Malinowy Kącik

Podstawowym celem podczas prac nad stworzeniem strony internetowej dla apartamentu Malinowy Kącik w Przeciszowie było umożliwienie gościom szybkiego i wygodnego zarezerwowania noclegu w dogodnym dla siebie terminie.

W zakładce „Lokalizacja” wszystkie zainteresowane osoby mają możliwość zapoznania się z mapą dojazdu do apartamentu, jak również z listą najciekawszych atrakcji znajdujących się w jego bliskiej okolicy. Gościom udostępniliśmy również wysyłanie zapytań dotyczących dostępności apartamentu w wybranym terminie bezpośrednio z poziomu strony internetowej, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i nie wymaga logowania się do skrzynki pocztowej.

Dodatkowym atutem strony jest rozbudowana galeria zdjęć, która zawiera profesjonalne zdjęcia prezentujące wygląd apartamentu od środka, jak również terenu zewnętrznego.

 

Poprzez odpowiednio dobraną kolorystykę oraz szybkość ładowania się strony zapewniliśmy wszystkim użytkownikom komfortowy pobyt w serwisie, który z pewnością zaowocuje zwiększeniem zainteresowania ze strony potencjalnych gości. Strona jest responsywna co gwarantuje wygodne przeglądanie zawartości serwisu ze wszystkich urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.