Centrum Sypialni

Powierzenie budowy nowoczesnego i odpowiadającego najwyższym wymaganiom współczesnego klienta sklepu internetowego, to nie lada wyzwanie dla każdej agencji interaktywnej.

Mieliśmy przed sobą ambitny projekt i zrealizowaliśmy go. A wszystko dzięki: doskonałej komunikacji na linii zamawiający-wykonawca, dziesiątkom godzin mrówczej pracy specjalistów oraz dążeniu do wspólnego celu jakim był sukces sprzedażowy naszego zleceniodawcy. Tak powstał sklep internetowy https://centrumsypialni.pl w Oświęcimiu, który na tle konkurencji wyróżnia się: nastawieniem na potrzeby klienta, prostym designem i wzorową ergonomią użytkowania.

Głównym atutem i „kotwicą” sklepu jest jego szybkość działania, która zadowoli nawet najbardziej zniecierpliwionych klientów. Możliwość natychmiastowego podglądu interesujących produktów oraz zminimalizowana do kilku kliknięć droga zakupowa, pozwalają użytkownikowi od razu podjąć decyzję zakupową. Ponadto, homepage nie przytłacza. Umożliwia szybkie skierowanie uwagi klienta na: konkretną grupę produktów, aktualne promocje, blog czy sekcję informacyjną.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż dokonanie świadomego i optymalnego pod względem finansowym wyboru towaru, to w wielu e-sklepach droga przez mękę. Zniechęcony i zniecierpliwiony klient w najlepszym wypadku odkłada tę czynność na później, a w najgorszym porzuca koszyk i zmienia „lokal”. Dlatego wprowadziliśmy katalog produktów z dynamiczną filtracją AJAX oraz tzw. moduł producentów. Technologie te umożliwiają niesamowicie szybkie filtrowanie (np. wg producenta) w polu wyszukiwarki bez konieczności przeładowania strony.

Aktualny trend tworzenia stron internetowych Chrzanów, Jaworzno dla e-commerce to znakomite dostosowanie ich do urządzeń mobilnych. Ponadto, każdy klient, robiący zakupy online, chciałby wybrać metodę szybkiej płatności, a w razie dodatkowych pytań dot. produktu, skontaktować się z BOK. Proadax zadbał o przyjazne zakupy, integrując sklep z LiveChatem FB oraz przelewami24.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.