Copywriting – obsługa social media & prowadzenie firmowego bloga

Nie możesz spać przez to, że inni mają lepszy i ciekawszy content? Wyluzuj, konkurencji nie zmienisz, ale jakość treści na stronie, blogu i fanpejdżu już tak. Zwłaszcza jeśli skorzystasz z usługi prowadzenia firmowego bloga oraz social media. Nieważne czy masz domki noclegowe, prowadzisz sklep internetowy, produkujesz, a może świadczysz usługi – oferta copywritingu od Proadax jest dla Ciebie!

Dlaczego warto zlecić tworzenie contentu?copywriting-pisanie-tekstów-zator

 • ruch na stronie wzrośnie
 • konwersja wreszcie poszybuje w górę
 • Twoi klienci z zainteresowaniem będą konsumować dodawane treści

„Content is king” Bill Gates

Stary, zakurzony i wyświechtany frazes, które nie ma nic wspólnego z rzeczywistością? Jeśli to była Twoja pierwsza myśl, zmartwimy Cię. Nic z tych rzeczy! Artykuł napisany przez tego człowieka i opublikowany w styczniu 1996 r. na stronie Microsoftu był zapowiedzią obecnej e-rewolucji. To dzięki niej Internet stał się najbardziej opłacalną przestrzenią do prowadzenia marketingowych batalii oraz niezwykle skutecznym nośnikiem reklamowym.

A wszystko dzięki wartościowemu contentowi, który jest serwowany klientowi. W skrócie, chodzi o przyciągnięcie uwagi konsumenta za sprawą interesujących treści, które sprzedają i jednocześnie podnoszą pozycję firmy w wyszukiwarkach.

6 korzyści z usługi copywritingu? Czemu nie – piszemy czarno na białym:

 • bezcenny czas
 • więcej klientów
 • wyższa konwersja
 • lepsza pozycja w Google
 • treści, które pracują 24/7 na Twój sukces
 • budowa wizerunku marki jak o tej, która zna się na rzeczy

Social media – stworzymy fanpage, który żyje!

Proadax - prowadzenie-social-mediaKiedyś mówiło się, że jeśli nie ma Cię w Internecie, to nie istniejesz. Dziś mawia się, że brak wartościowej aktywności w social media takich jak Facebook, Instagram czy YouTube oznacza brak zaufania ze strony klientów. Dzięki usłudze copywriterskiej od Proadax Twoje profile w mediach społecznościowych znów zaczną przyciągać nowych konsumentów! Ponadto w krótkim czasie zauważysz:

 • wzrost liczby followersów
 • większe zaangażowanie ze strony klientów
 • liczne reakcje na publikowane treści, komentarze i udostępnienia

To oczywiście tylko pierwsza kostka domina, która popchnie następne, a później już „pójdzie się samo”. Regularne tworzenie ciekawych postów sprawi, że odbiorcy (klienci) będą czekać z niecierpliwością na nowe treści, a nawet sami zaczną zadawać pytania czy podsuwać pomysły, o tym, czego chcieliby się dowiedzieć.

Fanpage to fantastyczne miejsce do dzielenia się nowościami, organizowania konkursów oraz budowania społeczności świadomych i zaangażowanych konsumentów produktów, które sprzedajesz lub usług, które oferujesz. Możliwości rozwoju są tutaj niemal nieograniczone, zwłaszcza gdy dodamy do tego personalizowane reklamy np. kampanie Facebook Ads Zator.

Blog – napiszemy treści przydatne dla Twoich klientów

Doświadczenie pokazuje, że większość firm prowadzi swojego bloga niewłaściwie bądź nie potrafi w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje to potężneProadax -blog-copywriting-pisanie-tekstów narzędzie.

Blog to przede wszystkim ogromna dźwignia dla działań SEO, dzięki czemu Twoja firma zacznie zajmować coraz wyższe miejsca w wyszukiwarkach. Oczywiście liczy się tutaj wysoka jakość regularnie publikowanych treści, które są pozytywnie odbierane przez algorytmy Google. Co więcej, ciekawy i pomocny z punktu widzenia klienta wpis, pomoże takiej osobie zdobyć niezbędną wiedzę oraz ułatwi podjęcie decyzji zakupowej.

Pamiętaj, że korzyści z prowadzenia bloga Zator nie są widoczne od razu – to działanie strategiczne. W dłuższej perspektywie, skorzystanie z usługi copywritingu od Proadax, wpłynie na wzrost konwersji oraz lepsze postrzeganie Twojej marki – zyskasz przewagę.

Co to oznacza?

Na przykład to, że Twoja marka będzie uchodziła za branżowego eksperta, który zna się na tym, co robi oraz trzyma jakość.

Stawiamy dolary przeciw orzechom, że w tym miejscu zastanawiasz się, skąd wziąć na to wszystko czas, bo przygotowanie dobrych treści przecież trwa. Znów pragniemy Cię uspokoić. Zleć prowadzenie bloga naszemu działowi copywriterskiemu, który będzie działał wg Twoich wytycznych lub… samodzielnie dopasuje content do potrzeb Twojej firmy.

Zleć pisanie tekstów i zajmij się rozwojem biznesu!

Nic nie dzieje się na pstryknięcie palcem, ale zadbanie o profesjonalne treści to jeden z filarów każdej firmy z branży e-commerce. To od Ciebie zależy, czy biznes, który prowadzisz będzie czymś więcej niż szarą witryną jakich miliony w Internecie, czy może inspirującą skarbnicą treści, do których klienci chętnie wracają.

Zawrzyjmy partnerski układ, w którym my pracujemy, pisząc i publikując na czas unikalne treści, a Ty monetyzujesz ruch oraz zajmujesz się dalszym rozwojem swojej firmy. Pamiętasz, że „content is king”? Dlatego zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z pakietu obejmującego obsługę social media i prowadzenie bloga.

Proadax – zadbamy o Twój wizerunek w Sieci!