Opis realizacji

Branża reklamowa nie zna nudy, a dobrym dowodem na to jest realizacja nowoczesnego sklepu internetowego dla naszego Klienta – Faro Studio z Bulowic koło Kęt. W ofercie wykonanego e-sklepu są pomysłowe prezenty i gadżety reklamowe dla firm dostępne w różnych kolorach i na każdą okazję. To kolejna realizacja, która zajęła miejsce w portfolio Proadax ze względu na wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w ramach platformy WooCommerce. Do tego estetyczny szablon graficzny, spełniający wymogi dobrego UX/UI i efekcie uzyskaliśmy bardzo silne atuty, które pozwolą naszemu Klientowi wyróżnić na tle regionalnej i krajowej konkurencji.

Już na pierwszy rzut oka zaprojektowany sklep online Bulowice przekonuje do siebie stroną główną (z neutralnym, białym tłem), która nie jest przeładowana, lecz zachęca do odkrywania kolejnych sekcji. Było to możliwe dzięki zastosowaniu slajderów i karuzel z ofertą oraz autorskich grafik i favikon, które budują przyjazny wizerunek. Homepage zawiera też dynamiczną wyszukiwarkę produktów w oparciu o technologię AJAX, co pozwala na wyszukiwanie w czasie rzeczywistym już po wpisaniu kilku znaków – od razu pojawiają się produkty z miniaturką, ceną i nazwą. To bardzo ułatwia szukanie potrzebnych gadżetów oraz ogólną nawigację. Oczywiście nie zabrakło też pomocnych rozwiązań typu „pływające menu” i „back to the top button”. A cały serwis sprzedażowy został wykonany w standardzie RWD, dającym komfort przeglądania witryny www Bulowice na urządzeniach mobilnych.

Do zasobów e-sklepu można przejść bezpośrednio ze strony głównej, klikając w polecane produkty znajdujące się na slajderach. Ponadto jest też standardowa ścieżka – lista kategorii. Użytkownik ma do dyspozycji różnorodne opcje filtrowania (wg koloru, okazji, branży) i sortowania produktów, dzięki czemu szybko znajdzie gadżet zgodny z zadanymi parametrami. Podstrona produktu zawiera opisy, wymiary, informację o terminie realizacji zamówienia oraz galerię zdjęć z opcją powiększenia, pełnego ekranu i udostępnienia w social media (FB/Twitter/Pinterest), a także możliwość wyboru wariantu (np. koloru) lub wyceny obejmującej nadruk. To ostatnie rozwiązanie daje klientowi firmowemu lepszą personalizację, ponieważ może on nabyć przedmioty z nadrukiem logo swojej firmy lub z określoną treścią. Warto dodać, że wybrane gadżety reklamowe mają zadane minimalne ilości hurtowe, które umożliwiają zakup. Co więcej, synchronizacja stanów magazynowych przy współpracy z hurtownią Axpol pozwala na zamówienie produktów, których jeszcze nie ma stanie, ale mogą być dostępne np. w ciągu 14 dni. Proces zakupowy jest intuicyjny i szybki za sprawą panelu zarejestrowanego klienta (lub gościa) i interfejsu uwzględniającego potrzeby klienta firmowego, w tym formularz kodów rabatowych.

Jeśli chodzi o inne funkcjonalności i potencjał budowania relacji z klientami, sklep online Bulowice zawiera integracje z social media (FB/Insta), a także przydatny moduł newslettera oraz LiveChat FB Messenger. Z kolei dla tradycjonalistów jest też prosty i łatwy w obsłudze formularz kontaktowy.