RECO Isolations

Strona Reco Isolations Sprl to jedna z naszych ostatnich realizacji, gdzie po raz kolejny wykorzystaliśmy moduł wielojęzyczny i zastosowaliśmy 5 wersji językowych zdefiniowanych już na etapie projektu graficznego (flagi językowe).

Projektując tę stronę od początku postawiliśmy na prostotę, w łatwy i intuicyjny sposób organizując poszczególne sekcje oraz nawigację. Wybór one page w tym wypadku to nie tylko funkcjonalność i lepsza prezentacja oferty, ale także wygoda dla użytkownika, który korzysta również z urządzeń mobilnych o mniejszej przekątnej ekranu.

W trakcie przewijania strony użytkownik może doświadczyć złudzenia jej trójwymiarowości – to efekt parallax, jaki zastosowaliśmy, aby zwiększyć atrakcyjność wizualną one page. Chodzi o ruch kilku obiektów na stronie (obrazu, treści, tła) w tym samym czasie z różną prędkością, co tworzy złudzenie głębi.

Wartością wizualną strony Reco Isolations Sprl są ponadto zdjęcia, jakie prezentują realizacje firmy oraz potencjał oferty. Oprócz tego, że użyliśmy ich w tle witryny, stworzyliśmy ponadto rozbudowane galerie Lightbox dedykowane poszczególnym kategoriom.

Funkcjonalność strony to nie tylko jej projekt, to także forma kontaktu z użytkownikiem. Standardowo w tym przypadku zaimplementowaliśmy formularz kontaktowy, dzięki któremu może on nie tylko zadać pytanie, ale również złożyć zamówienie na usługę.

 

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.