GBX ELEKTRONIK

Nowoczesna i przejrzysta strona internetowa może w dużym stopniu przyczynić się do pozyskania ważnych klientów czy partnerów biznesowych.

Mając na uwadze ten fakt, przemyska spółka GBX Elektronik zajmująca się produkcją przemiałów i regranulatów z tworzyw sztucznych oraz akcesoriów telefonicznych, poprosiła nas o wykonanie strony www Kęty.

Opracowana witryna to klasyczny przykład minimalistycznego designu, który budzi pozytywne skojarzenia oraz umożliwia szybkie poznanie oferty producenta. W tej realizacji szata graficzna to jasny i przyjemny dla oczu layout skontrastowany czernią i wyróżniającymi się elementami interaktywnymi. Homepage przedstawia dwa główne działy ofertowe opatrzone grafikami i animacjami. Następnie, skrolując niżej, pojawia się krótka informacja o przedmiocie działalności spółki, a dalej widnieją slajdery z grupami produktowymi. Na końcu znajduje się stopka z interaktywnymi danymi kontaktowymi, co jest szczególnie przydatne dla użytkowników urządzeń mobilnych. Zdjęcia obecne na stronie korzystają z modułu galerii, więc klikając w nie można uzyskać pełnoekranowy podgląd czy pokaz slajdów.

Witrynę oparliśmy na sprawdzonym szablonie WordPress, który idealnie sprawdza się w tego typu realizacjach, ponieważ jest intuicyjny w obsłudze oraz posiada możliwość dalszej rozbudowy. Strona spełnia standard RWD, więc będzie prawidłowo wyświetlana na telefonach i tabletach. Za poprawny UX oraz przyjazną i szybką nawigację odpowiadają m.in. scroll top oraz pływające menu. Podobnie jak inne strony internetowe Kęty realizowane przez nasza agencję, także i w tej znajduje się szereg integracji, których celem jest poprawa komfortu użytkowania. Mowa przede wszystkim o integracji z social media FB i Twitter. Dzięki nim spółka będzie mogła lepiej reagować na potrzeby klientów oraz rozwijać swoją grupę targetową. W przypadku integracji Google Maps, każdy użytkownik łatwo zlokalizuje zakład produkcyjny firmy oraz wyznaczy trasę dojazdu przy użyciu nawigacji.

W efekcie strona dostarczy najważniejszych informacji potencjalnym klientom, a spółka będzie mogła lepiej wykorzystać swój potencjał za sprawą obecności w Internecie.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Jesteśmy teraz dostępni Dostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.