Dolina Karpia

Przystępując do prac nad tworzeniem serwisu dolinakarpia.eu, nawet nie przypuszczaliśmy, że tyle dowiemy się na temat walorów i atrakcji siedmiu gmin małopolskich wchodzących w skład obszaru zwanego Dolina Karpia.

Przystępując do prac nad tworzeniem serwisu dolinakarpia.eu, nawet nie przypuszczaliśmy, że tyle dowiemy się na temat walorów i atrakcji siedmiu gmin małopolskich wchodzących w skład obszaru zwanego Dolina Karpia. Ale to i dobrze. Nasza niewiedza w temacie atrakcji turystycznych pozwoliła na takie zaprojektowanie strony, które umożliwi każdemu użytkownikowi na szybkie zapoznanie się z serwisem.

W poszukiwaniu informacji pomoże intuicyjne menu, które zostało wkomponowane w ogromny banner z przyciągającym oko zdjęciem. Nasz klient nie ma się jednak czego obawiać – pomimo wielkiej grafiki zdołaliśmy zoptymalizować jej wagę w taki sposób, aby prędkość ładowania strony była jak najszybsza. Dotyczy to oczywiście wszystkich zdjęć na stronie, a jest ich nie mało.

Dobra organizacji rozbudowanego serwisu to kolejny atut. Dlatego zdecydowaliśmy się na zastosowanie czytelnych boxów podzielonych na kategorie, z których użytkownik przekierowywany jest na poszczególne podstrony z odpowiednimi atrakcjami regionu, czy firm oferujących swoje usługi. Nie zapomnieliśmy także o contencie (w tym blogu) – sformatowaliśmy treści tak, by były one czytelne, a także poprawne pod katem technicznym ze względu na kluczową rolę w dobrej widoczności strony w wyszukiwarce Google (optymalizacja słów kluczowych, SEO).

Na prośbę klienta serwis zintegrowaliśmy z social mediami. Po kliknięciu w zdjęcie mamy możliwość obejrzenia galerii zdjęć podpiętych pod konkretny wpis na FB, a także możliwość komentarza po bezproblemowym przejściu już na facebookowy profil Stowarzyszenia Doliny Karpia.

Całość dopełnia interaktywna mapa regionu, na której użytkownik może odhaczyć interesujące go obiekty.

 

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.