Chiro-Reh

Zdrowie jest wartością nadrzędną, dlatego powinniśmy należycie o nie dbać, pamiętając o niezbędnej profilaktyce oraz lecząc pojawiające się dolegliwości i schorzenia. Gabinet masażu, fizjoterapeuta, rehabilitacja – Oświęcim to miejsce, w którym kompleksowo zadbamy m.in. o stan zdrowia kręgosłupa, mięśni i stawów.

Strona wizytówkowa Oświęcim chiro-reh.pl to kolejny z naszych projektów dla branży rehabilitacyjnej. Klient powierzył nam zadanie stworzenia strony www, która pozwoli zapoznać się z zakresem oferowanych usług, umożliwi rejestrację online, ułatwi podjęcie decyzji o skorzystaniu z konkretnego zabiegu oraz pozwoli lepiej poznać specjalistę, w którego ręce oddajemy nasze zdrowie. Jednym zdaniem – naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej Oświęcim, która będzie przyjazna użytkownikowi pod względem funkcjonalności oraz contentu.

Strona www Oświęcim powstała na platformie WordPress, dzięki czemu jest nie tylko intuicyjna, ale także może być bez problemu konfigurowana zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami naszego Klienta. Na szczególną uwagę zasługują przejrzysty i czytelny układ stronypływające menu oraz dostosowana do specyfiki branży kolorystyka. Technologia RWD umożliwia przeglądanie oferty naszego Klienta na dowolnym urządzeniu, a liczne slidery pozwalają na zapoznanie się z opiniami Pacjentów oraz poszczególnymi elementami oferty gabinetu, przenosząc użytkownika do wybranej przez niego usługi, która została dokładnie opisana.

Strona chiro-reh.pl miała umożliwiać jej użytkownikom łatwą rejestrację online oraz kontakt ze specjalistą. W tym celu zastosowaliśmy zintegrowany z Mapami Google formularz kontaktowymoduł interaktywnych danych teleadresowych oraz zintegrowaliśmy stronę www z Facebookiem. Za komunikację oraz szybki kontakt w celu umówienia wizyty odpowiada także formularz rejestracji online, dzięki któremu użytkownik strony przekierowywany jest do zewnętrznego serwisu znanylekarz.pl. Aby do maksimum ułatwić nawigację, dodaliśmy także back to the top button, który pozwala na uniknięcie uciążliwego przewijania strony.

Referencje

Wykonanie strony www bardzo profesjonalnie, terminowo. Każdy krok uzgadniany z klientem, indywidualne podejście, fachowa obsługa. Dziękuję i pozdrawiam.

Piotr Zemła

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.