Opis realizacji

Strona Reco Isolations Sprl to jedna z naszych ostatnich realizacji, gdzie po raz kolejny wykorzystaliśmy moduł wielojęzyczny i zastosowaliśmy 5 wersji językowych zdefiniowanych już na etapie projektu graficznego (flagi językowe).

Projektując tę stronę od początku postawiliśmy na prostotę, w łatwy i intuicyjny sposób organizując poszczególne sekcje oraz nawigację. Wybór one page w tym wypadku to nie tylko funkcjonalność i lepsza prezentacja oferty, ale także wygoda dla użytkownika, który korzysta również z urządzeń mobilnych o mniejszej przekątnej ekranu.

W trakcie przewijania strony użytkownik może doświadczyć złudzenia jej trójwymiarowości – to efekt parallax, jaki zastosowaliśmy, aby zwiększyć atrakcyjność wizualną one page. Chodzi o ruch kilku obiektów na stronie (obrazu, treści, tła) w tym samym czasie z różną prędkością, co tworzy złudzenie głębi.

Wartością wizualną strony Reco Isolations Sprl są ponadto zdjęcia, jakie prezentują realizacje firmy oraz potencjał oferty. Oprócz tego, że użyliśmy ich w tle witryny, stworzyliśmy ponadto rozbudowane galerie Lightbox dedykowane poszczególnym kategoriom.

Funkcjonalność strony to nie tylko jej projekt, to także forma kontaktu z użytkownikiem. Standardowo w tym przypadku zaimplementowaliśmy formularz kontaktowy, dzięki któremu może on nie tylko zadać pytanie, ale również złożyć zamówienie na usługę.