Opis realizacji

Niniejsza realizacja serwisu internetowego dla firmy AN-KOM z Inwałdu k. Andrychowa, która zajmuje się produkcją i sprzedażą systemów odgromowych, to nie tylko zaawansowany projekt, ale prawdziwy majstersztyk. Klient zlecił nam wykonanie modernizacji dotychczasowej strony internetowej Inwałd, jednak zmiany były na tyle gruntowne, że w zasadzie zbudowaliśmy nowy serwis. Kilkaset godzin prac, zaangażowanie 6 osób z zespołu Proadax oraz wspaniała współpraca ze zleceniodawcą zaowocowały naprawdę wyjątkowym dziełem.

Trzonem dedykowanego serwisu było opracowanie katalogu produktów, który zawiera opisy i specyfikacje – karty techniczne produktów. Te z kolei można wygenerować do formatu PDF dzięki wbudowanemu generatorowi plików PDF. Co więcej, dodaliśmy praktyczną opcję szybkiego podglądu poszczególnych kart produktów. Serwis wyposażyliśmy w przydatny schowek kart technicznych z unikalną opcją zbiorczego pobrania. Natomiast odkrywanie produktów stało się dziecinnie proste za sprawą zaawansowanej wyszukiwarki filtrującej po wielu polach. Dzięki powyższym rozwiązaniom każdy kontrahent będzie mógł szybko i precyzyjnie wybrać tylko te produkty, które są mu potrzebne.

Kolejną udogodnieniem jest przejrzysty i nowoczesny interfejs „z pływającym menu” – jego design wyróżnia się na tle branżowej konkurencji. Zastosowanie wideo w tle oraz stonowanej kolorystyki w postaci bieli, szarości i mięty sprawia, że konsumpcja contentu jest dla użytkownika czystą przyjemnością. Duża w tym zasługa dobrze wykonanej grafiki i sesji zdjęciowej Inwałd, animacji, ciekawych treści webwriterskich oraz przestrzegania zasad UI/UX. Oczywiście nie zapomniano o responsywności witryny (RWD), która automatycznie dopasuje się do ekranów urządzeń mobilnych.

Strona zawiera łatwy w obsłudze i funkcjonalny formularz kontaktowy oraz integrację z Google Maps i możliwość błyskawicznego kontaktu live za pośrednictwem aplikacji FB Messenger. Zadbaliśmy też o lepszy wizerunek, tworząc profesjonalny spot reklamowy Inwałd.

Rafał Mrowiec

By Rafał Mrowiec, www.an-kom.pl -

Naszym zleceniem dla Agencji Interaktywnej PROADAX było zbudowanie nowego serwisu internetowego. Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe zadanie z racji specyfiki branży i produktu. Agencja w ramach współpracy na potrzeby serwisu wykonała sesje zdjęciową, a także nakręciliśmy wspólnie spot reklamowy. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni profesjonalną i kompleksową obsługą. Kreatywność oraz terminowość to cechy, które wyróżniają Proadax. Począwszy od prac graficznych przez programowanie, wdrożenie, aż po szkolenie z obsługi serwisu współprace cechował bardzo dobry i szybki kontakt z zespołem. Kolejnym atrybutem firmy jest umiejętność słuchania i orientacja na rzeczywiste potrzeby zamawiającego. Nasze zlecenie zostało zrealizowane w 100% zgodnie z naszymi oczekiwaniami. To nie koniec wspólnych działań.
Zdecydowanie polecam Agencje Proadax! To solidny i twórczy Partner dla Waszych projektów reklamowych.