Car Gwarant

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność stworzyć stronę internetową dla firmy Car Gwarant.

Jest to witryna typu onepage, którą postawiliśmy  na WordPress. Realizacja posiada przyjemny dla oczu layout oraz jest przejrzysta i prosta w obsłudze oraz administracji. W tym rozwiązaniu strona główna stanowi całość serwisu i nie ma klasycznych zakładek.

Projekt wykonaliśmy w technologii RWD, co przekłada się na kompatybilność wyświetlania treści na ekranie dowolnego urządzenia. Jeśli chodzi o UI/UX, to oczywiście nie zabrakło pływającego menu. Warto dodać, że nr tel. oraz adres e-mail znajdujące się u dołu strony są interaktywne, a więc po kliknięciu, można od razu zadzwonić (smartfon z Androidem) albo przejść do programu poczty elektronicznej. Dodatkowo, dodaliśmy łatwy w obsłudze i czytelny formularz kontaktowy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.