Drukarnia Optima

Responsywna strona Drukarni Optima od początku miała jeden cel: ułatwić przesyłanie plików dla osób korzystających z jej usług.

Stworzyliśmy bardzo prosty dla użytkownika system wymiany plików, wykorzystując do tego formularz “Prześlij plik”, który jest następnie kopiowany na serwer z wpisaniem adresu e-mail odbiorca/nadawca, a po zakończonym kopiowaniu odbiorca otrzymuje wiadomość z linkiem do pobrania pliku. Dzięki temu uniknięto konta FTP, a link trafia tylko do odbiorcy wiadomości.

Ponieważ druk to informacja wizualna, postawiliśmy na zaawansowaną animację na stronie głównej i popularny efekt płynnego przewijania strony – parallax scrolling. Wtyczka video parallax pozwala na łatwe dodanie efektów przewijania parallax obrazu, tła video i umieszczenia ich na stronie WordPress, dzięki czemu można implementować wiele parallax, aby uzyskać idealny efekt, którego się szuka.

Atrakcyjność contentu niewątpliwie podnosi prezentacja katalogu online oraz galeria realizacji. Statyczne katalogi PDF zmieniliśmy na interaktywne z efektem przewracanych stron. Dzięki takiemu rozwiązaniu, oferta może dotrzeć do większej ilości odbiorców – można go umieszczać na stronach www, kopiować na CD/USB czy przesyłać mailem.

Referencje

Agencja Proadax – posiada wysoko wykwalifikowanych pracowników, będących w stanie sprostać najwyższym wymaganiom zamawiającego, umiejących precyzyjnie wykonać stawiane im zadania.

Na pewno zrealizujemy wspólnie jeszcze niejedno zlecenie. Serdecznie Polecam i Pozdrawiam Grzegorz Siewniak Drukarnia Optima.

Grzegorz Siewniak

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.