FaRo Studio

Branża reklamowa nie zna nudy, a dobrym dowodem na to jest realizacja nowoczesnego sklepu internetowego dla naszego Klienta – Faro Studio z Bulowic koło Kęt.

W ofercie wykonanego e-sklepu są pomysłowe prezenty i gadżety reklamowe dla firm dostępne w różnych kolorach i na każdą okazję. To kolejna realizacja, która zajęła miejsce w portfolio Proadax ze względu na wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w ramach platformy WooCommerce. Do tego estetyczny szablon graficzny, spełniający wymogi dobrego UX/UI i efekcie uzyskaliśmy bardzo silne atuty, które pozwolą naszemu Klientowi wyróżnić na tle regionalnej i krajowej konkurencji.

Już na pierwszy rzut oka zaprojektowany sklep online Bulowice przekonuje do siebie stroną główną (z neutralnym, białym tłem), która nie jest przeładowana, lecz zachęca do odkrywania kolejnych sekcji. Było to możliwe dzięki zastosowaniu slajderów i karuzel z ofertą oraz autorskich grafik i favikon, które budują przyjazny wizerunek. Homepage zawiera też dynamiczną wyszukiwarkę produktów w oparciu o technologię AJAX, co pozwala na wyszukiwanie w czasie rzeczywistym już po wpisaniu kilku znaków – od razu pojawiają się produkty z miniaturką, ceną i nazwą. To bardzo ułatwia szukanie potrzebnych gadżetów oraz ogólną nawigację. Oczywiście nie zabrakło też pomocnych rozwiązań typu „pływające menu” i „back to the top button”. A cały serwis sprzedażowy został wykonany w standardzie RWD, dającym komfort przeglądania witryny www Bulowice na urządzeniach mobilnych.

Do zasobów e-sklepu można przejść bezpośrednio ze strony głównej, klikając w polecane produkty znajdujące się na slajderach. Ponadto jest też standardowa ścieżka – lista kategorii. Użytkownik ma do dyspozycji różnorodne opcje filtrowania (wg koloru, okazji, branży) i sortowania produktów, dzięki czemu szybko znajdzie gadżet zgodny z zadanymi parametrami. Podstrona produktu zawiera opisy, wymiary, informację o terminie realizacji zamówienia oraz galerię zdjęć z opcją powiększenia, pełnego ekranu i udostępnienia w social media (FB/Twitter/Pinterest), a także możliwość wyboru wariantu (np. koloru) lub wyceny obejmującej nadruk. To ostatnie rozwiązanie daje klientowi firmowemu lepszą personalizację, ponieważ może on nabyć przedmioty z nadrukiem logo swojej firmy lub z określoną treścią. Warto dodać, że wybrane gadżety reklamowe mają zadane minimalne ilości hurtowe, które umożliwiają zakup. Co więcej, synchronizacja stanów magazynowych przy współpracy z hurtownią Axpol pozwala na zamówienie produktów, których jeszcze nie ma stanie, ale mogą być dostępne np. w ciągu 14 dni. Proces zakupowy jest intuicyjny i szybki za sprawą panelu zarejestrowanego klienta (lub gościa) i interfejsu uwzględniającego potrzeby klienta firmowego, w tym formularz kodów rabatowych.

Jeśli chodzi o inne funkcjonalności i potencjał budowania relacji z klientami, sklep online Bulowice zawiera integracje z social media (FB/Insta), a także przydatny moduł newslettera oraz LiveChat FB Messenger. Z kolei dla tradycjonalistów jest też prosty i łatwy w obsłudze formularz kontaktowy

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.