MBRK 2017-03-03T20:20:17+00:00

Opis realizacji

Przy współpracy z Mazowieckim Biurem Rozliczeń Kontaktowych wykazaliśmy się kreatywnością nie tylko przy tworzeniu strony internetowej, ale również całej identyfikacji wizualnej. Jesteśmy zadowoleni z końcowego efektu logotypu, który został odświeżony przez naszego grafika.

Chcąc streścić ideę strony internetowej MBRK, trzeba by przywołać próbę zrównoważenia nowoczesności wraz z utrzymaniem oficjalnego charakteru witryny. Elementem najbardziej rzucającym się w oczy jest ruchomy, animowany slider. Moduł ten od razu przyciąga uwagę użytkownika i przyczynia się do zmniejszenia współczynnika odrzuceń. Jest to szczególnie istotne, gdyż w kolejnym etapie odwiedzający musi zmierzyć się z dość obszerną prezentacją tekstową firmy. Na końcu ponownie czeka go ciekawa odmiana, jaką są świeże aktualności z firmowego bloga i animowana karuzela opinii od dotychczasowych klientów. Na uwagę zasługuje również świetna prezentacja historii firmy w formie chronologicznego drzewa.

Choć na pierwszy rzut oka strona MBRK wygląda na one-page, to w rzeczywistości posiada kilka podstron. Zastosowaliśmy ten zabieg by uniknąć bałaganu i nagromadzenia zbyt dużej ilości treści. Nie musimy już dodawać, że kod strony zgodny jest z wytycznymi W3C, a witryna dopasowuje się do smartfonów i tabletów.

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.