Opis realizacji

Powierzenie budowy nowoczesnego i odpowiadającego najwyższym wymaganiom współczesnego klienta sklepu internetowego, to nie lada wyzwanie dla każdej agencji interaktywnej. Mieliśmy przed sobą ambitny projekt i zrealizowaliśmy go. A wszystko dzięki: doskonałej komunikacji na linii zamawiający-wykonawca, dziesiątkom godzin mrówczej pracy specjalistów oraz dążeniu do wspólnego celu jakim był sukces sprzedażowy naszego zleceniodawcy. Tak powstał sklep internetowy https://centrumsypialni.pl w Oświęcimiu, który na tle konkurencji wyróżnia się: nastawieniem na potrzeby klienta, prostym designem i wzorową ergonomią użytkowania.

Głównym atutem i „kotwicą” sklepu jest jego szybkość działania, która zadowoli nawet najbardziej zniecierpliwionych klientów. Możliwość natychmiastowego podglądu interesujących produktów oraz zminimalizowana do kilku kliknięć droga zakupowa, pozwalają użytkownikowi od razu podjąć decyzję zakupową. Ponadto, homepage nie przytłacza. Umożliwia szybkie skierowanie uwagi klienta na: konkretną grupę produktów, aktualne promocje, blog czy sekcję informacyjną.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż dokonanie świadomego i optymalnego pod względem finansowym wyboru towaru, to w wielu e-sklepach droga przez mękę. Zniechęcony i zniecierpliwiony klient w najlepszym wypadku odkłada tę czynność na później, a w najgorszym porzuca koszyk i zmienia „lokal”. Dlatego wprowadziliśmy katalog produktów z dynamiczną filtracją AJAX oraz tzw. moduł producentów. Technologie te umożliwiają niesamowicie szybkie filtrowanie (np. wg producenta) w polu wyszukiwarki bez konieczności przeładowania strony.

Aktualny trend tworzenia stron internetowych Chrzanów, Jaworzno dla e-commerce to znakomite dostosowanie ich do urządzeń mobilnych. Ponadto, każdy klient, robiący zakupy online, chciałby wybrać metodę szybkiej płatności, a w razie dodatkowych pytań dot. produktu, skontaktować się z BOK. Proadax zadbał o przyjazne zakupy, integrując sklep z LiveChatem FB oraz przelewami24.