M-Air Poland

Któż z Was nie marzył o wzbiciu się w powietrze, aby latać niczym ptak, podziwiając przy tym najwspanialsze górskie krajobrazy? W końcu z góry widać lepiej, nieprawdaż?

Ale jak zrobić, aby firma była dobrze widoczna w Internecie? Najlepiej iść śladami spółki M-Air Poland z Choczni koło Wadowic, która zajmuje się realizacją ludzkich marzeń, organizując loty widokowe oraz świadcząc usługi profesjonalnego serwisu i przygotowania śmigłowców. To bardzo ciekawy biznes obfitujący w adrenalinę, dlatego ekipa Proadax nie czekała ani chwili i od razu podjęła się wyzwania budowy serwisu.

Etap projektowania strony www Chocznia zakładał jednoczesne ukazanie zapierających dech w piersiach widoków oraz oddanie użytkownikowi wygodnego i przejrzystego interfejsu, który zachęciłby do pochłaniania contentu. W związku z tym, na stronie głównej zagościło video, które już na starcie wzbudza emocje u osoby oglądającej. Oprócz tego postawiono na jasne tło, oryginalne grafiki (nawiązujące do logo) oraz kontrastowe barwy (czerwień, biel i czerń) które ułatwiają percepcję kolejnych sekcji serwisu. W efekcie potencjalny klient od razu wie, z jakich usług może skorzystać oraz klikać do kolejnych zakładek, które zawierają szczegółowe informacje nt. usług. Strona bazuje na platformie WordPress, przez co jest łatwa w administrowaniu i nawigacji. Ponadto, zastosowano standard Responsive Web Design, który pozwala na jej wyświetlanie na dowolnym urządzeniu mobilnym. Dużym udogodnieniem podczas przeglądania contentu jest implementacja „pływającego menu” czy back to the top buttona – a to przekłada się na wysoki UI/UX witryny. Zintegrowane z poszczególnymi zakładkami serwisu moduły galerii to zbiór efektownych zdjęć i materiałów wideo, które można przeglądać bez końca.

Warto zwrócić uwagę na interaktywność strony www Wadowice dzięki wdrożeniu integracji Facebook/Instagram, co wraz ze świadomym zarządzaniem marką w social mediach przełoży się na większy ruch i konwersję. Dodano też LiveChat FB Messenger, który pozwala na bezpośrednią komunikację real-time między personelem a potencjalnym klientem. Takie rozwiązanie oznacza błyskawiczną reakcję na pojawiające się potrzeby klientów. Wracając do interaktywności, należy wspomnieć o danych kontaktowych, które po kliknięciu aktywują nawiązanie połączenia (smartfony z Androidem), programu pocztowego czy przekierowanie do zakładki kontaktowej. W tej ostatniej czekają zaś kolejna niespodzianki – integracja z GoogleMaps oraz łatwy w obsłudze formularz kontaktowy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.