Tworzenie stron www dla instytucji

DOMENĘ opłacimy ją na min. 1 rok

DARMOWY HOSTING opłacimy go na min. 1 rok

POCZTĘ E-MAIL założymy nieograniczoną ilość kont

Certyfikat SSL opłacimy go na min. 1 rok

Jak wygląda proces tworzenia stron www?

Zobacz 5 kroków naszej współpracy.

Brief + analiza

Projekt graficzny
strony głównej

Kodowanie, testy
i umieszczenie
materiałów.

Strona internetowa
GOTOWA!

Opinie naszych Klientów

WIERCENIE STUDNI GŁĘBINOWYCH Z INSTALACJĄ NA GOTOWO
WIERCENIE STUDNI GŁĘBINOWYCH Z INSTALACJĄ NA GOTOWO
09:54 18 Jul 24
Wielkie podziękowania dla Adama i całego zespołu za serducho i za pracę na medal. Dziękujemy i polecamy 🙂🤝
Marek M
Marek M
10:33 11 Jul 24
Bardzo dobra współpraca zakończona sukcesem, polecam.
Tomasz Wieliczko
Tomasz Wieliczko
05:22 14 Jun 24
Chciałbym serdecznie podziękować Adamowi oraz wszystkim pracownikom Agencji Proadax za profesjonalne wsparcie i przygotowanie kampanii podczas wyborów samorządowych 2024. Ich zespół to prawdziwi profesjonaliści, świetni fachowcy, którzy doskonale rozumieją potrzeby klienta i potrafią dostosować się do dynamicznych warunków kampanii wyborczej. Jakość dostarczonych materiałów była perfekcyjna, co bez wątpienia przyczyniło się do sukcesu naszego komitetu wyborczego Przyszłość-Razem dla Gminy Zator (tomaszwieliczko.pl), na który oddano najwięcej głosów.Agencja Proadax to firma z najwyższej półki, wg mojej opinii to zdecydowanie Top 10! Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Ich zaangażowanie, kreatywność i dbałość o szczegóły wyróżniają ich na tle konkurencji. Serdecznie polecam ich usługi każdemu, kto szuka niezawodnych partnerów do realizacji przedsięwzięć i wyzwań marketingowych. Dodatkowo, oferują bardzo konkurencyjne ceny, co czyni ich ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.Z pewnością warto z nimi współpracować!Serdecznie polecam Agencję Proadax!
Michał Kawa
Michał Kawa
17:06 01 Jun 24
Serdecznie polecam agencję Proadax. Bardzo fajna współpraca na każdym etapie realizacji projektu. Wykonali dla nas sklep internetowy, która spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Z racji branży personalizowanej biżuterii potrzebowaliśmy kilka nietypowych rozwiązań i firma Proadax spełniła wszystkie nasze wymagania, od początku realizacji do końca pomagając wybrać najlepsze rozwiązanie do naszych oczekiwań. Jeszcze raz dziękuję całemu zespołowi i Adamowi za wykonanie naszego sklepu.
Sylwia Pawlikowska
Sylwia Pawlikowska
05:51 13 May 24
Miałam przyjemność współpracować z Proadax również przy tworzeniu nowej strony (dlaczego również?....bo nasza współpraca przebiega właściwie w oparciu o każdą prezentowaną przez Proadax specjalność) tym samym... z wielką przyjemnością chcę się podzielić opinią - więcej niż pozytywną, zamkniętą w samych superlatywach - od zindywidualizowanego podejścia do klienta, przez zaangażowanie, wsparcie, kooperację, świetną komunikację, po pomysł i timing.Dziękuję! :)
Bartlomiej Lopata
Bartlomiej Lopata
10:10 12 May 24
Polecam Firmę. Szybko i sprawnie wykonali dla mnie stronę internetową. Zorganizowali również niestandardowe części strony oraz bardzo dobrego Fotografa.
js_loader

Stwórz stronę internetową dla swojej instytucji

Tu zaczyna się Twoja przygoda ze stroną www
Zostaw swój kontakt, a odezwiemy się do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Nasi partnerzy

  Agencja interaktywna Proadax — strony www, sklepy internetowe

  Budowa stron www dla instytucji

  Dzisiaj tradycyjne formy promocji i reklamy, które od dziesięcioleci przynosiły firmom sukces, przestają być kluczowe. Obecnie najważniejsza jest obecność w Sieci i skuteczne pozyskiwanie ruchu z kanałów internetowych. Dlatego uważamy, że każda firma i instytucja powinna zainwestować w nowoczesne formy reklamy online, które wzbudzą zainteresowanie, zwiększą ruch i skonwertują go na rezultaty. Warto podkreślić, że instytucje publiczne i organizacje pozarządowe mają nieco inny cel działalności niż generowanie zysków – misja jest dla nich priorytetem. Jak więc osiągnąć sukces w erze Internetu?

  Dobrym sposobem będzie budowa stron www dla instytucji, ponieważ to podstawowe narzędzie do publikowania informacji oraz promocji wydarzeń czy ważnych spraw. Co ciekawe, część instytucji może prowadzić także działalność gospodarczą, co oznacza, że warto rozważyć wprowadzenie e-commerce dla instytucji opartego na platformie WooCommerce. Dzięki temu można sprzedawać zarówno gadżety, jak i specjalistyczne usługi, które służą rozwojowi lokalnej społeczności lub szeroko pojętym grupom docelowym.

  Profesjonalna obsługa instytucji i promocja w Sieci

  Pierwszym krokiem będzie skierowanie się do naszej agencji interaktywnej Proadax, która przeprowadzi dokładny briefing, określi potrzeby oraz zaproponuje dostępne rozwiązania, dostosowane do możliwości organizacji. Każda instytucja, niezależnie do tego czy będzie to szkoła, urząd, placówka medyczna, stowarzyszenie czy fundacja, może w pełni korzystać z nowoczesnych technologii cyfrowych. Jednym z przykładów będzie strona internetowa spełniająca standard WCAG 2.1 na poziomie AA, dzięki czemu każdy użytkownik pozna interesujące go informacje lub w łatwy sposób skorzysta z dostępnych usług instytucji.

  Aby w pełni wykorzystać istniejące możliwości, nasza agencja interaktywna może zaoferować profesjonalną obsługę instytucji i jej promocję w Internecie, co z pewnością pozwoli zadbać o wizerunek instytucji w Sieci. A jak wiadomo, zaufanie jest dziś bezcenne, zwłaszcza w odniesieniu do organizacji publicznych i pozarządowych. W ramach działań, specjaliści z naszej agencji interaktywnej przygotują wieloetapową strategię marketingową oraz opracują identyfikację wizualną czy wdrożą narzędzia niezbędne w kontekście content marketingu. Do tego dochodzą social media i obsługa profili.

  Tworzenie stron internetowych dla instytucji

  Każda organizacja powinna posiadać nowoczesną witrynę www wykonaną w technologii RWD (to znaczy, że stronę można przeglądać zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych) bazującą na platformie WordPress, jak również spełniającą standard WCAG 2.1 na poziomie AA. Duże organizacje mogą potrzebować rozbudowanych portali internetowych czy funkcjonalnych serwisów www, jednak niektórym wystarczy strona www typu onepage czy standardowa witryna wizytówkowa. Co ważne, każda z nich doskonale spełni swoją rolę, jeśli będzie dopasowana do potrzeb.

  Budowa strony www to nie wszystko. Aby zwiększyć efektywność i zasięgi, należy skorzystać z takich opcji jak:

  • założenie i aktywacja wizytówki Google Moja Firma (Profil Google);
  • rejestracja domeny i wykup hostingu;
  • prowadzenie bloga dla instytucji;
  • marketing internetowy;
  • budowa landing page;
  • wdrożenie modułu newslettera;
  • obsługa social media instytucji (Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn, YouTube);
  • wykonanie sklepu online;
  • wdrożenie kampanii reklamowej w Internecie (Google Ads, Facebook Ads);
  • wykonanie indywidualnego projektu graficznego witryny;
  • zaprojektowanie logo i identyfikacji wizualnej;
  • sesja foto-wideo;
  • nagranie spotu promocyjnego z użyciem drona;
  • zlecenie druku bannerów i materiałów reklamowych;
  • dostarczenie gadżetów reklamowych;
  • szkolenia online z obsługi witryny i e-sklepu;
  • pozycjonowanie strony www.

  Możliwości jest całkiem sporo, dlatego każda instytucja wspólnie z agencją interaktywną może zrewidować cele i wyznaczyć nowe kierunki rozwoju.

  Pakiet opieki nad serwisem www instytucjeszczęśliwt-karpik-zator

  W dobie zagrożeń płynących z Sieci bardzo ważną kwestią jest dziś zapewnienie bezpieczeństwa. Strony internetowe firm i instytucji są narażone na ataki hakerskie oraz szkodliwe działania botów, co często skutkuje wyciekami danych lub awarią witryny. Jednak można temu zaradzić już na etapie budowy lub modernizacji strony www.

  Wystarczy skorzystać z pakietu opieki nad serwisem dla instytucji, który oferuje szereg przydatnych usług. W zakresie cyberbezpieczeństwa, taki pakiet to przede wszystkim:

  • systematyczne tworzenie kopii zapasowych,
  • wykonanie niezbędnych aktualizacji bezpieczeństwa,
  • zabezpieczenie dostępu do danych osobowych,
  • support techniczny.

  W efekcie każdy podmiot, który zdecyduje się na pakiet, zyska wyższy poziom bezpieczeństwa oraz zdobędzie zaufanie użytkowników.

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.