Tworzenie stron www dla instytucji

DOMENĘ opłacimy ją na min. 1 rok

DARMOWY HOSTING opłacimy go na min. 1 rok

POCZTĘ E-MAIL założymy nieograniczoną ilość kont

Certyfikat SSL opłacimy go na min. 1 rok

Jak wygląda proces tworzenia stron www?

Zobacz 5 kroków naszej współpracy.

Brief + analiza

Projekt graficzny
strony głównej

Kodowanie, testy
i umieszczenie
materiałów.

Strona internetowa
GOTOWA!

Opinie naszych Klientów

Arctom s.c
Arctom s.c
06:31 24 Apr 24
Jest mi niezmiernie miło polecić firmę Proadax jako partnera w tworzeniu stron internetowych. Współpraca z nimi była niezwykle owocna i satysfakcjonująca.Proadax wykazała się nie tylko doskonałą znajomością najnowszych technologii internetowych, ale również głębokim zrozumieniem naszych potrzeb biznesowych. Ich podejście do projektu było profesjonalne i elastyczne, zawsze starając się zaspokoić nasze wymagania oraz dostosować się do zmieniających się okoliczności.Niezwykle cenimy ich kreatywność i umiejętność przeniesienia naszej wizji na funkcjonalną i atrakcyjną stronę internetową. Komunikacja z zespołem Proadax była klarowna i efektywna, co przyspieszyło proces projektowania i dostarczenia finalnego produktu.Efektem ich pracy jest strona internetowa, która spełnia nasze oczekiwania pod względem estetyki, funkcjonalności i wydajności. Dzięki Proadax mamy teraz nowoczesne narzędzie promocji naszej firmy, które przyciąga uwagę klientów i poprawia naszą obecność online.Z całego serca polecam Proadax wszystkim poszukującym partnera do tworzenia profesjonalnych stron internetowych. Ich zaangażowanie, kompetencje i zdolności twórcze są nie do przecenienia.
Magda Gorka-Kornas
Magda Gorka-Kornas
06:17 24 Apr 24
Bardzo dobra obsługa ,wszystko jak należy ,polecamy :)
Mati Bal
Mati Bal
19:03 03 Apr 24
Polecamy współpracę z tą firmą. Wykonywali dla nas sklep internetowy w branży drzewnej. Wszystko wykonane zgodnie z wytycznymi, pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Myślę, że niebawem odezwiemy się znowu, w celu wykonania sklepu na rynek zagraniczny. Serdecznie polecam i pozdrawiam!
Kantor Glob 24 w Oświęcimiu
Kantor Glob 24 w Oświęcimiu
15:06 12 Feb 24
Miła obsługa. Wszystko tak jak trzeba.
Mamma Mia Aneta Dyrlik
Mamma Mia Aneta Dyrlik
07:55 12 Feb 24
Polecam,pełny profesjonalizm
Mariusz
Mariusz
08:12 10 Jan 24
js_loader

Stwórz stronę internetową dla twojej instytucji

Tu zaczyna się Twoja przygoda ze stroną www
Zostaw swój kontakt, a odezwiemy się do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Nasi partnerzy

  Agencja interaktywna Proadax — strony www, sklepy internetowe

  Budowa stron www dla instytucji

  Dzisiaj tradycyjne formy promocji i reklamy, które od dziesięcioleci przynosiły firmom sukces, przestają być kluczowe. Obecnie najważniejsza jest obecność w Sieci i skuteczne pozyskiwanie ruchu z kanałów internetowych. Dlatego uważamy, że każda firma i instytucja powinna zainwestować w nowoczesne formy reklamy online, które wzbudzą zainteresowanie, zwiększą ruch i skonwertują go na rezultaty. Warto podkreślić, że instytucje publiczne i organizacje pozarządowe mają nieco inny cel działalności niż generowanie zysków – misja jest dla nich priorytetem. Jak więc osiągnąć sukces w erze Internetu?

  Dobrym sposobem będzie budowa stron www dla instytucji, ponieważ to podstawowe narzędzie do publikowania informacji oraz promocji wydarzeń czy ważnych spraw. Co ciekawe, część instytucji może prowadzić także działalność gospodarczą, co oznacza, że warto rozważyć wprowadzenie e-commerce dla instytucji opartego na platformie WooCommerce. Dzięki temu można sprzedawać zarówno gadżety, jak i specjalistyczne usługi, które służą rozwojowi lokalnej społeczności lub szeroko pojętym grupom docelowym.

  Profesjonalna obsługa instytucji i promocja w Sieci

  Pierwszym krokiem będzie skierowanie się do naszej agencji interaktywnej Proadax, która przeprowadzi dokładny briefing, określi potrzeby oraz zaproponuje dostępne rozwiązania, dostosowane do możliwości organizacji. Każda instytucja, niezależnie do tego czy będzie to szkoła, urząd, placówka medyczna, stowarzyszenie czy fundacja, może w pełni korzystać z nowoczesnych technologii cyfrowych. Jednym z przykładów będzie strona internetowa spełniająca standard WCAG 2.1 na poziomie AA, dzięki czemu każdy użytkownik pozna interesujące go informacje lub w łatwy sposób skorzysta z dostępnych usług instytucji.

  Aby w pełni wykorzystać istniejące możliwości, nasza agencja interaktywna może zaoferować profesjonalną obsługę instytucji i jej promocję w Internecie, co z pewnością pozwoli zadbać o wizerunek instytucji w Sieci. A jak wiadomo, zaufanie jest dziś bezcenne, zwłaszcza w odniesieniu do organizacji publicznych i pozarządowych. W ramach działań, specjaliści z naszej agencji interaktywnej przygotują wieloetapową strategię marketingową oraz opracują identyfikację wizualną czy wdrożą narzędzia niezbędne w kontekście content marketingu. Do tego dochodzą social media i obsługa profili.

  Tworzenie stron internetowych dla instytucji

  Każda organizacja powinna posiadać nowoczesną witrynę www wykonaną w technologii RWD (to znaczy, że stronę można przeglądać zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych) bazującą na platformie WordPress, jak również spełniającą standard WCAG 2.1 na poziomie AA. Duże organizacje mogą potrzebować rozbudowanych portali internetowych czy funkcjonalnych serwisów www, jednak niektórym wystarczy strona www typu onepage czy standardowa witryna wizytówkowa. Co ważne, każda z nich doskonale spełni swoją rolę, jeśli będzie dopasowana do potrzeb.

  Budowa strony www to nie wszystko. Aby zwiększyć efektywność i zasięgi, należy skorzystać z takich opcji jak:

  • założenie i aktywacja wizytówki Google Moja Firma (Profil Google);
  • rejestracja domeny i wykup hostingu;
  • prowadzenie bloga dla instytucji;
  • marketing internetowy;
  • budowa landing page;
  • wdrożenie modułu newslettera;
  • obsługa social media instytucji (Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn, YouTube);
  • wykonanie sklepu online;
  • wdrożenie kampanii reklamowej w Internecie (Google Ads, Facebook Ads);
  • wykonanie indywidualnego projektu graficznego witryny;
  • zaprojektowanie logo i identyfikacji wizualnej;
  • sesja foto-wideo;
  • nagranie spotu promocyjnego z użyciem drona;
  • zlecenie druku bannerów i materiałów reklamowych;
  • dostarczenie gadżetów reklamowych;
  • szkolenia online z obsługi witryny i e-sklepu;
  • pozycjonowanie strony www.

  Możliwości jest całkiem sporo, dlatego każda instytucja wspólnie z agencją interaktywną może zrewidować cele i wyznaczyć nowe kierunki rozwoju.

  Pakiet opieki nad serwisem www instytucjeszczęśliwt-karpik-zator

  W dobie zagrożeń płynących z Sieci bardzo ważną kwestią jest dziś zapewnienie bezpieczeństwa. Strony internetowe firm i instytucji są narażone na ataki hakerskie oraz szkodliwe działania botów, co często skutkuje wyciekami danych lub awarią witryny. Jednak można temu zaradzić już na etapie budowy lub modernizacji strony www.

  Wystarczy skorzystać z pakietu opieki nad serwisem dla instytucji, który oferuje szereg przydatnych usług. W zakresie cyberbezpieczeństwa, taki pakiet to przede wszystkim:

  • systematyczne tworzenie kopii zapasowych,
  • wykonanie niezbędnych aktualizacji bezpieczeństwa,
  • zabezpieczenie dostępu do danych osobowych,
  • support techniczny.

  W efekcie każdy podmiot, który zdecyduje się na pakiet, zyska wyższy poziom bezpieczeństwa oraz zdobędzie zaufanie użytkowników.

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.