AN-KOM Systemy odgromowe

Niniejsza realizacja serwisu internetowego dla firmy AN-KOM z Inwałdu k. Andrychowa, która zajmuje się produkcją i sprzedażą systemów odgromowych, to nie tylko zaawansowany projekt, ale prawdziwy majstersztyk.

Klient zlecił nam wykonanie modernizacji dotychczasowej strony internetowej Inwałd, jednak zmiany były na tyle gruntowne, że w zasadzie zbudowaliśmy nowy serwis. Kilkaset godzin prac, zaangażowanie 6 osób z zespołu Proadax oraz wspaniała współpraca ze zleceniodawcą zaowocowały naprawdę wyjątkowym dziełem.

Trzonem dedykowanego serwisu było opracowanie katalogu produktów, który zawiera opisy i specyfikacje – karty techniczne produktów. Te z kolei można wygenerować do formatu PDF dzięki wbudowanemu generatorowi plików PDF. Co więcej, dodaliśmy praktyczną opcję szybkiego podglądu poszczególnych kart produktów. Serwis wyposażyliśmy w przydatny schowek kart technicznych z unikalną opcją zbiorczego pobrania. Natomiast odkrywanie produktów stało się dziecinnie proste za sprawą zaawansowanej wyszukiwarki filtrującej po wielu polach. Dzięki powyższym rozwiązaniom każdy kontrahent będzie mógł szybko i precyzyjnie wybrać tylko te produkty, które są mu potrzebne.

Kolejną udogodnieniem jest przejrzysty i nowoczesny interfejs „z pływającym menu” – jego design wyróżnia się na tle branżowej konkurencji. Zastosowanie wideo w tle oraz stonowanej kolorystyki w postaci bieli, szarości i mięty sprawia, że konsumpcja contentu jest dla użytkownika czystą przyjemnością. Duża w tym zasługa dobrze wykonanej grafiki i sesji zdjęciowej Inwałd, animacji, ciekawych treści webwriterskich oraz przestrzegania zasad UI/UX. Oczywiście nie zapomniano o responsywności witryny (RWD), która automatycznie dopasuje się do ekranów urządzeń mobilnych.

Strona zawiera łatwy w obsłudze i funkcjonalny formularz kontaktowy oraz integrację z Google Maps i możliwość błyskawicznego kontaktu live za pośrednictwem aplikacji FB Messenger. Zadbaliśmy też o lepszy wizerunek, tworząc profesjonalny spot reklamowy Inwałd.

Referencje

Naszym zleceniem dla Agencji Interaktywnej PROADAX było zbudowanie nowego serwisu internetowego. Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe zadanie z racji specyfiki branży i produktu. Agencja w ramach współpracy na potrzeby serwisu wykonała sesje zdjęciową, a także nakręciliśmy wspólnie spot reklamowy. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni profesjonalną i kompleksową obsługą. Kreatywność oraz terminowość to cechy, które wyróżniają Proadax. Począwszy od prac graficznych przez programowanie, wdrożenie, aż po szkolenie z obsługi serwisu współprace cechował bardzo dobry i szybki kontakt z zespołem. Kolejnym atrybutem firmy jest umiejętność słuchania i orientacja na rzeczywiste potrzeby zamawiającego. Nasze zlecenie zostało zrealizowane w 100% zgodnie z naszymi oczekiwaniami. To nie koniec wspólnych działań.
Zdecydowanie polecam Agencje Proadax! To solidny i twórczy Partner dla Waszych projektów reklamowych.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.