Faber Kancelaria Rachunkowa

Strona internetowa kancelarii prawniczej Faber - https://faber-kancelaria.pl/ to projekt, który stworzyliśmy z myślą o przejrzystości i funkcjonalności. Zgodnie z wymaganiami klienta, postawiliśmy na minimalistyczny i nowoczesny design, który pozwala na łatwe nawigowanie po stronie i znalezienie potrzebnych informacji.

Stronę zaprojektowaliśmy w oparciu o popularny CMS od WordPress, który posiada łatwy w obsłudze panel administracyjny oraz intuicyjny i przyjazny interfejs.

Szata graficzna nawiązuje do profilu działalności firmy, gdzie dominują stonowane kolory, głównie biel i czerń. Projekt został opracowany zgodnie z najnowszymi trendami w dziedzinie UX/UI, co gwarantuje przyjazne użytkowanie strony zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

Użytkownicy mają łatwy dostęp do wszelkich informacji dotyczących kancelarii, w tym również do porad prawnych, artykułów i publikacji.

Ważnym elementem realizacji jest tradycyjny kanał kontaktu – formularz zapytań. Z kolei integracja z Google Maps pozwala na lokalizację biura na mapie, a także umożliwia wyznaczenie trasy dojazdu.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.