Opis realizacji

Podstawowym celem podczas prac nad stworzeniem strony internetowej dla apartamentu Malinowy Kącik w Przeciszowie było umożliwienie gościom szybkiego i wygodnego zarezerwowania noclegu w dogodnym dla siebie terminie.

W zakładce „Lokalizacja” wszystkie zainteresowane osoby mają możliwość zapoznania się z mapą dojazdu do apartamentu, jak również z listą najciekawszych atrakcji znajdujących się w jego bliskiej okolicy. Gościom udostępniliśmy również wysyłanie zapytań dotyczących dostępności apartamentu w wybranym terminie bezpośrednio z poziomu strony internetowej, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i nie wymaga logowania się do skrzynki pocztowej.

Dodatkowym atutem strony jest rozbudowana galeria zdjęć, która zawiera profesjonalne zdjęcia prezentujące wygląd apartamentu od środka, jak również terenu zewnętrznego.

Poprzez odpowiednio dobraną kolorystykę oraz szybkość ładowania się strony zapewniliśmy wszystkim użytkownikom komfortowy pobyt w serwisie, który z pewnością zaowocuje zwiększeniem zainteresowania ze strony potencjalnych gości. Strona jest responsywna co gwarantuje wygodne przeglądanie zawartości serwisu ze wszystkich urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu.