Archidea Studio Architektury

Powiedzieć, że unikalny design nie bierze się znikąd to jak nic nie powiedzieć. Nowoczesne budynki to zwykle kawał dobrej architektury, która budzi emocje i inspiruje pokolenia.

Doskonale wiedzą o tym projektanci z krakowskiej szkoły architektury. Jednym z nich jest nasz nowy klient – Archidea Studio Architektury z Rajska k. Oświęcimia – który zlecił agencji interaktywnej Proadax wykonanie strony internetowej.

W tej realizacji zaproponowaliśmy minimalistyczny design współgrający z nowoczesnymi formami budynków projektowanymi przez naszego klienta. Konsekwencją tego było położenie dużego nacisku na szatę graficzną oraz opracowanie autorskiego szablonu, który byłby dopełnieniem wizji tworzonej architektury. Dlatego zarówno layout, jak i podsintrony czy sekcje stanowią dominację takich stonowanych barw, jak czerń, szarość i biel.  Ale jest też błękit akcentujący linie i boxy. W efekcie homepage zaprasza do przeglądania automatycznym sliderem, prezentującym logo biura oraz branżowe grafiki i slogany. Kolejna sekcja to przedstawienie oferty oraz pasek z interaktywnymi danymi teleadresowymi. Wykonana przez nas witryna bazuje na platformie WordPress, czyli bardzo popularnym systemie zarządzania treścią (CMS), który posiada intuicyjny panel administracyjny oraz mnóstwo możliwości konfiguracji, w tym opcję dodawania przydatnych wtyczek. Słowem, jest przyjazny dla osoby zarządzającej witryną.

Nasze strony internetowe Oświęcim projektujemy wg standardu Responsive Web Design (RWD), co pozwala na bezproblemowe wyświetlanie ich zawartości na dowolnym urządzeniu, czyli na: PC, laptopie, tablecie, a przede wszystkim smartfonie. Za szybką nawigację odpowiadają takie narzędzia jak „back to the top button” czy „pływające menu”.

Warto dodać, że omawiana realizacja to klasyczna strona wizytówkowa Oświęcim, jednak nie sposób przy tym nie wspomnieć o takich elementach jak moduł galerii czy integracji z Google Maps. Galeria jest ważnym elementem zakładki „projekty”, gdzie wizualizacje można oglądać ręcznie, oraz korzystając z funkcji full screen slideshare. Natomiast integracja z mapami pozwala na łatwe zlokalizowanie biura oraz szybkie wyznaczenie dojazdu.

Referencje

Jestem bardzo zadowolona z jakości usług, jakie oferuje ta firma. Strona internetowa została wykonana sprawnie i profesjonalnie, wszystkie moje oczekiwana zostały spełnione. Współpraca i kontakt przebiegały w przyjaznej atmosferze. Dodam, że w moim przypadku usługa została wykonana w całości zdalnie. Polecam!

Marta Jurkiewicz

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.