Opis realizacji

Dynamiczny rozwój Doliny Karpia to nie tylko wzmożone budownictwo, ale także powstawanie nowych firm z branży rozrywkowej, gastronomicznej oraz tak ważnych usług dla ludności. Jedną z nich jest DHR Auto Serwis z Trzebieńczyc koło Zatora, która zajmuje się kompleksową naprawą pojazdów. Aby zwiększyć potencjał firmy, właściciel warsztatu postanowił wejść na wyższy level. Jak? Na początek, zlecając nam wykonanie profesjonalnej strony internetowej Trzebieńczyce, która wpłynie korzystnie na rozwój powstającej marki.

W branży mechaniki samochodowej liczy się skuteczność i pewność klienta, że naprawa jego pojazdu zostanie dobrze wykonana. Nie mniej ważnym aspektem takiej działalności jest także wizerunek w Sieci. Dlatego postawiliśmy na wyjątkowo minimalistyczny, intuicyjny i przejrzysty szablon WordPress. Dzięki niemu potencjalny klient otrzymuje bezpośredni dostęp do oferty usługowej, przedstawionej w formie interaktywnych kafelków z grafikami. Home page to wysokiej jakości fotografia obiektu warsztatowego oraz hasło promocyjne. Na uwagę zasługuje przyjemna dla oczu i budząca zaufanie paleta kolorystyczna.

Strona internetowa Trzebieńczyce składa się tylko z 4 zakładek, co znacząco przyspiesza nawigację oraz pozwala znaleźć to, co w danej chwili potrzebne. Jest to krótka i rzeczowa informacja o firmie (wzbogacona o moduł galerii zdjęć z opcją pełnego ekranu i pokazu slajdów), prezentacja oferty, poradnik oraz strefa kontaktowa z formularzem. Przy budowie serwisu zastosowano nowoczesne standardy jak RWD, który umożliwia bezproblemowe działanie i wyświetlanie strony na urządzeniach mobilnych. Oczywiście użytkownicy mogą korzystać też z usprawnień i ułatwień nawigacyjnych w formie „pływającego menu” czy przycisku powrotu na początek strony.

Z wielu praktycznych rozwiązań należy wymienić integrację z social media (Facebook, Instagram), co pozwala zbudować pozycję marki w Internecie przy udziale zaangażowanej społeczności klientów. Ponadto, szybki kontakt jest możliwy nie tylko przez standardowy kanał, jakim jest zakładka z formularzem kontaktowym i interaktywnymi danymi teleadresowymi wraz z integracją z GoogleMaps, ale również przez LiveChat FB Messenger. To ostatnie narzędzie stanowi sporą przewagę na tle konkurencji, ponieważ umożliwia natychmiastową reakcję na zapytania potencjalnych klientów. Sama publikacja witryny www Trzebieńczyce nie wystarczy, dlatego dodaliśmy też moduł bloga, którego profesjonalne i angażujące treści efektywnie poprawią pozycję firmy w wyszukiwarce Google oraz przyciągną nowych klientów. To także kolejny krok w budowie wizerunku warsztatu – eksperta od napraw pojazdów.