Twardogóra

Tworzenie stron www Twardogórastrona-internetowa-twardogora-1.jpg

Bardzo wielu początkujących przedsiębiorców nie potrafi gospodarować swoim skromnym budżetem w taki sposób, by umiejętnie przeprowadzać inwestycje w kluczowe obszary swojej działalności. To jest fakt, z którym nie warto polemizować, zwłaszcza jeśli przyjrzymy się statystykom – otóż zdecydowana większość nowych firm bankrutuje w ciągu pierwszych 24 miesięcy działania. Takiego posunięcie jak tworzenie strony www Twardogóra wydaje się być raczej dobrą inwestycją, która może uchronić część biznesów od bankructw. Jeśli dołożymy do tego mały sklep internetowy Twardogóra, to nawet przy małym zaangażowaniu środków całe przedsięwzięcie może się udać. Szczególnie, że branża e-commerce w Polsce rozwija się bardzo prężnie, notując kolejne rekordy sprzedaży. Młodzi biznesmeni przeważnie przykładają wagę do rzeczy nieistotnych z punktu widzenia całej firmy, ponieważ brakuje im doświadczenia. W związku z tym zwrócenie się po poradę do osób mających kilkuletni staż w biznesie może przynieść wymierne korzyści dla obu stron.

Projektowanie strony www Twardogóra

Wkroczenie firmy do wirtualnego świata powinno być bardzo starannie przemyślane, zaplanowane i najlepiej rozpisane w najdrobniejszych szczegółach. Chodzi o to, że każdy element biznesowej, czy raczej marketingowej, układanki musi składać się w całość. Tutaj nie ma mowy o półśrodkach – jeżeli chcemy, aby nasza firma rozpoczęła marsz po biznesowy sukces, to musimy znaleźć odpowiednich ludzi z umiejętnościami w projektowaniu stron, a także w budowie sklepów online, ponieważ współcześnie tylko takie działania są najbardziej opłacalne. Co więcej, bardzo duże znaczenie ma odpowiednia dbałość o estetykę witryny oraz jej ciekawa aranżacja. Budowa dobrego serwisu opiera się na interdyscyplinarnym połączeniu zdolności specjalistów z kilku dziedzin:
 • tworzenia stron (Web Designer),
 • programowania (np. WordPress Developer),
 • grafiki (Graphic Designer),
 • pozycjonowania (SEO Specialist),
 • marketingu
 • reklamy
 • treści (np. Content Manager).
Dzięki temu nasza witryna zostanie oddana w ręce speców, którzy uczynią z niej swoiste Las Vegas wśród innych witryn. Takie działania są możliwe najczęściej przy nawiązaniu współpracy z agencją interaktywną, która potrafi zdziałać cuda.

Postaw na spójny przekaz treści

Projektowanie stron www wydaje się być prostą sprawą w dobie społeczeństwa cyfrowego, jakim niewątpliwie jesteśmy. Jednakże postawienie zwyczajnej witryny z technicznego punktu widzenia nie wymaga nadzwyczajnych umiejętności. Wystarczy zajrzeć do YouTube’a, by przekonać się, iż przy odrobinie zaparcia moglibyśmy to wykonać sami. Jest jedno „ale”… Chodzi o jakość wykonanej pracy – w tej branży liczy się doświadczenie zdobywane przy różnorodnych projektach oraz ciągła nauka nowych rzeczy. Powierzenie pracy specjalistom daje nam gwarancję, że otrzymamy „produkt”, który spełnia standardy, a ponadto odznacza się siłą i przebiciem marketingowym. Specjaliści wiedzą, jak wykonać stronę wizytówkę, a jak duży serwis, by użytkownik od razu go polubił i stal się jego stałym bywalcem. Duża w tym zasługa osób zajmujących się UX/UI oraz wykonujących projekty graficzne Twardogóra. Dodatkowo spójność wszystkich kanałów, którymi docieramy z przekazem do odbiorcy wydaje się być rzeczą najważniejszą. Nasza grupa targetowa musi czuć, że o nią dbamy oraz szanujemy jej zachowania i preferencje odnośnie serwowanych treści (contentu) i proponowanych produktów czy usług.

Zadbaj o odświeżanie strony www

Większość właścicieli firm uważa, że budowa strony www lub sklepu internetowego to działanie jednorazowe, które wymaga tylko dodawania nowych produktów czy wpisów. Trzeba otwarcie powiedzieć, że jest to myślenie błędne. Oszałamiające tempo zmian w branży e-commerce, i szerzej internetowej, determinuje dostosowanie się do nich, czyli nieustanne podążanie za trendami. Niestety, konkurencja nie śpi, rozwój technologiczny pędzi, a my nie możemy sobie pozwolić na pozostawanie z tyłu, więc przekażmy witrynę w ręce speców, którzy na bieżąco będą dbać o aktualność naszej wizytówki w Internecie.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).