Małopolska Sieć Rad Seniorów

Przedstawiamy realizację strony internetowej dla Małopolskiej Sieci Rad Seniorów. Tym, co zdecydowanie wyróżnia ten projekt jest pełne wdrożenie standardu WCAG 2.1 na poziomie AA.

Strona internetowa Rad Seniorów została stworzona zgodnie z najnowszymi standardami dostępności, w tym zgodnie z wytycznymi WCAG 2.1, aby zapewnić użytkownikom pełne wsparcie i łatwy dostęp. Cała struktura strony www, wraz z jej zawartością, została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu łatwego dostępu dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Zastosowaliśmy odpowiednie kontrasty kolorów, jasne i czytelne czcionki oraz umożliwiliśmy nawigację za pomocą klawiatury dla osób korzystających z czytników ekranowych.

Jednym z głównych elementów strony jest łatwy system aktualności. Umożliwia on w prosty i szybki sposób poinformowanie Odbiorców o najnowszych wydarzeniach. System jest intuicyjny i przyjazny dla użytkowników, zarówno tych korzystających z czytników ekranowych, jak i tych poruszających się za pomocą klawiatury. Warto wspomnieć także o integracji z Google Maps, która pozwala na lokalizację biura na mapie Krakowa, a także umożliwia wyznaczenie trasy dojazdu.

W ramach realizacji zaprojektowaliśmy dodatkowo stronę główną www Kraków, oraz jedną podstronę. Za cel obraliśmy przede wszystkim prostotę i przejrzystość. Co więcej, dane teleadresowe na stronie są interaktywne – wystarczy jedno kliknięcie, aby przejść do poczty e-mail lub nawiązać połączenie telefoniczne.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.