe w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach,
 • a nawet zadbanie o tak prozaiczne rzeczy jak stworzenieprofesjonalnejwizytówkiGoogleMojaFirma czy integracjazGoogleMaps.
Twoja firma koniecznie powinna zainwestować w skuteczne działania w Internecie, by dzięki nowoczesnej stronie, wykonanej w technologii Responsive Web Design, móc konkurować z innymi podmiotami, które zapewne już takie kroki podejmują.

Agencja interaktywna Tatry – projektowanie strony www

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy musi być specem od IT lub internetowym geekiem, dlatego warto skorzystać z pomocy fachowców w tej dziedzinie. Rozsądnym wyborem może być kontakt z lokalną agencją interaktywną Tatry bądź znalezienie jej właśnie przez Internet. Taka firma zajmuje się nie tylko tworzeniem stron www, ale także:
 • projektowaniemsklepówinternetowych;
 • akcjami marketingowymi, promocyjnymi i reklamowymi;
 • doradzaniem w pozycjonowaniu SEO;
 • budową marki i jej promocją w Internecie;
 • usługami graficznymi;
 • projektowaniem i tworzeniem bannerów reklamowych;
 • zakładaniem fanpage i kont w social media (Facebook, Instagram, Twitter, Tik Tok);
 • hostingiem, domeną i wsparciem technicznym (support);
 • a także drukiem czy zlecaniem produkcji materiałów reklamowych (np. wizytówki, ulotki, foldery, teczki, gadżetyreklamowe).
Dzięki współpracy z profesjonalną agencją interaktywną Ty i Twoja firma otrzymacie wsparcie na każdym etapie oraz niezbędną pomoc do sprawnej obsługi i administrowania firmową stroną czy e-sklepem Tatry.

Witryna internetowa – liczy się spójny przekaz treści

Z dobrą stroną www jest jak z ubraniem, jedno nam się podoba, inne niekoniecznie. Także w wirtualnej rzeczywistości ważna jest spójność, design i takie wkomponowanie rożnych elementów, aby tworzyły doskonałą całość. Co więcej, ta sama zasada dotyczy też innych form jak marketing internetowy i reklama. Wszystko powinno ze sobą współgrać, aby potencjalny klient skorzystał z Twojej oferty. Cała treść (content) to zadanie dla web designera/developera, graphic designera, copywritera oraz speca od marketingu. Warto zaznaczyć, że klient kupuje oczami, więc estetyczna i świeża grafika będzie podstawą każdego działania w Internecie praktycznie w każdej branży. Dlatego tak ważny jest aspekt opracowania dobrej i spójnej identyfikacji wizualnej, nagranie ciekawego spotu reklamowego czy wykonanie spaceru wideo albo zorganizowanie profesjonalnej sesji foto/wideo. To wszystko podkreśli zalety Twoich produktów, domku noclegowego czy parku maszynowego firmy.

Aktualizacja strony firmowej

Ładne witryny Tatry, które generują ruch i wysoką konwersję to jedno, natomiast trzymanie ręki na pulsie i szybka reakcja to drugie. Dobra praktyką w branży internetowej i marketingowej jest cykliczne odświeżanie wizerunku czy to witryny, czy samej marki. Dlatego należy bacznie obserwować zmiany i dbać o to, aby strony www Tatry były zawsze aktualne, zgodne z obecnie panującymi trendami e-commerce oraz wyróżniały się doskonałym UI/UX. Wtedy z pewnością nie będzie można narzekać na brak klientów.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

11

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.